66сезон666серия• 27 ноября 2024

Салати майонезні з супермаркету. Чи купуєте ви інколи?

Буває так хочеться якогось майонезного салату, але лише собі одній взагалі немає бажання готувати.
Інколи можу зайти в Чорноморку, зʼїсти порцію з криветкою або іншою рибою.
Але ж і є бажання просто з куркою або ковбаскою.
Ви купуєте інколи таку кулінарію?
Сьогодні в супермаркеті заглядала на Олівʼє. 23 гривні - 100 грам. На вигляд нормально. Варто взяти?
Роздратована шкіра• 27 ноября 2024
Да, на работе пообедать
Весела бджілка• 27 ноября 2024
Купувала, коли жила в Україні, але був період, що брала якось в Сільпо биточки з курятини і вони були мильні на смак просто(
Тому, якщо ви не відчуваєте негативних наслідків - купуйте.

Якби була можливість - теж би купувала зараз. А так сама роблю
З родзинкою• 27 ноября 2024
Часом беру в Новусі
Тріль!• 27 ноября 2024
Ніколи.
Djacmin• 27 ноября 2024
Никогда ничего не беру в кулинарии, страшно.
Патріотка з дивану• 27 ноября 2024
Ні
КрестьянинДиор• 27 ноября 2024
Беру іноді шубу в сільпо. Давно не брала, але раніше вона там непогана була
Чупа-чупс• 27 ноября 2024
Нет, и дома пару раз в год готовлю
Сусідка знизу• 27 ноября 2024
Я бы наверно взяла не салат а что то мясное. Чтобы понять вкусное или нет чтобы потом на всех готовить)
Допоможіть знайти• 27 ноября 2024
Ні. Випічку-так. Тобто те, що підлягає тепловій обробці. У мене мама повар, різне бачила, тому навіть на святкуваннях в ресторанах їсть тільки гаряче-картоплю ,мясо, натуральні овочі/соління, ніяких салатів.
Попразендовна• 27 ноября 2024
Не. Брали раньше в кулинарии какие-то котлеты, отбивные, когда ребёнок только родился. Муж на работе, я не успевала готовить. И то, ели это из необходимости, а не по желанию.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 ноября 2024
Іноді, в Сільпо чи Новусі, негативні наслідки не траплялися
Аристократка-тунеядка• 27 ноября 2024
Ні.
Все, що не піддається тепловій обробці - табу в кулінаріях супермаркетів. Я медик, ціную своє здоров´я)

Додам: колись по приколу запитувала в продавців в кулінаріях, чи знають вони, що таке НАССР)) Ніхто навіть не чув)) а повинні знати принципи так, щоб від зубів відскакувало.
Прибираю щодня• 27 ноября 2024
І мені іноді хочеться..а готувати порцію лінь
Перловая Кашка• 27 ноября 2024
Фу. Это способ магазинов продать испорченное. Я не выбрасываю еду в себя, еще и с доплатой.
СережкинаЯ• 27 ноября 2024
иногда беру, но чаще всего они невкусные. брала например с крабовыми палочками, так гадость редкая, лучше самой сделать, и дешевле будет, и больше) вот те, что из капусты или буряка, те вкусные, пусть и дороже, чем делать самой
Пожарник• 27 ноября 2024
Шубу, оливье в Сильпо часто беру- норм.
Благоуханочка• 27 ноября 2024
Покупаю. Все норм.
Екатерина27• 27 ноября 2024
Какие все молодчинки правильные)))))) аж противно.
А я неправильная, я покупаю. Люблю оливье, люблю Мулен Руж в Сильпо. Еще обожаю салат с печенью и манго из Новуса( но он без майонеза).
Ни разу не было никаких проблем. Но я и беру только в одном Сильпо. У нас тут такой поток своих одних и тех же клиентов, что ничего не остается к вечеру.
культУра• 27 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Шубу, оливье в Сильпо часто беру- норм.
Сестра моя
культУра• 27 ноября 2024
Я тоже из покупных майонезных могу купить шубу и оливье, когда очень захотелось, а готовить нет желания прямо сейчас и здесь.
Я сегодня с полезной кашей и полувредным майонезным салатом
барабанщица• 27 ноября 2024
Тож покупаю все,все норм
Кудлата хмаринка• 27 ноября 2024
Іноді беру шубу чи олів´є у Новусі.
Не зовсім як домашнє, але собі одній буває ліньки готувати.
Діти і чоловік таке не їдять.
whenallissaidanddone• 27 ноября 2024
Фу. Никогда, вы что. Отравиться как нефиг делать.
Найщасливіша• 27 ноября 2024
да.если хочется майонезного салата - покупаю
не вижу смысла покупать кучу ингредиентов и готовить. Взяла 200 грамм,съела и успокоилась