Советничаю тут• 28 ноября 2024
Поясніть мені за світло .
Чому якщо в Києві і області по енергетичним обʼєктам цього разу не було влучань ми сидимо 10 годин без світла?
Якщо через руйнування в інших областях , то чому тоді в Кропивницькому відключення 2/2 а в Трускавці зовсім не вимикають ?
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я во Львовской области. Целый день город на генераторах.
а сам Львов? неужели -7 +2?
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляСмешнюча
Сьогодні відключають на 6-8 годин, залежно від групи відключення
на 6-8 на добу? чи підряд на стільки годин?
Вареничніца• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
меня всегда интересовал этот вопрос. почему киев всегда отдувается
Не только Киев, Днепр тоже не за хрен собачий страдает.
Звожу з розуму• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
а сам Львов? неужели -7 +2?
Сьогодні сукупно 6 годин не було
Звожу з розуму• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
а сам Львов? неужели -7 +2?
Сьогодні сукупно 6 годин не було
Вареничніца• 28 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Сьогодні сукупно 6 годин не було
В Днепре 12 часов.
Не будь КакСвета• 28 ноября 2024
Ответ дляСмячиком
Так вони написали, що все збили. А світла цілий день немає
на заборі теж дещо написано
наші гарно звіздіти теж вміють.
а де захист енергетики, на який було виділено дохуліард бабла? знов виправдання знайдуть що захист від дронів тільки був
наші гарно звіздіти теж вміють.
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Сьогодні сукупно 6 годин не було
а в Киеве 14 часов за сутки суммарно.
МУСЯкомарова• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
как во Львове отключают?
Сегодня не было 3+3 часа. И опять не будет
Люблю порядок• 28 ноября 2024
Ответ дляАноним_1859
Черкаська обл, поруч Черкаси, зі світлом були лише 2 години на день. Зараз лише ввімкнули на 2 год і вже до 23 не буде. А в нас все на електриці в будинку, нема тепла, води, нічого.
У моей мамы золотоношском районе так же.
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
выше написали что суммарно 6 часов у вас не было. в отличие от киева где 14 часов без света
Бавовна• 28 ноября 2024
Потому что погруженный в темноту Киев-прекрасная картинка для выклянчивания бабла у Запада и дрессуры населения.
Пишу_граммотно!• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ Головна
В нас в місті теж не було влучань, але сидимо без світла. 3 год є, 4 - нема
Добре, хоч 3 є...
У нас з 12ї години нема
Советничаю тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Сьогодні сукупно 6 годин не було
То якось, вибачте, Львів не мале місто , і ближче до пошкоджених обʼєктів . І у вас сукупно -6 , а в мене 10 годин , підряд 7 немає 2 є і потім 3 знову немає .
Зоряний Шлях• 28 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Стандартна діюча схема для підняття цін.
Да, як в липні днями сиділи без світла, то потім ніхто й не нявкнув, що тариф в два рази виріс.
Янка-угомонись• 28 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Потому что киевлян все ненавидят.
Они узнали что есть другие города и области в Украине только потому что у других больше света
какой ужас) может не все, а конкретно вы?
МУСЯкомарова• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
У нас 8
Прикуси Язика• 28 ноября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
вже два роки кажуть шо повна… а воно якось ще тримається слава богу
Мій близький знайомий працює на відновлювленні підстанцій.
То він каже, що не витримує. Сізіфов труд.
Тільки відремонтували, через тиждень два-прильот, або шахед.
І все заново .
Спасу мир• 28 ноября 2024
Судя по европейской энергетической платформой, то энергии с Польши заходит около 200 МВт, а уходит 400 МВт. Так что продают и сегодня
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
сначала подняли тарифы в июне и все равно потом сидели весь июль без света
Люблю порядок• 28 ноября 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Та не, точно все.
Киця-бриця• 28 ноября 2024
Ответ дляАноним_1859
Ну мы такое уже проходили, то скинулись на дом на генератор, уже пару лет стоит, чтоб все это было. Вы наверное за все время не сталкивались.
МУСЯкомарова• 28 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Сьогодні сукупно 6 годин не було
Ещё отключат
Советничаю тут
• 28 ноября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Николаев.утром отключили,сейчас только что включили.
Співчуваю .
Зоряний Шлях• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
ну так я ж про то й кажу, підняли і вимкнули, а коли ввімкнули, то ніхто й не рипнувся, що тариф в два рази, щасливі були, що взагалі світло дали
Спасу мир• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
Не только вы. Черниг. обл без света до 12 ночи, итого 12 часов без света
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
вы правы