MacOS-ница• Изменено 28 ноября 2024
Next через яку доставку ви повертаєте? Порадьте.. я не можу додзвонитись 3 дні в
Meest
Але головне що я вже галочку поставила що планую відправляти через міст
Його можна буде замалювати?
MacOS-ница
• 28 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
иду на почту и отправляю
Так а там немає номеру телефону
На кого відправляти?
І нєчи можна так просто пакет їхній відправити? Чи вони в коробку упаковують?
На кого відправляти?
MacOS-ница
• 28 ноября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
куда звонить? пошли и отправили через нп, 70 гривен раньше стоило
Через нову пошту можна якщо я вже галочку на бланку поставила що планую через Міст?
ПлюшкамиБалуюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
можно, на галочку никто не обращает внимание
MacOS-ница
• 28 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Зачеркните и поставьте другую. Я и вообще без бланка отправляла, писала от руки
Так треба упаковувати в коробку чи можна в тому ж пакеті і відправити?
Крайня невістка• 28 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так а там немає номеру телефону
На кого відправляти?
Там є номер телефону.