Танго утрьох• 28 ноября 2024
Завтра (сьогодні вже) операція. Так переживаю.
Лапароскопічна. Міома
Чекала півтора місяці на нервах. Зараз взагалі трясе. Вже в лікарні.
Підтримайте мене будь ласка, дівчата!
Дуже хвилююсь.
Підтримайте мене будь ласка, дівчата!
Дуже хвилююсь.
Вумна, аж страшно• 28 ноября 2024
Ответ дляНаша взяла
Мне два раза удаляли. Вообще не больно
Я так понимаю, делают при медикаментозном сне, вообще ничего не чувствуешь, просто спишь. Но все равно страшно.
А второй раз...выросло в другом месте? Вам не назначали Мирену или таблетки для предотвращения повторного появления полипа?
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Две мирены выпало. На таблетках 1,5 года. Удаляли полип и ендометриоз. А миому не удалили. Она и выросла.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Дівчата, дякую вам за ваші сердечка! ❤️
Це так неочікувано приємно! Посміхаюсь лежу.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Так у вас все хорошо будет , чего вы так переживаете.
Я ще й за лікарів хвилююсь. Щоб гарно себе почували :)
Взагалі я тривожна дуже. Намагаюсь з цим боротись
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ой, дякую вам за таку впевнену фразу!
Админко• 28 ноября 2024
Рівно рік назад мені робили таку операцію, вирізали 27 вузлів. Все супер пройшло, чого і вам бажаю. З приводу своїх заспокійливих- краще звернітся до лікаря, у вас наркоз завтра, може бути несумісність.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Дякую! 27!!! Ого!
Админко• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дякую! 27!!! Ого!
Так! Ніхто не брався, тільки з маткою. Але знайшла лікаря з золотими руками
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Це дійсно круто! А скільки вам років?
Це Київ? Операція лапароскопічна чи полостна?
Админко• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Це дійсно круто! А скільки вам років?
Полосна, 42 було тоді, Київ
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Полосна, 42 було тоді, Київ
Ще раз ого! Важко мабуть вам було!
Сподіваюсь якість життя покращилась набагато!
Админко• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ще раз ого! Важко мабуть вам було!
Та нормально. Вже знов одна виросла( Тільки от Мірену буду ставити.
Ответ дляВумна, аж страшно
А що вас турбувало під час місячних?
У мене поліп, потрібна гістероскопія, але боюся йти.
Я робила гістеро минулого року.
Швидко дуже проходить.
Додому в той же день відпускають.
Ускладнень не було.
Якщо покази є - то зробіть як можливість дозволить
Швидко дуже проходить.
Додому в той же день відпускають.
Ускладнень не було.
На паровозе• 28 ноября 2024
Шо за дебил теток в фиолетовом натыкал под каждым постом?
Автор, легкой операции вам!
Б´ю байдики• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ой, дякую вам за таку впевнену фразу!
Будьте уверены , выше нос)
Неробименінерви• 28 ноября 2024
Що це за мордоліце прибігло ?
Автор , хвилювання в сторону
Добраніч
Все буде добре
Автор , хвилювання в сторону
Добраніч
Все буде добре
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляАдминко
В мене дві випали
Латексне альтер ЕГО• 28 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Що це за мордоліце прибігло ?
Автор , хвилювання в сторону
Добраніч
Все буде добре
Автор , хвилювання в сторону
Добраніч
Все буде добре
Да я тут заметила появилась одна женщина, любящая очень поспорить, обос*ать всех и натыкать мордолицо, новая скорее всего, раньше не видела подобных
По теме: автор, не переживайте, все будет хорошо)) пролечитесь и забудете как страшный сон❤️ надеюсь больше оно потом не появиться)))
KristinkaCute• 28 ноября 2024
А вот вы представьте что сейчас прямо рядом с вами сидит Ваш ангелок хранитель смотрит на Вас и улыбается) И думает : Почему эта прекрасная девушка переживает когда я рядом с ней и всегда буду её беречь?
.
А ну-ка взяли себя в ручки
А потом крепенько насколько это возможно обняли себя ручками :)
Подумайте о том какая вы молодчинка и сколько в Вас мужества что решились убрать эту плохую миому которая так вредит вашему драгоценному здоровью.
А ещё подумайте о том чем вы себя порадуете после операции. Составьте план действий
ну или хотя бы напишите список вкусняшек которые вы хотите сразу же попробовать как только можно будет кушать что душа пожелает)
А вот поспать Вам бы конечно нужно было.
со сладкими снами чтобы обязательно. А то они к вам прийти хотят, а вы не даёте) не спите) так не годится.
. Всё будет хорошо. Просто поверьте в это.
А ну-ка взяли себя в ручки
Безпринципова• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Боли, кровотечения. Ну и миома растет.
а сколько мм сейчас? у меня три штуки около 1см. пока наблюдаю.
во время месячных тоже 2 дня льёт сильно. боль умеренная, как и до миом.
КартаБезКомиссий• 28 ноября 2024
Підтримаю професійно, тобто за професією!
За календарем місяця - гарний час, бо повня, найкращий час для видалення, не повинно бути рецидивів, нового росту, кровотечі і т.д.
Завтра чудовий день, не критичний, позитивний.
Зараз ретроградний Меркурій, але ви записались ДО нього, а значить - це час завершення тривалого процесу, якби логічний стоп.
Тобто період і день ідеальний, тому заспокойтесь, це просто треба пережити і поставити галочку - виконано!
Впевнена, що все буде ок, звісно, ви переживаєте, це нормально, але згодом це забудеться і не буде причинити ніякого дискомфорту! Бажаю доброї ночі, міцного сну! Приводів для переживання нема!
Оч@ров@Шк@• 28 ноября 2024
Лапара это простая операция. Чего так боитесь? Все будет хорошо и через несколько дней домой отпустят
Шкідлива молекула• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Дякую! Мене нічого загалом не турбує. Тількі під час місячних - жах просто.
Ще ці обстріли ж..
нерви.
Ще ці обстріли ж..
нерви.
Так лапаро - ж круче, чем полостная операция. Следы-дырочки заживут - и всё будет хорошо.
Показушница• 28 ноября 2024
Ответ дляТанго утрьох
Незручно турбувати людину. Є свої заспокійливі.
Але я з одного боку, хочу щоб це скоріше все пройшло і було позаду, вдало. А з іншого боку боюсь як заєць
Чего вы боитесь ? Лапароскопия - не страшная операция, если сравнивать с полостной. И миома у вас видимо небольшая, если её могут удалить лапараскопией. Вы всегда такая тревожная ?
Электричка• 28 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
У меня тоже миома, 9 месяцев назад обнаружили на узи. До этого всё всегда было прекрасно. У меня тревожное растройство, поэтому на операцию очень сложно решится.
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляKristinkaCute
.
А ну-ка взяли себя в ручки
Дякую
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Дякую! Сподіваюсь
Танго утрьох
• 28 ноября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ого! А хто ви за професією?
Дякую!