Soroka-7a6a• 28 ноября 2024

вечеря в серпентарії - свекруха, сестра чоловіка

Наближається вечеря з сімʼєю чоловіка де свекруха, сестра чоловіка налаштовані проти мене, найкраще описує їх прикметник "культурна сволочь" все поверхнево, ніколи не прямолінійно. Їх Трігерить - айфон, темний одяг на мені, манери і тд. Підкажіть як вилучити декілька годин, або порадьте блогера з якимись тактиками ігнорувати сприймання повз вуха і тд. Дякую
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Оце проблеми у війну в людей.
згодна з Вами що це дрібниці в порівнянні зі справжнім горем.
просто є в мені оця моральна слабкість і я її сама не люблю і хочу подолати
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Дякую, от я морально в пошуці таких коментарів =)

ні, Європа звісно - даблгеймінг, посмішки в обличчя, підбір браслетику бо треба щось подарувати.
если вы третья жена, то вам уже лет 40 должно быть. ну реально, вам не срать кто и что о вас говорит? до вас было 2 жены и 2 их семьи. годы их жизней. живите для себя. если муж насктолько глуп, что он вас не понимает, то тем более, поступайте так, как считаете нужным
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
Все. Даже ваша излишняя витиеватость в выражении мыслей говорит о том, что вы выдумываете на ходу.
Поверить в прогрессивную семью, где принимают за столом бывших супругов и детей от всех браков, но, при этом, осуждают цвет одежды и айфон , может только очень неискушенная и наивная советчица...
хм....соглашусь. диссонанс
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Реакція чоловіка - намагається будувати нормальну сімʼю, не хоче сварок в роду, і я його розумію і поважаю за це. Вечеря в ресторані. Тут варто додати - я в чоловіка третя дружина, свекруха мала претензії до всіх трьох.
Вибачте, але оця його позиція нідочого хорошого не призведе. І доказ цьому - що ви третя. І вас мамо зажує.
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Намагаєтесь будувати нормальну сімʼю і тому дозволяє принижувати постороннім людям свою дружину?
Як саме він це намагається?
Точно.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
вибачте але от Ви справді не видумаєте, бо наввііть чат гпт розумніший.

По літерам пропишу - приймає мій чоловік свою маму, і свого батька з новою жінкою, а також свою дитину єдину, інших дітей немає.

Розумію що вечір і ви мабуть втомились ментально
Заюшка_хозяюшка• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Беги, Лола, беги.
Опля Картопля• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Ну то підтягніться,беріть себе в руки. Ви ж на шось розраховували,коли третьою йшли. Ваш чоловік не Остапчук бува? Хвилинка гумору... Ну йшли в гівняну родину,чоловік теж не фонтан,шо пащі по сю пору на адресу вже ж то третьої дружити не заткнуті. Якісь де були плюси,шо Ви за нього пішли,то згадуйте, прибадьорюйтеся і йдіть собі сміливо.
вентиляторная• 28 ноября 2024
Ответ дляМerida
хм....соглашусь. диссонанс
С первой страницы все было понятно. Нет, сама задумка захватывающая. Жены, дети, свекрухи...Заграница, ресторан, гордая Маргарита с высоко поднятой головой. Но пурга про одежду, айфон, двуличность и прочее автора подвела.
Ну, и, скорее всего, автор даже не сам эту херню выдумывает. Слишком неуклюжие фразы.
Опля Картопля• 28 ноября 2024
А взагалі,скільки сестрі і мамі років? В сестри є родина,діти?
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
хоче нормальних стосунків з сімʼєю, як у фільмах - Різдво, бабусі внуки, родичі алкоголіки. я теж проти скандалів тому я терпіло, ось готуюсь морально
Нормальні стосунки - це мамо, не ображай мою жінку, мені в ній все влаштовує. А не своєю.мовчазною згодою заохочувати все більші приниження.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляМerida
хм....соглашусь. диссонанс
в чому дисонанс?
мати й батько розведені більше десяти років, він прийде з новою дружиною бо його запрошує власний син)
як саме це показує моральну сторону маман та її незаздрісність?
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
я б сказала чоловіку: якщо ти не захистиш від їх нападок, то я захищатимусь сама своїми методами, які можуть вам усім не сподобатись
Я б же й постібалась.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляНі грама
він поговорив з нею, вона пояснила що хотіла б іншу.
відкритого конфлікту немає, є ресторан куди мені треба морально зібратись.
вентиляторная• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a

О, а вот и чат gpt вспомнился
Расходимся.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
40+ сестрі, нещаслива в шлюбі, жаліється на чоловіка, дітей не можуть мати.
маман десь 70+.
Шалена невинність• 28 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Автор, а вы после такого намека, поворачиваетесь к новой жене папы и говорите:’Анна Петровна, когда мы с вами вместе попьем кофе? Мне так нравится с вами общатьс, вы такой легкий и приятный человек! Я уверена, что смогу многому у вас научиться’. По-любому свекровь тригеррит новая жена б. мужа. Вот и получится, что вы не нахамили, а зубы показали. И все это так мило, с улыбочкой)))
О, что-то подобное и у меня в голове крутилось, но никак не оформилось в слова, чтобы автора поддержать)
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
О, а вот и чат gpt вспомнился
Расходимся.
Вам давно пора, завтра в школу.
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
думаєте варто вийти на відкритий конфлікт?
Не обов´язково ж хамити. Вічливо озвучувати що вам не приємно, відмовлятись відповідати на нетактовні питання - це ваше право.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ длявентиляторная
З якої першої сторінки, Ви ще абетку не закінчили?
Це форум, повідомлення, опис проблеми, мене запитують деталі - відповідаю.
Але Ваш нік дійсно за себе говорить, от тільки я не г***но, бажаю щоб у складних ситуаціях Вам так само допомагали як і Ви людям.
Почекуха• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Два роки, чоловік не хоче відкритих конфліктів. Свекруха понарозказувала щось про мене його дитині, дитина розказала своїй мамі і та передала мені квіти=))) знаю що чоловік телефонував мама і та йому розказала суть претензій. та й що з того?

На Різдво подарувала мені браслет з камінням асторологічно сприятливим тому знаку зодіаку))) як бачите я ще жива )
Прямо как в фильме ’Безумно богатые азиаты’
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляНі грама
не завжди готова, часом це як з ситуацією про колір кофтинки типу не прямолінійно. і ще моральний аспект так як в позиції захисту а не атаки трохи шоку, типу за що??
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Він поговорив, вона хотіла і? Нічого? Він покивав і пішов? Ну готуйтесь, а там гляди і четверта буде готуватись.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляНі грама
хотілося б поставити крапку, не розумію як.
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
в чому дисонанс?
европейцам пофиг на ваш айфон и цвет одеджы. у них другие ценности. другой коннект с детьми. я пол жизни не в Украине прожила, и серпентариев в Европе не встречала
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
т.е. он принес вам фразу - мама хотела другую? и тут же приглашает вас на семейный ужин с мамой?
Ні грама• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
А спитати у чоловіка чи у дружньої до вас жінки, чи подобається їй ваша сукня і похвалити її, як зразок смаку і вишуканості?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 ноября 2024
Невже не можна просто не піти?

Ну або приготуйте кілька в´їдливих питань, які ви ставитимете на кожне їхнє зауваження чи питання.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляМerida
На жаль це не так, але в очі можуть сказати що раді за вас і пофіг =)
класові відмінності є у всіх націй вони проявляються по-різному, це правда, але не варто виключати просту людську заздрість.
Пургену мне• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
дякую, саме таких порад я очікую. щоби психологічно підготуватись. Друга жінка батька дуже хороша, ми часто ходимо один до одного в гості.
Я щост не зрозуміла, на вечері буде дитина чоловіка, мама чоловіка, батько чоловіка з новою дружиною, і сестра чоловіка? Ви там навіщо? Для повного комплекту?