Майор Медуза• 29 ноября 2024

Девочки, помогите определить оригинальный парфюм или нет, спасибо

Кто понимает, посмотрите пожалуйста
Тріль підпільний• 29 ноября 2024
По фото все ОК, флакон - оригінал.
автор Майор Медуза • 29 ноября 2024
Спасибо, но мне как то пахнут они слабо, много лет тому, были такие же, так они шлейфили так, а эти ....
Sir le Noir• 29 ноября 2024
Я вам так скажу, флакон зовні виглядає , як оригінал. Це Хлоя парфум інтенс випуск 2009р. Код на дні повинен бути лазерним і ще багато написів. У вас крива штамповка. Коробку повинні надати з вдавленим кодом, який збігається з тим, що на флаконі. Тому, однозначно сказати, що оригінал не можу.
Зайдіть на Крем у розділ , де дивляться флакони на кшталт підробки. Вам там точно скажуть.
Мастер Пис• 29 ноября 2024
Або нехай сфоткають дно краще. Там дуже делікатне лазерне нанесення. Треба спіймати світло. На вашому флаконі все розмито. Цей код ’ гуляє’. Цифри вище - нижче з пропусками нанесення
eduarde• 29 ноября 2024
оригінал - але просрочені - мені здається що колір рідини вже змінився від часу
Мастер Пис• 29 ноября 2024
Ответ дляeduarde
Та вік для Chloe тих випусків при правильному зберіганні не вплине на аромат. Там він повний, евапорації і замаслення нема.
Ще й фотка темна. Сам парфюм і не був світлим.
Я то більш за оригінал, бо і бантик гарно зав´язаний, і пульвер чорний, кришка- все як треба. Дно флакона смущає тільки.
автор Майор Медуза • 29 ноября 2024
Ответ дляSir le Noir
Дякую
автор Майор Медуза • 29 ноября 2024
Ответ дляМастер Пис
Подивіться ще так, може краще?
Мастер Пис• 29 ноября 2024
Так краще. Код на флаконі і коробці співпадає, але , вбийте мене, я ніколи не бачила на флаконах Сhloe ’ Плісе’ ( на честь плесірованого рукава блузи)такого стилю написання коду/серії . Те, що він з перших випусків - стовідсотково, але ці цифри...

Ось мій старенький флакон, туалетка, з таким же нанесеним чорним кодом. Бачте, які рівні цифри?

Нічна зйомка, тому лазера майже не видно.

Не можу я стверджувати , що це оригінал, рівно, як і підробка, але цифри бентежать. Треба реально експерна думка, що це за версія така. 🤔.
Мастер Пис• 29 ноября 2024
На сайті глюк. Хоч прикріпиться фото, хоч ні.
ПС.Наче є.
автор Майор Медуза • 30 ноября 2024
Ответ дляМастер Пис
ПС.Наче є.
Ну так у вас циферки рівненькі, а от мій