Завтра не пью• 27 ноября 2024

Чорна п´ятниця це обман?

Бачу, по одній сумці, до знижок чорної п´ятниці вона була дешевша за іншою акцією. А тепер зменшили відсоток знижки, але додали промокод і вона виходить дорожча. Ще й умова треба набрати на певну суму, щоб промокод подіяв. Тобто треба витратитися ще на іншу річ...
Чарівна патика• 27 ноября 2024
Присматривала телефон дочери на день рождения (в декабре будет), мониторила цены. Сейчас на него скидка 9%. Решила взять, хотела оформить в оплату частями. Пошла выбирать оплату, смотрю Приват даёт доп скидку 10% при оплате картой мастер карт. Выбор был очевиден. Ещё и активировала в самом привате категорию кешбека на бытовую технику. В итоге сэкономила 7000 грн. Довольна.

И_В_офигительных_штанах• 27 ноября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну так пишут что за границей минимум -50 дают)
Хто пише?
Автор мріями про ’на все мінімум 50%’ поділилась, більше ніхто не писав, що закордоном ’мінімум -50% дають’.
неДодекаэдр• 27 ноября 2024
Кращі знижки бувають до і після чорної п´ятниці
лаМпочка• 27 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Думала, що реально буде у всіх магазинах -50% на все, що є в наявності. І на нові колекції також.
А так, це або старе хочуть розпродати, або побільше продати... Ну немає суттєвих знижок. Кращі знижки бувають до і будуть після чорної п´ятниці...
Ви перший раз дізналися про чорну п´ятницю? Ніколи таких знижок не було, - 50 може бути на обрані товари. А дійсно нормальні знижки завжди в кінці січня починаються, - 70 в кінці сезону.
лаМпочка• 27 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Я слежу за косметикой. Заказала сегодня с хорошей скидкой с трех сайтов. Везде скидки реальные. Так же попала в том году в физ магаз Зара за границей и скупилась ну очччень выгодно. Айхерб вроде тоже с норм скидками, думаю завтра сделать заказ
Айхерб був з -24 місяць тому, зараз - 20?
Гуляю босоніж• 27 ноября 2024
Ответ длялаМпочка
Я месяц назад покупала без скидок. Может от страны зависит… или я не попала в этот промежуток
лаМпочка• 27 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Может недели 3 назад, я только на этой неделе получила заказ. День холостяка когда был.