Советничаю тут• 28 ноября 2024
Поясніть мені за світло .
Чому якщо в Києві і області по енергетичним обʼєктам цього разу не було влучань ми сидимо 10 годин без світла?
Якщо через руйнування в інших областях , то чому тоді в Кропивницькому відключення 2/2 а в Трускавці зовсім не вимикають ?
Coffee is Love• 28 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Послушайте специалистов энергетиков, система строилась союзом с огромным запасом , с учётом войны , количеством трансформаторов и т.д. На Ютуб есть. А скажут вам все что угодно. Экспорт энергии идёт - поэтому нас отключают
Система будувалась з тим розрахунком що по ній прицільно битимуть майже три роки, серйозно?