Сижуревувшоке• 28 ноября 2024
Лейкоз котів
У кого котики хворіють на це захворювання як лікували чи дало це лікування результати ? Поділіться будь ласка бо я у відчаї 🥺
Біток чи ефір?• 28 ноября 2024
А мене є кіт, що є безсимптомним носієм, - з ним нормально все. А кішка, що проявила симптоми - згасла за 2 місяці. Тільки вимучили її переливаннями та протиснідовими препаратами.
Автор, ну так ветврач должнн был провести консультацию и все пояснить, чем лечить, какие прогнозы
Лечу кошь уличную Таффиком. Дозировку прописал ветеринар. Ещё давала иммунодол, потому что лейкоциты снизились. Но кошечка носитель, удалось её вытянуть до того, как вирус дошёл до костного мозга. Пока держится на уровне носителя.
Сижуревувшоке
• 29 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
В тому то і діло що ветеринар просто сказав берегти його від стресу і періодично здавати аналізи
Сижуревувшоке
• 29 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Ви не у Дніпрі? В мене є гарний ветлікар
Нажаль ні (
Живу 80 км від Києва
Сижуревувшоке
• 29 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Звичайно берегти від стресу. Але сдавали аналізи? Кров? Яка стадія? Від цього залежить і лікування. Може аналізи гарні і ваш котик носій
Зробили поки що експрес тест він слабо позитивний ледь помітна полоска прям якщо придивитися
Завтра йдемо здавати кров щоб точно знати
2 тижні тому кіт захворів , лежав у стаціонарі по аналізах були низькі лейкоцити
Лікарі сказали що схоже на герпевірус а рік тому він перехворів на панлейкопенію у віці 1.5 місяці і теж були низькі лейкоцити
Це характерно і для звичайних вірусів і може бути ознакою лейкемії …
І лікар сказав що треба перевірити на лейкоз і імунодефіцит тому що він хватає різні хвороби будучи домашнім
Брали малечу з притулку вже хворим 😞
Ответ дляСижуревувшоке
Брали малечу з притулку вже хворим 😞
Тест може треба переробити, щоб точно
І на ВІК.
Здоров´я котику
сподіваюсь не лейкоз.
Якщо так, то спитайте про Таффік. Або ще є ліки. Лейкоз невиліковний, але таффік блокує частково вірус, з ним більше шансів
І на ВІК.
Здоров´я котику
Сижуревувшоке
• 29 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Тест може треба переробити, щоб точно
І на ВІК.
Здоров´я котику
сподіваюсь не лейкоз.
І на ВІК.
Здоров´я котику
Робили 2 тести
Сижуревувшоке
• 29 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Тест може треба переробити, щоб точно
І на ВІК.
Здоров´я котику
сподіваюсь не лейкоз.
І на ВІК.
Здоров´я котику
Вік негативний тест
Сижуревувшоке
• 29 ноября 2024
Ответ дляMiraTarot
Тест може треба переробити, щоб точно
І на ВІК.
Здоров´я котику
сподіваюсь не лейкоз.
І на ВІК.
Здоров´я котику
Дякую ❤️❤️❤️