Soroka-7a6a• 28 ноября 2024

вечеря в серпентарії - свекруха, сестра чоловіка

Наближається вечеря з сімʼєю чоловіка де свекруха, сестра чоловіка налаштовані проти мене, найкраще описує їх прикметник "культурна сволочь" все поверхнево, ніколи не прямолінійно. Їх Трігерить - айфон, темний одяг на мені, манери і тд. Підкажіть як вилучити декілька годин, або порадьте блогера з якимись тактиками ігнорувати сприймання повз вуха і тд. Дякую
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляПургену мне
Я щост не зрозуміла, на вечері буде дитина чоловіка, мама чоловіка, батько чоловіка з новою дружиною, і сестра чоловіка? Ви там навіщо? Для повного комплекту?
так ви вірно всіх перерахували,
я нова дружина свого чоловіка)

не зрозуміла Ваше питання, якщо чесно=)
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Невже не можна просто не піти?

Ну або приготуйте кілька в´їдливих питань, які ви ставитимете на кожне їхнє зауваження чи питання.
я б залюбки ’загубилась’, але як можна не піти - ми в одному місті, час ресторан заздалегідь, що я скажу - я не хочу бачити всю твою родину? оп і відкритий конфлікт, я з тих ідіотів які вірять в поганенький мир.
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
На жаль це не так, але в очі можуть сказати що раді за вас і пофіг =)
класові відмінності є у всіх націй вони проявляються по-різному, це правда, але не варто виключати просту людську заздрість.
зависть чему? ну откровенно, чему вам завидовать? вы третья жена, украинка. 2 года вместе, в войну приехавшая. чему завидовать? айфону? не смешите. айфон пол зарплаты стоит. чему мама может завидовать? что он купил телефон вам, а не ей? она вас просто не воспринимает как выбор сына. потому что сына поносило по жизни. она уже привыкла. поэтому и сказала, не ходите
Пургену мне• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
так ви вірно всіх перерахували,
я нова дружина свого чоловіка)

не зрозуміла Ваше питання, якщо чесно=)
У мене просто враження, що ви там зайва.
Я б не пішла, знайшла б чим зайнятись.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляНі грама
А спитати у чоловіка чи у дружньої до вас жінки, чи подобається їй ваша сукня і похвалити її, як зразок смаку і вишуканості?
дякую, прямо пасхалочка з минулого Різдва.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляМerida
повірте, я сама не розумію що може бути особливого в айфоні, тому не берусь відповісти на питання що саме її зачепило - що її дочці цього не дарують, що айфон для якось українки, що дуже гарний/дешевий/фіолетовий ? я незнаю.
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
вам уже в глаза сказали, что вам не рады. а муж сглотнул это. какая вам разница, какой юудет конфликт?
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляМerida
она вас просто не воспринимает как выбор сына - 100%

Так абсолютно згодна з Вами. Я не збираюсь добиватись її любові а також хотілося б не йти у відкритий конфлікт.
Заикальница• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Ви єдина хто зміг відповісти на питання що більше впливає на формування людини - гени чи соціум.

Змії запрошені в ресторан, тут Ви вгадали - я не ходжу їсти до змій і не тисну хвіст.
я вірно зрозуміла, ви друга дружина?
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a

вы себя ведете не как взрослая женщина.
научитесь себя уважать, возможно, и муж вас начнет уважать тоже. пока, срал он на ваше состояние и эмоции.
Мerida• 28 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
я вірно зрозуміла, ви друга дружина?
третья
Заикальница• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Реакція чоловіка - намагається будувати нормальну сімʼю, не хоче сварок в роду, і я його розумію і поважаю за це. Вечеря в ресторані. Тут варто додати - я в чоловіка третя дружина, свекруха мала претензії до всіх трьох.
ага, не дочитала. Ну тут багато питань, треба знати всі обставини, як ви стали його дружиною, можливо знайдуться і пояснення
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
шопопало
Заикальница• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
шопопало
Удалено администрацией...
Жена сантехника• 28 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я колись сиділа пів вечора в іншій кімнаті в телефоні, типу по роботі дуже треба.
Знаю що це грубо, але ось так нервова система мені підказала.
О, в мене теж так починалось)) а потім перестала ходити в гості, далі вже й в кафе. А потім і дзвонити. Коротше, ось уже 2 роки без контактів, дуже гарно зберігає нервову систему)
Шалена невинність• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
дякую, саме таких порад я очікую. щоби психологічно підготуватись. Друга жінка батька дуже хороша, ми часто ходимо один до одного в гості.
Автор, ничего толкового в голову не приходит, но рекомендую вооружиться советом из 32-го коммента. В любом случае Вы будете плохой для родственников, муж скорее всего снова будет молчать в тряпочку, а так хоть оторветесь, пойдя в открытую конфронтацию.
Попробуйте на претензию о сером в Рождество и пр., сказать: ’МамО, знала бы я, что и Вы хотели надеть серое, но из-за меня переоделись в свое лимонное, я бы без промедления надела бы черное на наш семейный праздник’.
На претензию об Айфоне: ’МамО, знала бы я, что и Вы хотели купить себе айфон, но передумали, чтобы не быть на меня похожей, я бы без сомнения купила себе Нокию первой модели’.
И на любой выпад с ее стороны начинайте: ’Знала бы я...’

Блин, понимаю, что в этом троллинге нет ни капли филигранности, но пока ничего не могу придумать более подходящее
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
так, але я пересварю його з родиною. вечеря в ресторані, з його дитиною підлітком, + з батьком і його другою нормальною дружиною.
Ото сходка, ховайся
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляГоворилка
Дурик... Жена вся на нервах, а ему картинку красивую подавай... Убогий фантазёр. Не можно туда пойти и молча провести весь вечер, уйдя в себя, если нельзя не пойти.
1000000%
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Два роки, чоловік не хоче відкритих конфліктів. Свекруха понарозказувала щось про мене його дитині, дитина розказала своїй мамі і та передала мені квіти=))) знаю що чоловік телефонував мама і та йому розказала суть претензій. та й що з того?

На Різдво подарувала мені браслет з камінням асторологічно сприятливим тому знаку зодіаку))) як бачите я ще жива )
сімейка адамсів...квіти хоч не з цвинтаря?
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляГоворилка
Открытый конфликт чреват сильной потерей Вашей репутации у мужа
А молчание со стороны автора как повод в следующий раз опускать ее дальше. Такие пока по зубам не получат не успокоятся.
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Приходите і кажете добрий день. Так, я в чорному бо це мені подобається, так, у мене новий айфон, бо чоловік мене любить, а тепер можемо перейти до інших тем. І демонстративно ігноруєте питання, які вам не подобаються демонстративно починаючи розмову з кимось іншим. Спів гімну України або іншої пісні подумки також помагає.
Гимн лучше вслух , громко и выразительно. Но главное - н е о ж и д а н н о
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляТайТаке
без жартів - це крута ідея, використаю як тост в ресторані!

Дякую=))
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
білі хризантеми, так що все може бути =)
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a

Дякую=))
Гы. Я за вас . Если шо, звоните по видео связи . Я с вами спою
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
Удалено администрацией...
це теж нормально, хтось імпонує більше, хтось менше. на велике нещастя я не кусюча змія.
Жена сантехника• 28 ноября 2024
Ответ дляТайТаке
Як варіант. Але якщо там національні особливості, (по опису змахує на іспанку чомусь), то може тільки й чекає отакої провокації маман. Їй хочеться драми, інтриг і оце вот усьо, щоб смачно пересваритись, виставити автора зухвалою хамкою і нарешті сказати синові: «от бачиш, як у воду дивилась».
Більше всього тут питань до чоловіка авторки. Бо маман вже 3-тю дружину виживає, а він все продовжує будувати велику і дружню родину..
Згадала такий прикольний серіал на Неифлісі, « Ніхто цього не хотів»(якось так). От там головна героїня дуже круто єврейську мамцю на місце поставила)))
Пожмаковна• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
а що, залижете насмерть?
ТайТаке• 28 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Именно. Вопрос зачем автору чувак который позволяет вытирать об свою жену ноги.
автор Soroka-7a6a • 28 ноября 2024
Ответ дляПожмаковна
а що, залижете насмерть?
теж не профі, як бачите в мене карєра невеличка - перший чоловік.