Советничаю тут• 28 ноября 2024

Поясніть мені за світло .

Чому якщо в Києві і області по енергетичним обʼєктам цього разу не було влучань ми сидимо 10 годин без світла?
Якщо через руйнування в інших областях , то чому тоді в Кропивницькому відключення 2/2 а в Трускавці зовсім не вимикають ?
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
выше написали что суммарно 6 часов у вас не было. в отличие от киева где 14 часов без света
В Киеве тоже по разному. У нас не было с 10 до 16 сейчас вот в 19 выключили. То есть на данный момент 6 часов.
ТихоЯ• 28 ноября 2024
Ответ дляСмячиком
Так вони написали, що все збили. А світла цілий день немає
Угу, вчора у Борисполі шахед ніхто не збивав. Так і прилетів . Купа ушкоджених будинків
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляПроработник
у многих с 6 утра до 16 и с 19 до 24
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляАноним_1859
Я в приватному будинку. Я стикалась ще гірше були відключення, у нас в Черкаській області дуже жорсткі графіки. А по друге, поруч є хата батьків з піччю і лежанкою. Працюю вдома, то для інету знайшли спосіб. Так що крутимось.
Але ж не всі живуть з піччю. В де кого - не має світла - не має опалення.
Пи Пи Пилюля• 28 ноября 2024
Київська обл, у нас світло було до 9 ранку і з 16 до 18. До кінця доби без світла, 11 годин за добу було.
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Мій близький знайомий працює на відновлювленні підстанцій.

То він каже, що не витримує. Сізіфов труд.
Тільки відремонтували, через тиждень два-прильот, або шахед.
І все заново .
Аналогічно говорить брат. Теж на відновленням.
А ще прилітає підряд. Прильот - приїхали ремонтувати і ще один туди ж. Ремонтують з гі..на і палок. Інколи щось придумують з підручних. Або чекають поки привезуть запчастини хоч якісь. А часто ремонтувати просто нічого.

Але людям все одно. Їм простіше зраду знайти і когось винним зробити. Їм так легше це перенести.
Яжбоматуся• 28 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Я скажу, что надо было строить защитные сооружения как и говорили, а не тырить бабки как бешеные. И тут речь идет о несправедливом распределении энергии, а не о ее отсутствии
И как он сейчас защищают? Нихрена не сделано
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
у многих с 6 утра до 16 и с 19 до 24
Я написала, бо в коментарі причепитись до конкретної людини, що ’всього’ 6 годин, а в Києві..... І навела приклад, що в Києві теж по різному. Так як і в інших містах
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Большинство ответов - , такое ощущение, что люди вообще дальше 5 классов ничего никогда не учили. Но больше всего доставили в теме сидящие в електродомах без света, воды, тепла - надо же какая неожиданность на третьей то зиме с обстрелами. Вот интересно, что скажут когда энергосистему не дай бог положат окончательно? Т.е. свет будет с интервалом не 2/22 в сутки, а пропадет вообще на неделю-другую?
А що таким людям робити?
Щас мене закидають помідорами, але треба якось регулювати, щоб електробудинки не сиділи без опалення, і таким будинкам виключати електрику рідше.
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляРомашкинная
Ну вот Днепр и Киев - два красавца
Просто про інших ви не знаєте
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Газовый балон и гирлянды с али закрывают вопрос освещения и еды за пару тыс грн. Ну или какие варианты?
А що з опаленням робити?
Мамина квіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
«И тут речь идет о несправедливом распределении энергии, а не о ее отсутствии» - прямо как у ленина - отобрать и поделить. Не может быть т.н. справедливого распределения, потому что это технически не возможно. Есть дома на одной линии с больницами, котельнями и т.п. - их будут отключать в крайнем случае, в прошлом и в этом году линии перекидывали, как раз что бы было спрведливое распределение, но всю энергосистему с миллионами веток не перебросить. А еще есть предприятия, критическая инфраструктура и мобилизация - которая выгребает рабочих, которые и восстанавливают все. Знакомый в облэнерго работает - на вопросы теперь только кивает и молчит, потому что работы с каждым обстрелом только больше, а сотрудников в 2 раза меньше.
Мамина квіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляПроработник

Дякую вам, хоч хтось в темі відписався адекватно!
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Як ви це фактично уявляєте.
Саркофаг як над Чорнобильським?
Над усіма кільтисячами об´єктів?
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Інтернет?
Нормальне освітлення для роботи і навчання? Гірлянд не всім вистачає.
Мамина квіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
А що таким людям робити?
Заботится о себе самим, в нашей стране мне кажется - это уже давно в разряд нормы вошло не надеятся на власти и т.д. если вам именно кушать надо и в туалет при свете. А если срач развести -это конечно другое.Вы когда покупали электродом должны были понимать нюансы зависимости от одного источника тепла и приготовления еды.
Електродомам сейчас дай приоритет, а что делать остальным? Там тоже дома без тепла сидят потому, что котельни стоят. И вода добивает до 2-3 этажа и то не долго. Или там не люди?
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Додам - ця рашиська сво..та б´є по розподільним і трансформаторним, через що немає змоги нормально перерозподілити навіть.
Мамина квіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
А що з опаленням робити?
Квартира не остывает за сутки или даже двое. Газовые дома тоже в большинстве своем сидят без тепла из-за того что насосы и котельни стоят так само без света. Локально их запитали на критические ветки, но далеко не везде.
автор Советничаю тут • 28 ноября 2024
У мене електро опалення , моя вулиця не газифікована , сусідні прилеглі теж . Тягнути газ за три квартали у мене немає фінансів. Потужність котла 21 кВт. Ніякий генератор чи зарядна станція не потягне таку потужність . 😞
ЯНаПэПэ• 28 ноября 2024
Ответ дляПроработник
Як ви це фактично уявляєте.
Саркофаг як над Чорнобильським?
Над усіма кільтисячами об´єктів?
Буквально говорили, что будут обкладывать бетонными блоками, в Одессе по осени даже кого-то сбу задержало за срыв подготовки энергетики.
Помаранчова душа• 28 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
Куди прилетів в житлові будинки?
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Тут ви перегнули.
Ми переїхали в електробудинок в 2013 році. До війни. Такої далекоглядності не було. Таких багато.
Але я проти такого розподілення на електро і ні. Бо наприклад є знайома в будинку з газом, яка на приладах живе через здоров´я, і їй електрика життєво необхідна. Пенсіонерка, дітей немає.
Спасу мир• 28 ноября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Значить є тому причини. Послухайте офі заяви представників УкрЕнерго, зрозумієте.
Вже ж пояснювали колись що не завжди є тех можливості перекинути постачання з однієї точки, щоб заживити другу. Тому перша якийсь час сидить без вимкнень і кайфує.
Послушайте специалистов энергетиков, система строилась союзом с огромным запасом , с учётом войны , количеством трансформаторов и т.д. На Ютуб есть. А скажут вам все что угодно. Экспорт энергии идёт - поэтому нас отключают
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
То або такі писаки писали, або ви не зрозуміли. Бо то факт чно нереально, і бетонні блоки не рятують від прямого попадання.
ЯНаПэПэ• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Причем тут Ленин? Автор темы пишет буквально, что в Киеве по 7 часов подряд света нет, а в других областях графики лайтовые. Вот о чем речь .
Мамина квіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляПроработник
Інтернет?
Інтернет - не життєво необхідний. А комфорт - за ваш кошт без проблем. Я цього року 50+ тис зарядила в станцію + з минулоі зими купа гірлянд та світильників. Мені вам поспівчувати що у вас немає освітлення для роботи/навчання?
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Я вимушено живу в місті де немає газу і централізованого опалення.
Зняти будинок з зручностями не на вулиці не реально.
Тому, якщо не включені обігрівачі, то в квартирі 7-8 градусів.
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Здесь уже написали, что не только в Киеве так. Просто о других не знають, своя проблема ближе
Мамина квіточка• 28 ноября 2024
Ответ дляПроработник
Порадниці з 3 класами церковно-приходськоі вас наврядче зрозуміють, бо зраду розводити воно веселіше.
Мою область підстанціі клепають з літа і в новинах тиша. Лише бізнес та люди то тут то там скуповують дизельні станціі і т.п., що саме по собі натякає, що сподіватися треба на себе та молитися накраще.
Проработник• 28 ноября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Чому не життєво?
Якщо це єдиний вид заробітку - життєво. Я онлайн працюю, перестану працювати, з дітьми з голоду помирати?