З горіха зерня• 29 ноября 2024
Моя укр сімка заблокована, як розблокувати?
Я в іншій країні, втрачати свою укр сімку не хочу. Я її поповнювали колись трохи, щоб не пропала. Смс з укр сімки не можу знайти на телефоні. На днях виплило смс, що сімка заблокована і пропало воно. Де шукать, не знаю.
Допоможіть
Надежда наш компас• 29 ноября 2024
Я в подобной ситуации звонила в колл- центр с телефона сына. Мне номер восстановили, потому что я на контракте. Но там целая процедура с подтверждением личности. Нужен телефон, по которому они вам могут позвонить в любое время и задать кучу вопросов. Если номер не контрактный, не знаю, возможно ли вообще что- то сделать.
Файна цьоця• 29 ноября 2024
Розповідаю.Якщо пройшов рік з моменту останнього поповнення,то відновлення тільки платне.
Київстар 600+пакет
Водафон 400+пакет
Алгоритм заміни,через оператора-дзвінок,або краще очно.Це може хтось зробити за вас в Україні,і вислати вам сімку.
Київстар 600+пакет
Водафон 400+пакет
ВсеЧетко• 29 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Київстар 600+пакет
Водафон 400+пакет
Київстар 600+пакет
Водафон 400+пакет
Можно є-сім підключити
Файна цьоця• 29 ноября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Можна,за гроші.
Але є одне но.Якщо вже пройшло більше півроку,то цей номер перевипускається на новому стартовому пакеті.В такому разі треба чекати рік,і тільки тоді буде можливість викупити.Тому що номер перевипустили,і він вже десь лежить в торгівельній мережі.
Тому чим скоріше зробити викуп,тим більше шансів що це вдасться.
Я проходила це декілька разів,викуповуючи старі корпоративні номери
Файна цьоця• 29 ноября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Можно є-сім підключити
Можна,якщо телефон підтримує.
Недавно відновалювала сімку водафон. На їхньому сайті знайшла інформацію. Не переживайте, 2 роки після заблокування вашого номера не мають права продавати.
У водафоні процедура наступна: заповнюєш форму, де вказуєш часті номери телефону на які телефонували, в який телефон запхана сім і тд. Далі якщо підтвреджують вашу особу - на контактний номер відправляють повідомлення з інструкцією. Треба купити карту з стартовим пакетом, я купляла есім. І поповнити її на визначену якусь суму. У моєму випадку:200 грн. Потім написала емейл на пошту водафону з проханням перенести номер на цю карту. У моєму випадку, прийшлося писати два мейла, бо після першого не отримала відповідь.
Уся процедура зайняла в мене 2 тижні.