Результати соцопитувань: рейтинги політиків
Вибори Президента України
Середні показники рейтингів політиків в динаміці (графік)
Залужний - наш наступний "гарант"? ) Навіть в баби Юлі 4% )
І за бубочку 16%, неочікувано )
Вибори Президента України
І за бубочку 16%, неочікувано )
Ответ дляSo_so
))))
Вы думаете он просто так отправлен заграницу?
’Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п´яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою’
Во-первых уже ясно, что трус и фигура не самостоятельная. Ну и военная диктатура еще никого не сделала свободным и счастливым.
Короче, не дай Бог.
Krasotka-d9fd• 29 ноября 2024
Зачем вояку выбирать президентом?
Он бросил страну и свалил от нас, о чем речь вообще?
Ещё и при нем началось людоловство
frumoasa17• 29 ноября 2024
Ці всі рейтинги, прогнози це все до одного місця. За місяць до виборів можна назнімати фігню в тіктоці і гнида, яка бовталася в самому низу з кількома відсотками вийде у другий тур з першого місця. В одній країні це вже зробив тупий народ
Лиса-колбаса• 29 ноября 2024
Те, кто хочет голосовать за Залужного, к вам вопрос: Вы опять хотите привести к власти некомпетентного человека?
Неужели выборы в 19 году ничего не научили?
То страшне...
Hannah dear• 29 ноября 2024
Ответ дляЛиса-колбаса
То страшне...
Ні, я вважаю його компетентнішим, ніж Зеленський. І в 19 я Зеленського не приводила до влади. Отже, я розумаю, що не в більшості. І мій вибір не співпаде з більшістю.
Hannah dear• 29 ноября 2024
Ответ дляsunholder
думаю, що зе наше ярмо до смерті
Знати б, чиєї смерті. Його, чи України.
Лиса-колбаса• 29 ноября 2024
Ответ дляHannah dear
Он генерал, военный и соответственно он компетентен в военном деле, но явно не в политике
Лиса-колбаса• 29 ноября 2024
Ответ дляviter33
Оголосіть перелік компетентних
Надо послушать предвыборные программы. Но нам до выборов, как козе до неба
Так что, пока наслаждаемся эпохой правления Зе
Hannah dear• 29 ноября 2024
Ответ дляЛиса-колбаса
Я вважаю його експертизу в державному управлінні вищою, ніж у Зеленського.
Queen of Roses• 29 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Це Ви про який народ?
Ответ дляЛиса-колбаса
То страшне...
странный вопрос, ответ же очевиден) если после того как в 2014 привели быдло к власти , а в 2019 заменили на клоунов, понятно что следующий будет примерно такого же уровня 🤷♀️