Чорт і Шо• 28 ноября 2024
Вступ чи виїзд за кордон? Хлопцю 15 років, спортсмен,10 клас, Київ....
Поговріть зі мною... як би ви вчинили? Маємо не дуже старанного учня, який якось тримається на плаву за рахунок хороших вчителів, навіть в математичному класі. Доволі гарно грає у футбол, ДЮФЛУ, еліт ліга, основа. Дуже гарно розвинений спортивно - волейбол, баскетбол і т.д. Дуже комунікабельний, може швидко адаптуватися до будь-якої ситуації. Нічим, крім спорту, особливо, не цікавиться. Великого боджету для виїзду за кордон не маємо, і я з ним точно не поїду з багатьоїх причин... Але зниження мобілізаційного віку лякає дуже.... От що з ним робити? Може, хтось вже пройшов свій шлях з хлопчиками такого віку? З вдячністю вислухаю всі думки.
Пліткарка• 28 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
А почему 2 нужно делать?
Може 1 загубити:(
А так буде ще 1
Офіційно можна мати 2 іноземні паспорти.
В 16 років вже дають на 10 років, а до 16 дітям на 4 роки.
А так буде ще 1
Сколько_мне_лет?• 28 ноября 2024
Ответ дляПліткарка
Може 1 загубити:(
А так буде ще 1
Спасибо. Даже не подумала бы про подстраховку. Вы правы.
Девочки, а что посоветуете, если парню в выпускном классе исполнится 18? Т.е. не успевает до 18 окончить школу.
Кракадэ• 28 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Переведіть у дистанційну школу . Типу Оптима чи щось подібне .
Вивозьте до 18 . Закінчить школу онлайн.
Вельми шановна• 28 ноября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
как мой. тоже учился в КПИ. 1 курс закончил. и уехал.
И где он учится теперь?
Пацелуйнитуда• 28 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
А як це зробити? Дивилась програми в Чехії, з 11 класу, адаптивні - там шалены гроші
Если вас чехия интересует. Ищите платный вуз на англ и поступайте. Сейчас как раз подготовка идёт. Там и чешски выучить, и дальше определитесь
Шопингмонстр• 28 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
В Чехии, Словакии, образование бесплатное. Пусть доучивается у нас, поступает там, специальность можно подобрать по способностям. Язык сам пусть учит, время есть еще. Или репетитора наймите, если сможете.
Чорт і Шо
• 28 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Вы думаете чешский можно за год выучить?
Пліткарка• 28 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Моєму теж так само, виїжджала б раніше, переводила на дистанційне чи екстернат.
Пліткарка• 28 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Думаю, що так. Як і польську мову.
Донька свого часу вчила рік. Звісно, спочатку було важкувато в універі вчитися, але потім наздогнала. Її подружка теж.
В середовищі швидше мова вчиться:)
tanysha777• 28 ноября 2024
Їхати і негайно
В любу секунду можуть заборонити виїзд з 17, під любими приводами
В країні немає конституції і законів, владу захоплено бєспрєдєлом
Навіть в голові не вкладається, як можна ще роздумувати, рятувати сина чи ні
Чи що ще повинно трапитись, щоб нарешті дійшло?
Калинові вуста• 28 ноября 2024
Всі відповіді не читала. Але всі з такою легкістю пишуть: закінчить школу в Україні і вступить закордон. Причому діти не знають навіть англійської, не кажучи вже про місцеву мову. Як дитина буде без мови вступати і вчитися? Не кажучи вже про те, що це недешево. Навіть якщо взяти тільки проживання та харчування.
Шопингмонстр• 28 ноября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я не думаю, я знаю. Студентам на международных программах в Словакии, которые должны были учиться на английском, в 2022 поставили курсы 4 месяца, по моему уровень В1, экзамены по словацкому они худо бедно сдали и заперли их учится на словацком в словацкие группы. Большинство язык выучили на тот момент плохо, в лучшем случае на уровне общения с продавцом, но гугл в помощь, было сложно, но адаптировались, язык доучили в процессе учебы, дипломы уже все получили. Чешский и словацкий очень похожи и они оба похожи на украинский, разговорную речь +- можно понять, поэтому за год, при желании, можно выучить эти языки на достаточном уровне для учебы. Может быть сложновато в первое время, но после попадания в языковую среду и в процессе учебы, все быстро доучит. Не говорю, что будет прямо легко, но возможно. Это же не английский и не немецкий.
ОдинРазНадетое• 28 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Чекати 17, закінчувати 11 клас, з українським атестатом вступати у ВУЗ в ЄС.
Зараз відпускати 15-річного підлітка одного за кордон - самогубство
Что за глупости?
Я отправила сына в этом только 16 исполнилось в школу в Австрии, 10 класс школы.
Все нормально, главное чтобы ребенок был самостоятельный и мог себя обслуживать
Шопингмонстр• 28 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Раньше уезжать, что еще.
Ms. Скромность• 28 ноября 2024
У вас есть время нормально закончить школу
Получить язык и ввезти ребенка
Смысл сейчас куда то ехать?
Получить язык и ввезти ребенка
Смысл сейчас куда то ехать?
Куплю орехи• 28 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Який зʼявився шанс у трійочників? Смішно просто! В цьому році мінімальний прохідний бал на право, міжнародні відносини, на іт та на медицину мінімум 150 балів і на бюджет і на контракт! Навпаки, підняли планку. Бо хто ж захоче лікуватися у трійочника лікаря?! 🙂 Ви просто не в темі.
Так , лікарі на прийомах сидять з атестатами
А відмінники медаль одягають на шию
і так оперують
А відмінники медаль одягають на шию
Ms. Скромность• 28 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Переводите в Оптиму
И выезжайте
Несу пургу• 28 ноября 2024
1. Йти в агенцію і питати, які у них є пропозиції на ваш запит
2. Вчити мову, якщо визначитеся з країною
3. Роздивитися варіанти шкіл - інтернатів. Тут або самому гуглити, або знову ж в агенції питати
Але це все для розумних і мотивованих дітей. Воно дійсно в рази важче, ніж вдома
Несу пургу• 28 ноября 2024
Ще є програм багато, типу ugs, але там дещо вищі вимоги до кандидатів і самого спорту замало
ОдинРазНадетое• 28 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Яким чином залишити неповнолітнього одного за кордоном? Хіба, в інтернат здати ...
Мій вчиться в школі з проживанням в Австрії, все реально
Калинові вуста• 28 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Що ви маєте на увазі? Ви - біженці в Австрії і син вчиться у місцевій школі?
ОдинРазНадетое• 28 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ви з практики (не теорії) знаєте, як живуть 14-15 річні підлітки в чужій країні в гуртожитках? Наркотики і алкоголь - це прямо як норма ...
Наркотики і алкоголь можуть бути і без гуртожитків
Це залежить від дитини
Мій вчиться в Австрії, гуртожиток при школі
Все нормально
Хоча в Австрії алкоголь (вино і пиво) продають з 16 років)))
Це залежить від дитини
Все нормально
Повелитель бітка• 28 ноября 2024
Я не понимаю, а че все так из неньки рвутся, но при этом топят за войну. Вы уж определитесь там, а то задрали - кто-то вам должен подыхать на войне или сидеть без света, а вы своих дитачек вывозите килотоннами
Патриотки вшивые
ОдинРазНадетое• 28 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Як у племінника з гуртожитком? Тому що у сина подруги в Чехії вийшов сюрприз - дітям заборонили на вихідних бути у гуртожитку. Типа вихователі в ці дні не проацюють, а діти не можуть бути самі, і діти-чехі ідуть до дому. А хлопець один з України в цьому коледжі.
У нас така ж ситуація в Австрії
Діти місцеві по домах, а українці залишаються за додаткову оплату на вихідні - 30 євро за вихідні з сніданком
В моїй хаті моя правда• 28 ноября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Патриотки вшивые
Ваши готовы подохнуть на войне? как вы написали. Думаю что нет.