Краля-Галя• 28 ноября 2024

Знаю скажете що я дурна, але все ж

То я та сама чокнута з лв. Але де не зайду в тему про всяке онко і страшні, всюди пишуть люди про ті кляті лв.
В мене в сина на шиї є багатенько, всі розміром до 1 см, до 1,3 см. Аналізи добрі, УЗД робила не в одного лікаря , а в кількох , всюди все наче ок. Симптомів ніяких слава Богу немає. Але коли повертає голову з однієї сторони видно лв. Вони як тік-так за розміром. Синові 11 років.
Донька по розміру тих лв має +- такі ж розміри, але їх не видно і нащупати не можна, бо вони знаходяться чуть глибше під шкірою. Видніється лише один спереду на шиї, також десь як тік- так, але лише коли повертає голову, в інших положеннях не видно, але можна нащупати. Більше немає в доньки таких що їх можна прощупати, лише один. Доньці 13,5 років.
І от всі лікарі кажуть що все ок. І я вже наче починаю заспокоюватися з ними, перестаю хоча б на трохи звертати на них увагу, думати про них і переживати, + лікарі і УЗД кажуть що все ок, що таке є в майже кожної дитини, просто не кожна мама то щупає, бо далеко не всі знають де ті кляті лв. А потім знов побачу тему про онко і про лв і знов тривога, знов не їм, не сплю і знов переживаю і малюю страшні картини собі в голові.
Як то не звертати уваги, як перестати дивитись на ті лв і боятись за них?
So_so• 28 ноября 2024
Лечь в психушку
Поросенка• 28 ноября 2024
Починайте писати на всіх мовах світу, може попустить.
автор Краля-Галя • 28 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Лечь в психушку
Таке враження що ви підписані на мене, і не встигну створити тему, ви вже тут як тут
ЯсноВидящая• 28 ноября 2024
боже когда вас уже забанят навсегда
Плакулька• 28 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Лечь в психушку
А якщо, поки вона буде там, збільшаться лв? Людина жде цього роками!!!
Скользкая• 28 ноября 2024
Хто такі ті ’лв’? Де їх прощупувати?
Поросенка• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ні, як не зайдеш на порадницю ви всюди. Вас забагато і лімфовузлів ваших забагато. Психічного розладу вашого багато.
Плакулька• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Я опис не читала, по назві впізнала
ЯсноВидящая• 28 ноября 2024
и еще - в нормальной стране вас бы уже давно лишили родительских прав
вы переживаете за лв ребенка а сами уже сделали его инвалидом психическим
Ловлю капці• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ви так часто строчите за лв у дитини, що вас ніколи ні з ким не можна сплутати
руки_Крюги• 28 ноября 2024
Ну вам нужно пролечиться. Так может и до детоубийства дойти, начнете спасать детей от страшного рака. Это опасно.
Леди_Мэри• 28 ноября 2024
Зверніться, до сихолога, психотерапевта, чи психіатра.
Вам потрібно, не дітей, тероризувати, а розіюратися з своєю тривожністю.
Це серьозна хвороба, що може давати наслідки на вашому здоров´ї.
Обнимашкина• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
А ви не створюйте їх так часто.
Побережіть наші нерви.
Та й свої також.
Ловлю капці• 28 ноября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
боже когда вас уже забанят навсегда
Вона зарегіться знов. І буде строчити
Борисфенка• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Та ви забембали своїми темами. Вже сто раз вам сказали, що ви дурна, повторювати щодня?
Дівчина Бобула• 28 ноября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
А где это- нормальная страна?
Опять ивропа?
автор Краля-Галя • 28 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ні , просто реально всюди де страшні діагнози пишуть про ті лв. А в моїх дітей їх можна прощупати, от і хвилююсь. Постійно .
Плакулька• 28 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А где это- нормальная страна?
Опять ивропа?
Україна теж європейська країна.
Але вже є якась окрема Європа, з тем на порадниці
Дівчина Бобула• 28 ноября 2024
Ответ дляПлакулька
Україна теж європейська країна.
Где все делают праильно
руки_Крюги• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Вы уже выпали из реальности, серьезно. Пока не поздно, сходите в ближайший ПНД. Почему ваш муж бездействует?!
ХуАнита• 28 ноября 2024
Та сколько можно...
Борисфенка• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ми в курсі, ви вже це писали разів сто.
Не беріть дурного в голову, а важкого в руки.
Сходіть до психіатра.
Не користуйтеся Інтернетом.
Перечитайте поради в попередніх ста ваших темах.
Дівчина Бобула• 28 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Эммм
Эти люди мне пихали в уши что первоклашка может спокойно ходить в школу сам
И сидеть дома

Поэтому так себе источник
Таракашечка• 28 ноября 2024
люди, не ведитесь, это просто прохаванный тролль. ей не скучно флудить месяцами, годами, этой бесполезной темой
Біток чи ефір?• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Какая по счету тема? Вы в каждой обещаете сходить к психиатру. Потому что лечение нужно именно вам.
Сходили? Пьете что нибудь?
Ловлю капці• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Подумайте за те, що ваших чорні думки приманіють на дитину лихо.
Доставучая• 28 ноября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Ви хвора на голову.
Бідна ваша дитина, сподіваюсь батько у дитини адекватний.
Випейте гідазепаму, як мізків не хватає себе зводити до лікаря з хворою головою.
Борисфенка• 28 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Эммм
И сидеть дома

Поэтому так себе источник
А як руки помити чи голову, вам тут не радили часом?
Дівчина Бобула• 28 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Не
Советовали только пищевым мусором детей кормить
Ms. Искренность• 28 ноября 2024
Ребенка у автора надо изымать, это жесть. Где муж, почему он не положит ее на лечение, мне жалко ребенка, это травма на всю жизнь