Soroka-7a6a• 28 ноября 2024

вечеря в серпентарії - свекруха, сестра чоловіка

Наближається вечеря з сімʼєю чоловіка де свекруха, сестра чоловіка налаштовані проти мене, найкраще описує їх прикметник "культурна сволочь" все поверхнево, ніколи не прямолінійно. Їх Трігерить - айфон, темний одяг на мені, манери і тд. Підкажіть як вилучити декілька годин, або порадьте блогера з якимись тактиками ігнорувати сприймання повз вуха і тд. Дякую
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
а що, залижете насмерть?
Чей то.? Мож автор анаконда
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
теж не профі, як бачите в мене карєра невеличка - перший чоловік.
Картера это что?
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляТайТаке
Картера это что?
в плані ’душніла’? скоріш за все так, потрібно закінчувати бесіду і просто подорослішати, але пару класних ідей я почула, дуже дякую
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
В плані не кусає але задушить може
Шалена невинність• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Не совсем в тему, но может тамошние ответы Вас на что-нибудь натолкнут. Во всяком случае, развлекут). Как минимум https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3641076
Джонсонюк• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
він поговорив з нею, вона пояснила що хотіла б іншу.
відкритого конфлікту немає, є ресторан куди мені треба морально зібратись.
Для чого?
Ви шукаєте порад, кого послухати, що зробити. Єдина порада, якщо вам з людьми не комфортно, час з ними не проводити.
У вас дійсно якась санта-барбара коїться і те, що ви третя дружина не додає вам ваги у очах цієї дамочки, а мовчазне потурання їй за сторони вашого чоловіка, це узагалі.

Особисто мені не зрозуміти, що вас заставляє отак прогинатися перед обома і жити з чоловіком, котрий вас не цінує.
Те, що ви описали і назвали нормою, нормою не є.

Та скидається, що вам подобаються всі ці інтриги, розслідування та марлезонські балети. Насолоджуйтеся поки втрачаєте себе