GarnoKvit• 28 ноября 2024

Ну що хто там сумнівався вчора?

Зеленський підписав закон про підвищення податків. Кінець епохі бідності! Нарешті!
Insin• 28 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Это парадокс стран третьего мира,где население делится на сказочно богатых и удручающе бедных.
Ну яких сказочно багатих, правда? В любому селі вже з губами і бровами і нохтями. Скажіть чесно, ви бачили/знаєте хоч когось - не маргінала не алкаша, щоб голодував, ходив у рваних чоботях ? Ось до речі зовсім поряд темка свіжостворена: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3641617
Мабуть створили дівчата які в цій темі плачуть про зрадоньку і зубожіння.

Мелитрисса• 28 ноября 2024
Были те кто сомневался? Есть же еще наивные.
Оксана_12• 28 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Я десь недавно бачила статистику, що майже у третини людей - 80% зарплатні зараз витрачається на їжу.
Тобто, вдумайтесь: люди працюють фактично за їжу. Це як раби. Вони за їжу працювали.
Рабам ще бараки давали. А цінним і окреме житло.
Оксана_12• 28 ноября 2024
Ответ дляGarnoKvit
Но и не такие низкие, как в Украине.
Та задовбали з цим міфом про низькі українські податки.
Оксана_12• 28 ноября 2024
Ответ дляарина-ветерок
Нормально харчуватись на пенсію 3-4 тис грн важко. Враховуючи , що купу ліків треба. У батьків 41 року народження невеликі пенсії, купа хвороб. В мене, дочки, зарплатню вже зменшили до 8 тис грн( три роки заморожені зарплати, тільки зменшують.) Брат помер від онко. Чим я можу допомогти, якщо мені самій треба на ліки більше тисячі грн на місяць. І поміняти роботу на шостому десятку неможливо. Таких як ми багато. Тільки серед сусідів є одинокі пенсіонери, ті в кого була одна дитина і померла, ті в кого діти не мають достатньо доходу для допомоги. Є знайомі пенсіонери за 80, в яких вже обидва сина померли в віці 50-60. Переселенців скільки, які втратили все. Мільйони людей ледве виживають.
Але ж їх не видно. Видно лише ’губи і шуби’. А в той бік злиднів незручно дивитись, негарна картинка виходить
Оксана_12• 28 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
В Украине ещё одна мулька появилась.Платить главам Нафтогаза и Укрэнерго сотни миллионов гривен зарплаты,мотивируя это тем,что без этого газотранспортная и энергетическая системы Украины не смогут работать.Вот десятки лет до этого всё работало и вдруг не сможет.
В Україні давно чомусь побутує мулька отримати управлінця високого класу на зарплату прибиральниці. А що там керувати тим нафтогазом, теж саме, що підлогу мити. То вам, панове, їхати чи шашечки? Бо як хочете якісних спеціалістів, то їм таки треба платити.