Кошка Мурка• 28 ноября 2024
Іздите у подорожі із подругами?
практикуєте такі подорожі - з подругами? як вам, комфортно? скажу про себе, перший раз - після не розмовляли пів року, друга спроба, вже з іншою подругою, мені норм, а їй щось не сподобалося - віддалилася))
Тримбулька• 28 ноября 2024
Раніше їздили сім´ями, було норм. Зараз поки не знайшла компанії для таких поїздок, але хотілося б
No problems• 28 ноября 2024
Нет, или сама, или с мужем, или с детьми. Если сама , то знакомлюсь по месту. С подругой неудачный опыт
Мороженная курица• 28 ноября 2024
Да, живем все в разных странах, съезжаемся 1-2 раза в год в какую-то страну. Самые лучшие поездки всегда
Янгол в камуфляжі• 28 ноября 2024
Нет, отдых и путешествия люблю только с любимым человеком или с родителями
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
а де таке взагалі шукати?
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляКотомафия
Два рази їздили сімʼями з друзями. Ніколи знову!))
я вас розумію
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляNo problems
ех, хоча здавалось би...
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляМороженная курица
клас
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Перша ж буква в слові ’ іздите’ не ’п’ ?
та хз, мене саму це слово напрягло)))
Тримбулька• 28 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
а де таке взагалі шукати?
Раніше були давні друзі, з якими їздили. Зараз я переїхала і поки що таких не знайшла, то авто не мають, то важкі на підйом і т.д. На роботі ніби є одна людина, з якою мені комфортно і смаки співпадають, думаю над тим, щоб кудись її запросити
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Автор а чому перший раз пів року на розмовляли?
ну у неї були інші очікування і по організації не сподобалося (я займалася), взагалі я віднеслася із розумінням, у мене часто буває - комусь жахливий відпочинок, а мені - чудовий
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
я тільки в цьому році зрозуміла, що поїздки заряджають!
Тримбулька• 28 ноября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Я взагалі фанат поїздок, вмію добре їх організувати , але не завжди просто знайти однодумців , які готові їздити
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
клас! ви не в Дніпрі?))))
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2024
Да, ездила :)
Главное составить план ДО поездки :)) и чтоб были на одной волне...
Затишне кубло• 28 ноября 2024
Їздила колись, завжди якось невдало. Найбільше сподобалось їздити на відпочинок з незнайомими людьми, Бо ніхто ні під кого не підлаштовується і нічого не очікує. І ніяких образ, якщо хтось пішов на пляж, а хтось пішов в кафе. Компанію знаходила в інтернеті.
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Да, ездила :)
це точно
ЧукИГеки• 28 ноября 2024
люблю с подругами, да и семьями ездить и собираться
для меня странно слышать что большинтсву это в напряг
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Мы ждём подробностей) что именно ей не понравилось?
писала вище - різні очікування, вона думала що буде краще житло, хоча цінова політика обговорювалась перед поїздкою, плюс я не можу не відпочивати, а вона активніше - шоб прям ніч напрольот тусити. організовувала поїздку я, тому була здивована такій її реакції
Кошка Мурка
• 28 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Ездила три года поряд с мамой ,детьми ,подругою и ее сыном. Но подруга улетела в Америку. А мама не может уже,надо за бабушкой присматривать. Поеду с кумой,ее дочкой и моей одноклассницей.
у вас є компанія, це добре
Ответ дляКошка Мурка
А вы сами ездили,без детей?