Аюшка• Изменено 28 ноября 2024

Что думаете по поводу нового удара?

Нового удару «орєшніком» по Україні рф може завдати 30 листопада, але вже з бойовим зарядом, — росЗМІ

На цьому тлі хуйло завтра збирається виступити зі зверненням до українців.
Inuk• 28 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
За день , как в прошлый раз или как там было
Почекаємо, що завтра посольство США напише про роботу найближчими днями .
LudaSHS• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Але путін невідомо чому залишив себе без маневру цим тупим арєшніком. Що у нього там стало, невідомо. Але слово пацана...
Пишуть планка для торгів с трампом.
Він спецом завищує, щоб торг.. і знижувати компромісно.
lilu1990• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Ну це вже точно був би кінець війні, ,кби така трагедія сталась
А руйнування каховської не трагедія? Це по моєму найбільша з початку вторгнення

Не до кінця оцінена і усвідомлена
Оленёнок• 28 ноября 2024
Правильно тут написали: пусть идут в жопу. То и думаю. Похоже, крысу загнали в угол. Будет что-то интересное
lilu1990• 28 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Пишуть планка для торгів с трампом.
Так трамп ще тільки в діла внікає
LudaSHS• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Не до кінця оцінена і усвідомлена
Він без орешніка біди може іншим наробити, захід сковтнув Каховську, удари по жилим, все що порушує женевську
РойЛеля• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Не до кінця оцінена і усвідомлена
Все трагедія.
І каховська гес трагедія.
Але знищить столицю, то трагедія трагедій.
Оленёнок• 28 ноября 2024
И да, я все больше уверена в том, что прихлопнут путина свои же. Ох, доиграется. Закончит как сталин - в луже собственной мочи
РойЛеля• 28 ноября 2024
Ответ дляОленёнок
Я ізвіняюсь, а чим в угол загнали?
В углу я бачу тільки нас, поки
Оленёнок• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Я ізвіняюсь, а чим в угол загнали?
В углу я бачу тільки нас, поки
Экономика летит в ж. Рубль падает. Впереди стагнация. Это уже не секрет. Ну и война совсем идет не по плану. Много всего
LudaSHS• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так трамп ще тільки в діла внікає
Є декілька думок
Прямо протилежних
Що він задирає план - щоб торгуватись
Або задирає щоб ніяких перемовин і не було. Наперед прораховують.
Трамп ще буде внутрішні діла рішать, ми не на черзі, але як це конвенційна зброя, то тут поле вже, це не регіональне вже.
VShpak• 28 ноября 2024
Сподіваюсь по ньому з його горіхами до то як … нанесуть превентивний
РойЛеля• 28 ноября 2024
Ответ дляInuk
Так Зе дав пі...посольствам, що вони коли вздумається беруть вихідні, в той час як вся країна працює
LudaSHS• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Плутаєте посольства і органи влади України типу Вр
СвітланкаОК• 28 ноября 2024
Ответ дляОленёнок
Ой,якби хотіли, то вже б.
Annalise• 28 ноября 2024
Удалено администрацией...
космея• 28 ноября 2024
Ответ дляparele
Пусть идут в жопу.
А краще в жопу хай засунуть свій орешнік
Оленёнок• 28 ноября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Ой,якби хотіли, то вже б.
Я думаю, не все так просто. Уверена, что идут торги и в верхах там проходят процессы, о которых мы с вами не знаем. Посмотрим, уберут Набиуллину или нет. Этой суке до последнего момента удавалось «держать» экономику рф.
Манула• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Не до кінця оцінена і усвідомлена
У мене якраз після Каховки прийшов усвідомлення, що це шизонуте не зупиниться ні перед чим ...
Lv1107• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
не посольствам, а нашій владі
LudaSHS• 28 ноября 2024
З фб

«по центрам принятия решений »

И тут мы узнали, что Путин не верит собственной пропаганде. Ведь что нам рассказывали соловьевы/скабеевы/симонян?

Что все решения принимаются в ВАШИНГТОНЕ! А в Киеве сидят марионетки Байдена!

Но почему-то бить Орешником по Вашингтону не хотят?
Elmyska• 28 ноября 2024
Так возмездие уже совершили, вроде писали что удалили по размещению западного оружия. Так шо выдыхайте, кына нэ будэ
Ингердия• 28 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так трамп ще тільки в діла внікає
Обое рябое
РойЛеля• 28 ноября 2024
Ответ дляLv1107
не посольствам, а нашій владі
Да?! А ну тоже харашо))
Lv1107• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Да?! А ну тоже харашо))
Уявляєте таку картину - Зе відчитує посольства))). Але воно таке дурне, шо може)
asjaua• 28 ноября 2024
Коли вже цього діда самашедшего табакеркою по потилиці йобнуть, чи як там царів увольняють
автор Аюшка • 28 ноября 2024
Ответ дляInuk
Так 30-го, в субботу у посольства и так выходной
Павела• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Все трагедія.
І каховська гес трагедія.
Для кого? Так, щоб, як ви написали, що точно війна закінчиться?
InnaV• 28 ноября 2024
Ответ дляInuk
І що? Вони одразу панікують. Закриваються - відкриваються. Виїздять- повертаються. Дуже чутливі.
Vlada-Maria• 28 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Все трагедія.
І каховська гес трагедія.
тут ще не забувайте, що воно ж оргазмує від думки про ’Кієв - мать городов рускіх’ і намагається приліпити свої болота, як байстрюк