А Я Самая Самая• 28 ноября 2024

Порадьте захопллючу жіночу книгу

Нещодавно закінчила «Незриме життя Адді Лярю», дуже сподобалося.
Шукаю щось схоже.
Единорог помог• 28 ноября 2024
Мені також ця книга сподобалась.Навіть намалювала портрет Ади,як я собі його уявляла.З сузірʼями ласкотіння.

Потім читала ,,Вибір» цікава ,довго «переварювала»
Відморожена• 28 ноября 2024
Авторе, сама не читала, але сьогодні порадили ,,Купи собі той довбаний букет,,
Единорог помог• 28 ноября 2024
Із жіночого ,,Фіалки в березні» Сара Джіо.
Відморожена• 28 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог помог

,,Вибір,, варто почитати. Мені допомогло не поїхати кукухою
автор А Я Самая Самая • 28 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог помог

Так, я купила її якось на автоматі. А по тім таке задоволення від читання отримала,навіть не очікувала
Вибір важко читається? Бо на Аллі я якраз мозком відпочивала
Единорог помог• 28 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Читається легко,але це важка книга,після якої є про що подумати і проаналізувати себе як особистість -коротше -дуже крута книга.
Сиджу тихенько• 29 ноября 2024
Щиро раджу цю книгу
автор А Я Самая Самая • 29 ноября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Щиро раджу цю книгу
Так, ця супер і вже читала❤️і ще у цієї авторки «Світанок Малібу» цікава, хоча 7 чоловіків мені все ж сподобалася трошки більше