Замороженная селедка• 27 ноября 2024
Ну як так?
Протягом року весь час щось мені потрібно, а як чоловік питає "що подарувати на новий рік?", то мені нічого і не треба наче. Вірніше мені треба усілякі дрібнички для дому: кухонне приладдя, посуд і т.д. А от особисе щось не можу придумати. Пропонує новий телефон, але ніби і не треба він мені.
Ви собі що замовляєте під ялинку?
Стебель березы• 27 ноября 2024
Туалетну воду Зара Тубероза. Користуюсь нею з початку війни, більше нічого не можу на собі витримати. Знаю, що чоловік вже купив.
Нічого не тішить і не радує, хочеться Перемоги і спокою. Але це під ялинку не покладеш...
Страхованная• 27 ноября 2024
Я тоже не знаю....
То, что могу придумать , чтобы вау подарок, выходит за рамки бюджета (машина
)
А что в рамках бюджета, то и так куплю.
Флюорография гуся• 27 ноября 2024
я свого попросила на ДР подарувати мені сковорідку нову))) нащо мені ті всі непотрібні подарунки, з віком зрозуміла що подарунки мають бути корисні)
СережкинаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
А я навпаки з віком це передивилась. Раніше теж вважала, що краще практичний подарунок для дому, а потім як перемкнуло. Техніка, посуд і таке інше це для всіх, для сімʼї, для полегшення побуту, але де тут про мене?
Пушкининиана• 27 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Так це не вам подарунок
Пушкининиана• 27 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ото ж. Я чоловіку запропонувала подарити барбекюшницю, сказав - це в будинок, не йому подарунок, тому він купить
Бабуся мороз• 27 ноября 2024
Я вчера смотрела набор тефаль , мой увидел купил, теперь воду туалетную буду просить)))
Флюорография гуся• 27 ноября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ну..в нас готую тільки я, від малих дітей ще рано чекати, а чоловіка бачу 2 рази в тиждень, бо така робота. Тому так. Такі подарунки саме для мене)) нафіга мені десята бутилка парфюмів, чи непотрібна шмотка?
Замороженная селедка
• 27 ноября 2024
Біда в квадраті. Так ніхто ідей не накидав.
Парфуми були на ДН. У мене цілий список був і усі все подарували. А хто гроші, то я сама зі списку купила.
Сковорідки/ миски/ каструльки то для усіх. А мені треба придумати для себе.
СережкинаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У мене ідея) Протягом року кидайте все, що хочеться в wishpics, а потім просто відправляєте посилання на свій вішлист і хай обирає. Виглядає так. З цінами, фото, посиланням.
СережкинаЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
В нас також готую тільки я. Як і решта побуту, власне. Просто так вже заїли ці «каструлі», що бачити щось чисто побутове в якості подарунків зовсім не хочеться.
Я така бойова• 27 ноября 2024
Поэтому я все время веду список хотелок. Он не имеет конца, поэтому проблем с такими ответами у меня нет 🤣
Замороженная селедка
• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Що у Вас там? Може і мені таке треба
Я така бойова• 28 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Що у Вас там? Може і мені таке треба
Шанели, миу миу 🤣 мечтать же не вредно ₽