Лама_мама• 28 ноября 2024

Чому ніхто не пише про Ту???

Багато летить😯😥
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
А мне тебя не жаль
Удалено администрацией...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Лупять по розʼєднанню українців за місцем проживання
язык и место проживания их излюбленные темы
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
и не спрятаться русне ,не скрыться.листья желтые ,скажите ,что вам сницца
По чем сейчас шоколапки в рошене?
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Нам директор сказала, якщо тривога застає до початку уроку - залишатися вдома. Дають 20-30 хвилин щоб дістатися до ліцею після відбою. Якщо батьки відправили дітей під час тривоги, то з ними в укритті сидить охорона та технічний персонал.
Охорона у наших закладах відсутня, є в одному,але у них не прописано укриття.
А вчитель сидить.
Але і у вашому випадку техперсонал вимушений приходить і виконувати певну роботу. Вони ,як і наші вчителі- не люди
Гарачий Чокалад• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Аргумент в пользу ’умных валенков’ ))))
Планшетница• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Хз, я смотрю здесь уже секта святого Трампа, ждут первый его день в роли президента и конечно же войне конец будет положен.
Не лично к вам относится, а к ждунихам
То ви ще не читали, що слуга подав його на Нобелівська премію сраколизи зелені, лежить на всі боки: як не хуйлц в Омані, то Трампу
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
у вас логика где-то в половинках другого органа
Украину сохранить, так как численность в 3 р меньше и поверьте закончится она быстрее, если будет война на истощение. Но вам вообще все равно по всей видимости
Удалено администрацией...
Звожу з розуму• 28 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Вчера звонила в БТИ, нужно было узнать режим работы. Так вот они в тревогу работают
Ракета летить над головою, а чоловік на роботу на веліку їде під мої крики вранці, критична інфр
СирОжино пирОжино• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Она сейчас дозавтракает и пойдет кораблик догонять, как и каждый день.
Ингердия• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Пусть воюют жирные кадровые вояки, которых в тылу пол-миллиона.
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Дуже дуже вумна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Білка в колесі• 28 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
может он врага съел...
ВЫВсеВрете• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Ви про що пишете? Не всю Україну бомблять. Села взагалі не вмикають тривогу. Люди одружуються, народжуються і при тому нема селища чи міста де б не було цвинтарів з жовто-блакитними прапорами на могилах. Це нормально і так буде.
Как война и смерти могут быть нормальными?
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Удалено администрацией...
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Удалено администрацией...
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Хорошо наши сбили эти бляшанки путька как всегда лошара.Кофеек заварили под сигаретку,пообщались на форуме.С раша ботов поугорали.Теперь-работа
Дуже дуже вумна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Dumky• 28 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Н-да. Цвинтарі молодих мужчин - то нормально .. що тут тільки не напишуть
І війна то нормально, все нормально ..
І так буде
Жесть а не коментар
Нормально, що люди живуть далі. А все, що не жахливо то довбана русня І так, нема родини щоб вона не принесла горе. Але українці виживуть. Не надійтесь падлюки. Будуть народжуватися діти, одружуватись закохані, працюватимуть школи, садочки. В таких умовах є життя.
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
ВЫВсеВрете• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Не лично к вам относится, а к ждунихам
А если таки будет положен конец,то вы будете в трауре,я так понимаю.
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Слава Украине!Слава ВСУ!ПВО МОЛОДЦЫ
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Давай колись, какая цена шоколапок в рошене?
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Dumky• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
це не є нормально
це ілюзія нормальності
є і жінки яких вдома б´ють і вони посміхаються і живуть далі
То, що ж робити? Ми не вибрали цього. Але будемо жити та пристосувуватись то цих реалій. Чи що Ви пропонуєте?
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Удалено администрацией...
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Удалено администрацией...
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Удалено администрацией...