Рейтинги кажуть, що буде наступним президентом України. Цікаво було б його запитати, чого він тоді так сказав. Скільки людей потім загинуло у Маріуполі та на інших територіях на самому початку наступу.
Западная разведка тогда из всех утюгов кричала про обратное, сильно наши люди к ней прислушивались? Наши врали понятно зачем. Вот мне интересно, сейчас уже Залужный не при должности, почему наши молчат о том, что готовится повторное наступление на Запорожье и Херсон в ближайшее время...
ПлевалаНаВсе• 28 ноября 2024
Ответ для_inka_
Українці постійно наступають на одні й ті ж самі граблі... Черговий супер кандидат, на якого поведеться більшість, щоб пробити чергове дно
народ достоин своих правителей
Тому що зеленський вішав нам лапшу про шашлики. Це його відповідальність як керівника держави.
Якщо б Залужний сказав щось проти, вилетів би в відставку за годину разом з усією командою. І зараз би ми з вами обговорювали якість баланди десь на лісоповалах сибіру. Нікому б було організувати спротив.
Вся відповідальність на зеленському, вся. А ваша писанина це якраз і є намагання зробити винними всіх, раз не можна зняти провину з зеленського, то хай всі будуть замазані.
Ответ дляlus_so
Вы ж его выбрали, теперь обвиняете за свой выбор ( образно)
Ответ дляlus_so
Чого це? Відповідальність на кожному з них. Залужний був верховним головнокомандувачем. Він або збрехав, або через свою некомпетентність не вірив у наступ, через що вони розмінували кримський перешийок і через що у перші години булі втрачені величезні території. І також, через цю брехню загинула величезна кількість людей у прикордонних територіях. Вони усі злочинці, яких треба віддати під суд!
Ответ дляAne4ka777
За Херсон говорять чутками, бо думають, що через Дніпро не попруть. Люди думають, що то нереально. Але ж
Я в тонусі, в Мико живу
Ответ длячаревна
Я його не вибирала. Менш з тим, той катастрофічний рівень некомпетентності і брехні від зеленського здивував навіть мене. Коли зе в інтерв´ю сказав, що не попередив, бо боявся втратити гроші, я просто завмерла від огиди. А зе навіть не зрозумів, що сказав.
Ответ дляbegovelik
Це називається ’розмазувати відповідальність’. Чому так скромно ’вони’ - верещук за тиждень до вторгення розказувала про успішний запуск шатлів до Криму, а зеленський перевіряв хід розмінування акваторії Маріуполя. Армія мала підняти бунт? Ви це хочете сказати?
Лиса-колбаса• 28 ноября 2024
Ответ для_inka_
19 год ничему людей не научил
Печалька
Соната любви• 29 ноября 2024
так он же не только рассказывал сказки, что все ипсо.
а именно залужный отдавал приказ отвести подразделения с ключевых направлений, откуда спокойно зашел враг.
за несколько дней до начала войны подразделения были отведены.
как и разминирование не было без участия залужного.
залужный сам дал интервью иностранной прессе в 2022, его цель была запустить врага как можно глубже внутрь страны.
только наши люди пропускают все мимо ушей и кричат батько наш залужный.
залужный ставленник британии и действует в интересах британии.
британии и сша нужна была долгоиграющая война.
с этой целью они продвигают залужного , чтобы война не заканчивалась.
с этой же целью залужный дает интервью о мобилизации женщин, о снижении призывного возраста.
с целью непрекращающейся войны =, залужный, без стыда и совести, глядя в глаза военным, говорит им прямым текстом, что они должны быть готовы погибать.
Ответ дляbegovelik
Там Кулініч був головний, а не Залужний
Ответ дляСоната любви
Вас здесь не услышат . Зря писали . Тут парад Манек, любое и прочих абырвалгов скоро набежит
Ответ дляОлечка79
Желательно с расстрелами , вот тогда кто бы не пришел , вряд ли стал бы красть , брехать и сознательно уничтожать так свой народ вместе с соседушкой
Давайте в пределах реальности)
Что делать будем, кто подходит?
Я на полном серьёзе спрашиваю. Не хочу сделать неправильный выбор.
Что делать будем, кто подходит?
Соната любви• 29 ноября 2024
Ответ дляКОШЪ
Там Кулініч був головний, а не Залужний
залужный несет ответственность, как военный главнокомандующий.
залужный давал присягу служить народу Украины, но вытер ноги об присягу служить народу.
поэтому залужного и сделали главкомом, как идеального кандидата, присягнувшего британской короне.
Ответ дляСоната любви
У нас на тот момент не было войны. Была ООС