begovelik• 28 ноября 2024

Заява Залужного у лютому 2022

Рейтинги кажуть, що буде наступним президентом України. Цікаво було б його запитати, чого він тоді так сказав. Скільки людей потім загинуло у Маріуполі та на інших територіях на самому початку наступу.

tala-li• 29 ноября 2024
в студию заяву вовы про праздники и майские шашлыки!

Реверанс• 29 ноября 2024
Ответ дляСоната любви
так он же не только рассказывал сказки, что все ипсо.

а именно залужный отдавал приказ отвести подразделения с ключевых направлений, откуда спокойно зашел враг.
за несколько дней до начала войны подразделения были отведены.
как и разминирование не было без участия залужного.

залужный сам дал интервью иностранной прессе в 2022, его цель была запустить врага как можно глубже внутрь страны.

только наши люди пропускают все мимо ушей и кричат батько наш залужный.

залужный ставленник британии и действует в интересах британии.

британии и сша нужна была долгоиграющая война.

с этой целью они продвигают залужного , чтобы война не заканчивалась.
с этой же целью залужный дает интервью о мобилизации женщин, о снижении призывного возраста.
с целью непрекращающейся войны =, залужный, без стыда и совести, глядя в глаза военным, говорит им прямым текстом, что они должны быть готовы погибать.
Яка гидота написана.Жодного слова правди.Ставленники Зеленського це все зробили.Залужний зміг повернути 40 відсотків просраних Зеленським територій,але Сирський їх вже здає.
В майбутньому право голосувати треба залишити тільки тим,хто зараз на фронті.
Реверанс• 29 ноября 2024
Ответ дляСоната любви
залужный несет ответственность, как военный главнокомандующий.

залужный давал присягу служить народу Украины, но вытер ноги об присягу служить народу.

поэтому залужного и сделали главкомом, как идеального кандидата, присягнувшего британской короне.
Нагадайте кому присягнув Зеленський і який народ він так послідовно здає?Його оточення зрадники України.
Zaviriuha• 29 ноября 2024
Не дай Боже, тоді точно треба виїжджати буде
jannjann77• 29 ноября 2024
Ответ дляОлечка79
Хосспади , отбери паспорта и возможность передвигаться у тех , кто захочет проголосовать за этого человека 🙏
Помогите хосспаду. У нас в свое время была акция ’спрячь бабушкин паспорт’, когда бабушка собиралась голосовать за януковича.
Lady luck21• 29 ноября 2024
На екране надпись война за мир ничего не напоминает?
Мимо_шла• 29 ноября 2024
Ответ дляLady luck21
Чтобы это что-то напомнило надо чтобы люди читали)
Lady luck21• 29 ноября 2024
Ответ дляМимо_шла
Да, Вы правы
smilingsky2010• 29 ноября 2024
Автор, у вас позиция обиженного ребенка, включите голову. Если бы тогда залужный не говорил, то, что он говорил, он бы не занимал свою должность и его вообще бы в телек не пустили. Он человек системы, алё. Причем зелёной системы.

Дафна• 29 ноября 2024
Залужный президент?
Это тот который будучи военным генералом уволился и свалил заграницу в разгар войны?
Len_to4ka• 29 ноября 2024
Я коли усвідомила що Залужного «виберуть» мені від тоді фізично не добре . Краще вже жахливий кінець ніж цей жах без кінця.
leonid4d• 29 ноября 2024
За Залужного готовы голосовать примерно те же сверхразумы, что и за Арестовича. Пусть сидит в Англии и не отсвечивает, гениальный контрнаступальщик.
Труп нареченої• 29 ноября 2024
а в нас вибори?
автор begovelik • 29 ноября 2024
Ответ дляsmilingsky2010
Почему? Мне просто попало на глаза это видео и оно меня возмутило, не более того...
123-08df• 29 ноября 2024
Який з нього президент, після того, як замість окопів або хоча би тилу втік в Америку, поваги 0
автор begovelik • 29 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
а в нас вибори?
Побачимо, але рейтинги вже чомусь публікують:

https://ukraine-elections.com.ua/socopros/vybory_p...
123-08df• 29 ноября 2024
Ответ для_inka_
Українці постійно наступають на одні й ті ж самі граблі... Черговий супер кандидат, на якого поведеться більшість, щоб пробити чергове дно
Прибрати чергове дно
Труп нареченої• 29 ноября 2024
Ответ дляbegovelik

я худію з людей, ще й 2 % наглухо відбитих
автор begovelik • 29 ноября 2024

123-08df• 29 ноября 2024
Ellillд• 29 ноября 2024
Ответ дляТруп нареченої
За эти года киноиндустрия превратила журналистику и прочее в цирк. Ботиня за наши бабки, подставные акки, жанглирование. Думаете зря всё на зелёном фоне снимают?)))
Это всё ложь! Все эти институты статистики и подсчётов!
История для понимания уровня Пиииии
Есть пенсионер. Он получал очень хорошую пенсию. Очень. Он умер в больнице во время атак и тревог. 4 стадия. Прифронтовая. Его тело потеряли. Его нет ни в одном списке. Типа в больнице и не было. Сын, жена не получили тело. Думаете кто то разбираться будет? Его нет. А паспорт и пенсия есть.
Это я Вам толсто намекаю про жанглирование и эти выбросы как проходит голосование и кто за кого отвечает.
Пока хаос - будут рисовать что хотят.
автор begovelik • 29 ноября 2024
Ответ для123-08df
фото
’Какие отвратительные рожи’(с)
Kolibri_18• 29 ноября 2024
Ответ дляДафна
Залужный президент?
Його звільнили, а не звільнився. Це не його бажання було
Len_to4ka• 29 ноября 2024
Якщо буде Залужний ( а він буде , бо не дарма ж британці вирішили його прибрати до себе на якийсь час , що б зберегти) то воювати нам ще довго . Велика країна з досвідченою армією не потрібна нікому . Тому нас і далі триматимуть на голці з мікродозами озброєння аж допоки не виснажать до крайної межі економічно , психологічно і територіально. Їм потрібен більший буфер між Європою і кацапами, тому ще більше наших територій має відійти у сіру зону . А той клаптик який залишиться , розорений економічно з шаленими боргами , без жодних амбіцій на ріст і розвиток з одним лише бажанням населення що б це хоч якось закінчилось , вони радо візьмуть у Євросоюз.
Але до того доживуть не всі 😞
Kolibri_18• 29 ноября 2024
Ответ дляLen_to4ka
Але до того доживуть не всі 😞
Воювати довго не тому, що Залужний був би президентом, а тому, що в нас кончений сусід, і тому, що війна почалася в 2022, коли при владі були зелені умільці, що: звернули ракетні програми, робили дороги, шукали мир в очах путіна. Замість того, щоб продовжувати курс ’Армія. Мова. Віра’ - і нарощувати оборонний потенціал. Народ має подякувати сам собі за тупий вибір 2019 - ’хоть паржом’. Весело тепер? А раз Україна втягнута у війну, і в стані, коли дуже залежна від партнерів - так, це буде тривати тепер дуже довго. І не тому, що Залужний, а тому, що такі обставини. А, ще може бути швидке закінчення у вигляді капітуляції. Багатьом тут подобаються Стамбульські домовленості 2022. Так що Залужний - не найгірший варіант, він точно не буде здавати державу, і точно буде приймати корисні рішення, головне, щоб зелена шобла з ним разом не прийшла. Хоча я, мабуть, всі рівно за Порошенка буду
Kolibri_18• 29 ноября 2024
Тема наочно ілюструє, що план Зеленського прибрати політичного конкурента зняттям Залужного спрацював на 100%. І зараз ця ботівська тема з розгоном того, як Залужний (не Зеленський і його шобла) , виявляється, здавали Україну. Люди, ви такі внушаємі: що вам кажуть по марафону, те ви і їсте, а запиваєте ось такими вкидами, як ця тема.
Мабуть, завдяки псуванню іміджу Залужного, метою якого і є ця тема - народ вибере Зеленського і його шоблу знов. Я не кажу, що Залужний - ідеальний. Але краще зелених 100%
Len_to4ka• 29 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
Не згодна з вами . Залужний заточений на війну , це людина війни, вся його риторика свідчить про це і він навіть не намагається цього приховати . Окрема тема його звʼязки з британцями і їх інтерес у нашій війні .
Мій текст не про тещо ось він поганий а на противагу є хтось хороший . Я мабуть песиміст по життю . Ми приречені на війни і конфлікти одним лише своїм геополітичним положенням . І це факт який змінити не можна . З цієї причини нам ніколи не стати Швейцарією , нейтральною і ні від кого не залежною . Яку би владу ми собі не обрали, на жаль. У нас лише два варіанти існування - вічна боротьба чи бути васалом кацапів як білоруси. От нас і кидає всю нашу історію з однієї крайності в іншу .
Kolibri_18• 29 ноября 2024
Ответ дляLen_to4ka
Ну раз ’вічна боротьба’ - то, мабуть,риторика Залужного має сенс. Он у країн Балтії теж положення не дуже. Але вступ до НАТО їм гарантував спокій. А ще згадайте Фінляндію, все ж змогла показати ще тоді рад союзу зуби, і від неї відстали надовго. Я все ще вірю в Перемогу і Незалежність від росії. Бо жити під нею не хочу категорично
Len_to4ka• 29 ноября 2024
Ответ дляKolibri_18
Може вона і має сенс для держави вцілому, для її виживання . Але ціна занадто висока.
Особисто для мене. Прийде Залужний і буде нам і мобілізація з 18 і військовозобовʼязані жінки… Я пишу конкретно за себе , виявилось що там де почалися мої власні інтереси різко закінчився мій патріотизм . Я бажаю Україні процвітання і незалежності але не ціною життя власних дітей . Якось так . Мабуть пишатися нічим, але пишу щиро як є 🤷‍♀️
нинель 1919• 29 ноября 2024
Ответ для_inka_
а ви вірите,що ми його будемо обирати? раз англосакси сказали,значить все вирішено і рез-ти будуть такі як їм потрібно і те ,що ми тут проти нічого не вирішує т.я головне не як голосують,а як рахують