Чудо в декрете• 29 ноября 2024
Який у вас придверний килимок? Щоб не розсипався, на гумовій основі
Порадьте будь ласка
Бо кожні пів року міняю(((
бифидобактерияЖоржик• 29 ноября 2024
Не знаю, років з 10 вже один, нічого йому не стається , перу періодично. Навіть не думала, що вони ставляться.
Чудо в декрете
• 29 ноября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Покажіть будь ласка який саме у вас
Чудо в декрете
• 29 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Обычный, большой, из эпицентра. Ему лет 10 если не больше.
В мене ось такий
Кожні пів року новий купую
Чудо в декрете
• 29 ноября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене такий
Постійно втрачає вигляд кожні пів року
Яжбоматуся• 29 ноября 2024
У меня силиконовый из эпицентра, уже года 4 как новый. Но он недешевый был. Или может это резина такая, я не скажу вам точно
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
У мене з Аврори такий за три копійки, на гумовій основі, сірий войлок зверху (чи щось подібне), українського виробництва - лежить як новий вже не знаю скільки, наче немає до нього претензій)
А розсипаєтся, то мабуть через морози? У вас приватний бдинок і він зовні лежить, чи як то він може розсипатися, не знаю) Або якийсь дуже поганий килимок був.
Чудо в декрете
• 29 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Приватний будинок
Свезло так свезло• 29 ноября 2024
мне шили коврик как в машине, с ячейками, он неубиваемый и удобный не промокает, и вся грязь,влага в ячейках.
Чумачечая Весна• 29 ноября 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Приватний будинок
То вам треба морозостійкий, пошукайте. Бо звичайна гума має свій температурний діапазон для експлуатації, вона боїтся сонця, морозу, сохне та руйнуєтся.
У мене зовні лежить такий з дірочками як соти бджолині, дуже важкий та міцний, якась інша гума, аніж у звичайних килимках.