Мольфарочка• Изменено 28 ноября 2024

Муж проглот, покупает еду в кредит. Как бы вы поступили?

Увеличил аппетит в связи с занятиями в тренажёрном зале, добавил продукты для этого. Увеличились расходы, но не доходы. Каждую последнюю неделю живёт в кредит.
Как бы вы реагировали?
Секретница• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Не зовсім спільний. Працюю, є дитина . Ну наприклад купити нове взуття
Оййо, тоді мрак повний.
У нього є обов´язки по відношенню до дитини, плюс спільні витрати (їжа, комуналка і т.д.), і скидати це все на дружину - то дно.
Я б сварилася вже.
Зараз все скажу• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Особисто я не страдаю, бо працюю, але мене напрягає що постійно в боргу
Меня бы тоже напрягало
Ваш ээээ..муж, как вы его называете на самом деле эгоист и недомуж
Не цілуюсь з бодуна• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
пусть подрабатывает. вон мышцы есть, может физически что-то делать
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
я бы вообще не жила с таким дебилом. зачем он вам?
Що розійшлися би після 10 років шлюбу із за цього?
Мафиозная• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Йому , собі я сама купую. У нього на себе нема як тут на мої сукні так взагалі
В чем проблема? Не покупайте
Не цілуюсь з бодуна• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
хотите сказать он за 10 лет брака таким не был?
Мафиозная• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну зараз взуття більш менш тисяч 6
Да вы што? А скетчерсы купить религия не позволяет?
Маруська Му• 28 ноября 2024
Забороніть йому спортзал, запишіть в бібліотеку. Це безкоштовно і корисно.
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляСекретница
Оййо, тоді мрак повний.
Я б сварилася вже.
Так є, комуналку платить а буває і там борг. Він на мене не скидає просто каже як є.
Секретница• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Яка у нього зарплата?
І у Вас?
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так я йому кажу за підробіток а він каже що втомлюється в тринажерці
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тренажерка тільки почалася півроку тому , раніше були менші витрати
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
Зимові так і коштують
Мафиозная• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Зимові так і коштують
Где?
Не цілуюсь з бодуна• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
ну пусть тогда на турниках во дворе занимается, там бесплатно, сэкономит деньги на еду. какой-то инфантильный мужик, поведение 10летнего пацана, а не взрослого у него
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Як я можу щось заборонити. Я можу не давати свою зарплатню оскільки вона в мене на картці
Одяг та сумки• 28 ноября 2024
Хай краще буха- подумайте? В мене 4ро до спортзалу ходять и жеремо як не у себе..так спорт це дорого. Підтрималаб його- але він що зовсім мало заробля? На філе творог та яйця не заробля.
Набира массу мабуть..
Не цілуюсь з бодуна• 28 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Набира массу мабуть..
протеины ж небось жрет банками, а они огого стоят
Маруська Му• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Ротом. Або просираєш гроші і час в тренажерці, і уй....єш звідси, або берешся за голову і починаєш бути нормальним чоловіком.
Я така бойова• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Не хочет. Его устраивает, а меня не особо. Долговая яма
Пусть белок купит и его пьет вместо пару порций мяса. У меня 2 качка дома.
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Діло не в грошах за тренажерку а в грошах щоб були якісні м´язи і росли треба спеціальні продукти щоб росло
Одяг та сумки• 28 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
так треба жерти їжу нормальну - нафіга ті протеїни-хвостик потім стояти не буде.
Маруська Му• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Якісні м´язи... ой все. Він у Вас дебіл.
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Набира массу мабуть..
То набирає то скидає .
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
І це теж
автор Мольфарочка • 28 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Це його квартира куди я повинна його діти?
Не цілуюсь з бодуна• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
ну для этого надо зарабатывать много. я ж говорю, дебил инфантильный ваш мужик. весь мозг в мышцы походу утек
Секретница• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну все, ви попали.
Мафиозная• 28 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Счас окажется , что квартира иво
Маруська Му• 28 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Значить Ви себе не поважаєте, живучи з мудаком. Йому важливіші м´язи за дитину.