Хи хи, ну ну• 28 ноября 2024
Нанесення при маникюрі. Перший чи другий варіант вірний?
Хочу почати робити собі вдома покриття гель лаком з укріпленням гелем. Всі матеріали і все потрібне вже є.
Але є в мене питання стосовно бази.
В якому порядку правильно наносити, бо щось я запуталась.
1. Праймер - Гель - База - Лак - Топ
чи
2. Праймер - База - Гель - Лак - Топ
Перший чи другий варіант вірний?
Але є в мене питання стосовно бази.
1. Праймер - Гель - База - Лак - Топ
чи
2. Праймер - База - Гель - Лак - Топ
Перший чи другий варіант вірний?
Результат:
вже голосів:
22 (78.57%)
Праймер-База-Гель-Лак-Топ
4 (14.29%)
Подивитись результат
2 (7.14%)
Праймер-Гель-База-Лак-Топ
ЛижТолько• 28 ноября 2024
У Вас будет много рандомных ответов, так как многим интересно посмотреть результат, а такой опции нет.
А я нівроку• 28 ноября 2024
Та вы хоть ютуб включите. Если вы на таком этапе в ступоре а дальше что?
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Дуже дякую) Додала третій варіант)
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Нічого собі яка Ви вумна?!))) А що таке ютуб?
Для Вас поясню більш детально, слухайте: Я давно роблю манікюр гель лаком, але без укріплення гелем) А Ваш ютуб на усі випадки життя, як раз мене в ступор і привів, бо інформація в інтернеті різна.
А Ви знаєте як правильно? )
неДодекаэдр• 28 ноября 2024
1. Сами подумайте , база - это что? Значение слова.
2. Гели бывают разные.
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Праймер, база, гель, топ.
Дуже дякую!)
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
2. Гели бывают разные.
Я як раз це добре розумію, розумію що база для скріплення нігтя з іншими речовинами, але ось в інтернеті інформація різна і це визвало в мене сумніви, що можливо я помиляюсь і в варіанті с гелем виступає для укріплення сам гель, а база безпоседеньо для укріплення вже геля з лаком.
Мотористка• 28 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Сейчас есть база цветная, можно обойти этап Геля.
Праймер- цветная база- топ.
Метелик• 28 ноября 2024
всегда мне разные мастера делали одинаково:
1. праймер (кто-то весь ноготь слегка промазывает, кто-то только основание у зоны роста),
2. потом прозрачная или цветная база (если база цветная, то цветной гель-лак я исключаю из списка, если прозрачная - то пункт 3),
3. цветной гель-лак пару слоев
4. топ
Последний мастер мне первый слой базы посыпала порошком для укрепления ногтя, посушили и снова покрыли прозрачной базой, потом приступили к цвету.
3. цветной гель-лак пару слоев
4. топ
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Праймер- цветная база- топ.
У меня есть и цветная база, но гель наношу с целью укрепления, так как свои ногти очень тонкие, а у меня еще и длина не короткая.
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ дляМетелик
3. цветной гель-лак пару слоев
4. топ
3. цветной гель-лак пару слоев
4. топ
Спасибо за ответ))
Туфли в чешуе• 28 ноября 2024
Перед працмером еще обезжириватель- праймер (не обязательно) база гель цвет топ
неДодекаэдр• 28 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Там є однофазні гелі.
Воги як база, гельлак і топ.
Але мені вони не подобаються в роботі.
Воги як база, гельлак і топ.
Але мені вони не подобаються в роботі.
Хи хи, ну ну
• 28 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Там є однофазні гелі.
Воги як база, гельлак і топ.
Але мені вони не подобаються в роботі.
Воги як база, гельлак і топ.
Але мені вони не подобаються в роботі.
А це хіба не трьохфазні такі? В мене є трифазні гель-лаки, але все ніяк не спробую іх в носці.
А я нівроку• 29 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А Ви знаєте як правильно? )
Конечно умная. Конечно знаю. Вот наращивание гелем.
неДодекаэдр• 29 ноября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Ні, саме однофазні можна без бази і топу.
В трьох - обов´язково базу і топ.
Лепешечка• 29 ноября 2024
Ответ длянеДодекаэдр
В трьох - обов´язково базу і топ.
Дуже рідко зараз використовують однофазні гелі без бази і топу, ну хіба якщо у клієнта алергія, всі хочуть впевненої носки матеріалів без сюрпризів.
Доречі, автор. Часто інструктори і технологи рекомендують знімати липкий шар з бази перед гелем і з гелю перед подальшими матеріалами, буває, що матеріали не дружать між собою, інгібіторний шар може давати відшарування або нерівномірне покриття.
неДодекаэдр• 29 ноября 2024
Ответ дляЛепешечка
Я ніколи липкий шар не знімаю)
Але однофазніками не користуюсь. Не подобаються мені в носці
Хи хи, ну ну
• 30 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Я Вам тоже могу показать фото)) Но ´это как показать красивый торт на фото, но это еще не значит, что на вкус он не как какашка
Так и с фашим фото и маникюром на нем .....
Хи хи, ну ну
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛепешечка
Дуже дякую за пораду))