Элька-Карамелька• Изменено 28 ноября 2024
Нормально ли, когда мужчина платит?
Ну допустим, вам уже не по 20 лет. Скажем так 30-40. У вас отношения. На стадии встречаний. Как считаете, нормально ли если мужчина платит за крупные покупки (например, что-то из техники, типа мульти печь, телевизор) или что-то для дома, то есть, для вас. Тк вместе вы не живете на данном этапе. Допустим вы говорите что затеяли ремонт и собираетесь брать новый холодильник. По вашему мнению, должен ли он предложить свою помощь (финансовую в том числе)? Или же нет? Учитывая, что он говорит о серьезных отношениях и создании семьи в дальнейшем (уточняю, что это не просто отношения ради секса и типа того).
Результат:
вже голосів:
223 (58.53%)
Нет
117 (30.71%)
Да
41 (10.76%)
/
Сіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляКітті_
Ось ще одна ’нетакуся’ під´їхала. І що б жлоби без вас робили? Проституток наймати дорого, а тут ви завжди напідхваті 😄 Взагалом зустрічалки з сексом це ті ж самі послуги повії з боку жінки, тільки задешево або взагалі безплатно. Це жінці здається, що у них романтичні стосунки. А для чоловіка це просто потрахушки без обов´язків, і все, по суті.
А зустрічалки з сексом та оплатою, то ті самі послуги повіі, але за гроші
Жінка має бути самодостатньою, на етапі зустрічань ніхто нікому не повинен.
Мурзилка• 28 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Это всего лишь пример. Пускай будет не холодильник, а что-то проще. Дело же не в самой вещи, а в том, должен ли он предложить свою помощь или нет
Должен если будет в той квартире жить, а так его помощь должна быть нематериальной: доставить, проконтролировать ремонт (если попросите), установить (если попрросите) и не более того
Обращеница• 28 ноября 2024
Ответ дляСіточка
вам никто никогда не помогал, кроме мужа? ( если он есть конечно)
Забрызжу ядом• 28 ноября 2024
Я считаю так, просто мужчина мне не должен это ничего, а мой должен все. Но это я в теории такая умная, а на практике все сама-сама 😀
Обращеница• 28 ноября 2024
Ответ дляКітті_
Навіть якщо і є муж, не факт, що допомагає. Вона нетакуся і ’все сама-сама’, її влаштовує самець поряд, чоловік їй не потрібен.
есть у меня знакомая, всю жизнь все сама, она и ребенок..
говорит так затрахалась... как же хочется что бы кто то оплатил всю эту жизнь, а я просто глазками клипала...
или банально выспаться с утра, а не бежать в снег или жару на работу, просыпаясь в 6 утра
Ответ дляСіточка
Це все-таки краще, ніж зустрічалки без матеріальних доказів так званої ’любові’. І, так, з холодильником в подарунок від коханця також краще, ніж з пустими словами ’люблю-німагу’ від нього ж. Ну можете пишатися тим, що коханець вам купляє кофе-коктейлі-цукерки-квіти чи накормить вас у кафе. І ви така романтична, ще й з німбом зверху. А я краще оберу холодильник 😉😁
Грушки-яблочки• 28 ноября 2024
Не должен! Но если предложит - это нормально! Если не предложит - то тоже нормально.
Грушки-яблочки• 28 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну речь же не идет о начале отношений. Если отношениям год? Два? Далеко не все сразу женятся и съезжаются же
Если отношениям 2 года и они все еше просто встречаются в 30+ лет - то скорее не должен, чем должен. Ибо это отношения для эмоций, а не для ’вместе старость встречать’ с совместным холодильником.
Винник• 28 ноября 2024
Ну от мені 40 і я так втомилась в минулому шлюбі від романтика безвідповідального, що зараз би стосунки будувала тільки з тим, хто пропонує реальну допомогу. Як на мене, чоловік повинен прагнути зробити життя коханої людини комфортнішим.
Ответ дляОбращеница
Я ще розумію, коли жінка свідомо обирає шлях самотності, є такі жінки, що живуть самі, як вдається, і чоловіки їм не потрібні, вони вважають їх зайвими у своєму житті з різних особистих причин. Але бути з мужем чи з коханцем і все ’сама-сама’ 🙄...
Обращеница• 28 ноября 2024
Ответ дляКітті_
есть еще категория - муж мне по гроб обязан
но не дай бог написать что ухажер купил что то ценное - сьедают
почему так - для меня загадка..
ой, ну он же вам не муж и начинается... проститутка, содержанка, огласите таксу сразу...
почему так - для меня загадка..
Ответ дляВинник
’Романтику придумали чоловіки, щоб не платити гроші’ (с) десь фразу колись почула.
Ні, звісно у стосунках повинна бути присутня романтика, але лише поряд з більш практичними чи так би мовити прозаїчними діями. Якщо мені потрібен той же новий холодильник, то я точно не зрадію духам чи білизні у подарунок. І навіть ювелірці не особливо зрадію, адже без холодильника життя суттєво ускладнюється.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 ноября 2024
Перевірити серйозність чоловіка можна по вчинках- захворіла, колесо спустило, замок зламався, зустріть-провести-забрать..
але ну точно не по холодильнику😁🤭
Жінки стали путати турботу з матеріальним. Дуже прям)))
але ну точно не по холодильнику😁🤭
Ответ дляОбращеница
почему так - для меня загадка..
Це називається подвійні стандарти. Звісно статус дружини вищий за статус коханки, ніхто не заперечує. Коханки* взагалі у самому невигідному і неоднозначному становищі - з одного боку не хочеться стосунків без романтики взагалі, а з іншого боку дешевою давалкою також бути не хочеться. От і виходить, що ти або ’проститутка’ (і по суті коханка дійсно недалеко стоїть від проститутки, адже в обох варіантах секс без обов´язків), або дешева давалка.
* Тут мається на увазі не коханки одружених чоловіків, а те, що ми називаємо ’зустрічатися’ між вільним чоловіком і вільною жінкою.
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
але ну точно не по холодильнику😁🤭
І чим це покупка нового холодильника для коханої гірше, ніж ті види піклування, що Ви перерахували, цікаво? На мій погляд навіть краще, ніж ремонт замка чи підвезти куди-небудь.
пьЯНА• 28 ноября 2024
Ответ дляКітті_
А якщо заміж виходила було усе добре. В родині була установка - тато працює, а мама красівая.... А тепер тато пооукаліка і мама усе майже тягне сама
Поумничка• 28 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну а если он говорит о семье, но серьезность его намерений не ясна. Что за семья где женщина на себе все тянет? Ну глобально
Ну дивіться, якщо йде мова про сумісний побут, то напевно є сенс допомогати фінансово. А як просто зустрічання, то дивно давати гроші на холодильник. Ну ще зрозуиіло ноут чи телефон і бракує грошей, але холодильник або ремонт точні ні.
Ответ дляПоумничка
Якась Ви дивна, чесслово... А якщо у Вас зламався холодильник, Ви його купити не потягнете, а Вам ваш чоловік у той же час планує подарувати ноут. То невже Ви віддасте перевагу не надто необхідний техніці перед холодильником? Так, холодильник це не так романтично, але ж і ми не в світі рожевих поні живемо, без холодильника буде набагато гірше, ніж без ноута. Добре, якщо чоловік може Вам подарувати і холодильник, і ноут, але зараз ми беремо в розрахунок, наприклад, тих чоловіків, хто може дозволити собі подарувати один недешевий подарунок.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляКітті_
Ноут це особиста річ для порадувать, як подарунок
Холодильник побутова річ для потреб сімʼі, які забезпечує чоловік, але ніяк не ухажер😁
Це вже зовсім зашквар міряти чоловіків по холодильниках. Питання в тому і стояло. Ні, не должен і це його ніяк не характеризує.
Мстящий за Зайца• 28 ноября 2024
Ответ дляСіточка
Быть самодостаточной -это не равно трахаться за спасибо, доброе утро, люблю и выздоравливай
И да, любые отношения предлагают ответственность. Чего то мужики не покупают машины, которые не могут позволить себе обслуживать, но постоянно лезут к женщинам, которых финансово не потянут
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А яка різниця, і перше, і друге буде твоєю особистою річчю, тільки різного призначення. Не заперечую, ноут це більш романтичний подарунок. Але від прози життя нікуди не дітися і через якийсь тиждень-другий без холодильника Ви завиєте белугою і доведеться бігти в банк, терміново брати кредит, чи знову ж таки звертатися до парня. Але далеко не у всіх парні так добре заробляють, щоб одразу закривати всі ваші недешеві потреби. І я думаю Вашому хлопцю також буде неприємно бачити, як ви в побуті мучаєтеся без холодильника. Так що холодильник форева 💪😎 Не думаю, що варто з презирством відкидати прозаїчну, але необхідну для життя тепер і зараз річ у подарунок.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляКітті_
А якщо у нього зламався холодильник, дівчина теж має допомагати? Чи ну це ж інше😁
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Особисто я ніколи не даю чоловікам гроші принципово, це досить швидко перетворює їх на альфонсів, вони втрачають свою мужність. Можу хіба що дати гроші у борг, і то невелику суму.
Поумничка• 29 ноября 2024
Ответ дляКітті_
А ви не дивна?) Варіантів подій може бути безліч. Ви вибрали свій, а я свій. Що ви мені намагаєтесь доказати?)
Поумничка• 29 ноября 2024
Ответ дляКітті_
Чекайте, а як до цього жінка жила, як закривала свої потреби? І чому тепер вони перекладаються на плечі чужого по суті мужика?
Треба брати кредит? То хай бре. Чи без штанів сиділа б без холодильника?
Ответ дляПоумничка
Це я не розумію, що ви намагаєтеся довести, коли говорите, що ноут у подарунок це добре, а холодильник - це не комільфо. Якісь у вас дивні комплекси стосовно подарунків від чоловіка.