Танго утрьох• 28 ноября 2024
Завтра (сьогодні вже) операція. Так переживаю.
Лапароскопічна. Міома
Чекала півтора місяці на нервах. Зараз взагалі трясе. Вже в лікарні.
Підтримайте мене будь ласка, дівчата!
Дуже хвилююсь.
Підтримайте мене будь ласка, дівчата!
Дуже хвилююсь.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Чего вы боитесь ? Лапароскопия - не страшная операция, если сравнивать с полостной. И миома у вас видимо небольшая, если её могут удалить лапараскопией. Вы всегда такая тревожная ?
Миома 7 см
Я ооочень тревожная
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
У меня тоже миома, 9 месяцев назад обнаружили на узи. До этого всё всегда было прекрасно. У меня тревожное растройство, поэтому на операцию очень сложно решится.
У меня большая миома. Я тоже долго не решалась.
А вот сейчас еще с этой Оленьи самолеты летят, блин…
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляGvenna
Мені таке робили не лапаро)
А лапаро легше переноситься.
Ви дуже крута, дбаєте про себе
А лапаро легше переноситься.
Ви дуже крута, дбаєте про себе
Дякую. Це від страху::)
Мені ще дуже страшно, що летять ті літаки зараз
Ответ дляТанго утрьох
Дякую. Це від страху::)
По-перше, Україна велика, якщо й пустять, то шанс що пролітатиме поруч з вами мізерний
По-друге, є ППО.
По-третє, тисну лапу вам міцно) обидві) я з Харкова, у нас люди оперуються повним ходом,незважаючи на. Я минулоріч робила дитині зуби під седацією, напередодні ракета прилетіла в сусідній район через дорогу, вони мені дзвонять - ви не передумали)) кажу та те саме хотіла у вас спитати, загалом то ні. Все пройшло добре. Хоча ссикотно трохи було. Поки не почали робити, потім розслабилася відволіклась.
А я з великою міомою (6 см) вже кілька років хожу. 4 роки тому робили операцію, видалили кілька штук маленьких, а цю не стали чіпати, бо близько до судинного пучка, високий ризик кровотечі. Втім, заливати в місячні перестало, бо кровотечі провокували ті що всередині полості були, їх видалили. А та велика зовні.
Раз в півроку роблю УЗД. Теж в Харкові, дуже хороший лікар у мене, до нього з закордону навіть їздять
Ого накатала, шоб вас відволікти))
По-друге, є ППО.
Ого накатала, шоб вас відволікти))
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляGvenna
По-друге, є ППО.
Ого накатала, шоб вас відволікти))
По-друге, є ППО.
Ого накатала, шоб вас відволікти))
Дякую вам за підтримку!
Моя міома росте. Теж наблюдали :(
Пушка заряджена• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дякую вам за підтримку!
Моя міома росте. Теж наблюдали :(
по- перше бажаю здоров’я і щоб все пройшло благополучно.
по-друге не хвилюйтесь буде седація чи наркоз (не знаю як правильно).
по -третє вам потрібно поспати,щоб були сили.
коли буде час напишіть, будь ласка, як ваші справи і проханння про гістероскопію як все пройшло.
а то мені треба робити, а я не знаю як воно і скільки грошей готувати,хоч приблизно.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Дякую!
В мене не гастероскопія, а лапароскопія.
Гастероскопія +/- 6000 грн.
Відпишусь!
Гастероскопія +/- 6000 грн.
Відпишусь!
Электричка• 28 ноября 2024
Ответ дляGvenna
По-друге, є ППО.
Ого накатала, шоб вас відволікти))
По-друге, є ППО.
Ого накатала, шоб вас відволікти))
Я раз в 3 месяца делаю УЗИ. Думаю, всё от стресса, после войны рассосётся.
Потребую апгрейду• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
В мене є з собою гідазепам і гліцин
Дякую вам!
Так такие препараты перед приёмом согласовуют с врачом. Если у вас общий наркоз - не факт, что можно гидозепам. Если приняли - сообщите анестезиологу.
mama_lesya• 28 ноября 2024
Бажаю вам, щоб все пройшло вдало, не хвилюйтесь, сил та терпіння.
Швидкого одужання, все буде добре!🫶
mama_lesya• 28 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Бідося• 28 ноября 2024
Та чего там переживать, автор? Заснули и проснулись уже с решённой проблемой. Реабилитация после лапароскопии быстрая и легкая.
Я в этом году удаляла новообразование из кишечника. Оно было доброеачественным, можно было не трогать еще какое-то время. Но я всё-таки решила удалить. У меня НЯК и любые полипы или доброкачественные опухоли в любой момент могут переродиться. Удалила. Это реально было моим лучшим решением за последние несколько лет. Я забыла о многих проблемах .
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляЭлектричка
Бажаю вам, щоб розсосалось
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Я не пила. Вирішила не пить, саме з цієї причини
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляmama_lesya
Швидкого одужання, все буде добре!🫶
Дякую вам!
Блиск думки• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Миома 7 см
Я ооочень тревожная
Что Вам хирург сказал, удалит миому? А то часть, если возраст за 40, то удаляют матку, врачам так проще. Типа рожать не планируете, матка проносит проблемы, удаляем.
Не переживайте, лапара - это не страшно. Небом земля в сравнении с полостной операцией.
Я после лапары через 5 часов уже ходила по коридору, а на следующий день выписали. Правда мне кисту с яичником удаляли.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляБлиск думки
Матку с миомой. Мне 47. Есть еще нндометріоз и множественные кисты шейки
Миллениалка• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Мне тоже на КХ удаляли матку. Правда 7.5 лет назад. Я лежала в отдельном здании. Там прекрасные врачи! И условия очень даже хорошие были. Все будет хорошо - не волнуйтесь!
Не зацілована• 28 ноября 2024
Лапароскопия хорошо переносится, не переживайте. Посоветуйте врача, который взялся за удаление матки лапароскопически. Я сейчас за границей, уже больше года кровотечения, миома выросла огромной, лежа на спине даже видно визуально. Предлагают полостную, но я боюсь. Выбрать врача же нельзя, а уровень медицины в Ирландии не очень. Ищу врача в Киеве.
Миллениалка• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зацілована
Мне на КХ делала Людмила Анатольевна Охрименко. Не помню уже размеры как таковые, но миома была как на 4 месяце беременности.
Все будет хорошо, я только 25.11 тоже через это прошла. Приняла как данность, особого страха не было, только мандраж перед самой операцией и прилёт с утра в городе. Но благодаря врачу и персоналу все прошло, думаю хорошо. Вчера с утра уже дома. Не переживайте, все будет хорошо.
Мудробаба• 28 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А що вас турбувало під час місячних?
У мене поліп, потрібна гістероскопія, але боюся йти.
Я поліп видалила в пʼятницю, тиждень тому, що там боятися? Сама операція хвилин 10, заснула, проснулася, поїхала додому. Нічого не болить. Сексом не можна займатися 10 днів, все на цьому, а ще фіз навантаження виключити. Сходіть та видаліть той поліп, та й забудьте про нього
Не пью, не курю• 28 ноября 2024
Автор, мало того що за ракети хвилююсь, а тепер ще і за вас, от напишете потім всім ссикухам тут, як все пройшло, домовились? Я за вас щиро молюся, вірю, що все пройде успішно!!!
Шалена красуня• 28 ноября 2024
Автор, удачи вам. мне делали аналогичную операцию в сентябре в роддоме на оболони на 10 тыс дороже, так что у вас еще по выгодной цене) быстрого восстановления 🙏
Всіх підсаджую• 28 ноября 2024
Чого ?
Та нічого там такого немає , реабілітація дуже швидка!
Мені зробили в середині листопада . Я на наступний день одразу на роботу пішла , бо почувала себе добре ! А ще через тиждень на тренування .
Займіться якоюсь справою , роботою , дітьми і чоловіком , щоб відволіктись . Можливо по вечорам які пазли збирайте або картина по номерам .
Але від себе скажу - що нічого страшного немає , наркоз дуже приємний , по кайфуєте
Хвець-тець• 28 ноября 2024
Автор, пусть все будет хорошо. Это просто надо пережить. Думайте о чем-то хорошем, о планах на будущее, так легче пережить. Мне в 18 лет делали операцию, удалили кисту яичника вместе с яичником, а второй почистили. Тогда не было лапароскопии, но все прошло хорошо. Все будет хорошо!
Показушница• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Миома 7 см
Я ооочень тревожная
Не надо тревожиться . Сделают вам лапароскопию и удалят её.