Прямая угроза нашему президенту и его семье.По любому в списке Буданов с семьей ,начальник СБУ и др.
Ответ дляBor bor
Где он сказал это? Подписана на него, но пропустила.
До речі, я вже говорив, що в період з листопада 2024 року по січень 2025 року Москва буде намагатися зліквідувати президента України Володимира Зеленського та інших високопоставлених українських чиновників, щоб продемонструвати, що Кремль не вважає їх легітимними лідерами держави, з якою веде війну. Звичайно, поки що ми не бачили таких спроб за допомогою ’Орешника’ чи інших ракет, однак заяви, попередження такого типу вже є.
Ба більше, Путін знову говорить на засідання ОДКБ про так звану нелегітимність ’київського режиму’, нагадуючи, що в нашій країні не було виборів. Цікаво чому б це? Можливо, тому що Путін продовжує війну з нашою країною і таким чином не дає можливість українським громадянам обирати своє керівництво.
До того ж Путін звертається до українських військових і попереджає, що він не вважає їх людьми, які захищають власну батьківщину, бо вони виконують накази узурпаторів і таким чином є співучасниками злочинів того, що Путін називає ’київським режимом’.
Все це, з точки зору елементарної логіки, має легітимізувати в очах принаймні самих росіян спроби вбивства як самого Володимира Зеленського, так і інших високопоставлених українських керівників. І я продовжую вважати, що можливість таких дій у найближчі тижні є абсолютно реальними.
класс123-7dcf• 29 ноября 2024
Пусть Зеля, Ермак и ко идут на передовую в окопы, и Кошевого и Тищенка туда же
Ответ дляcheryl
Воно не може. Скумбрія по 8 он жалілася що воно хворе, спина болить. В окопах мабуть застудив, чи боїнги з рецептами розвантажував.
зато могут молодые гетьманы -патриоты наконец то бросить лакшери житуху лондонскую и приехать свои империи конфетные защищать.
Волшебная лампа• 29 ноября 2024
Ответ дляliss
И ?
Озабоченность высказать ?!
Та не, портников ждет вакансию)
Ответ дляliss
Они должны с лица земли исчезнуть если карма существует. А наши должны ответить за свое 🤞запишите
Почему-то их всегда забывают упомянуть ненавидящие Зелю и делают его ответственным за все. Исчезнуть с лица земли это что значит? Улететь бороздить просторы вселенной? Выражайтесь точнее, а то как-то абстрактно. О Зеле так с эмоциями, кровожадненько...
Ответ дляКатруська
Вы странная . Их не забывают а не считают их за людей . Это грязь и отбросы даже не людские , а нечисти.
А эмоции по отношению к тому кто типа ж человек , но по поступкам , что пишут значит того и добивался .
А еще больше меня « умиляют « те кто пишет « акактамнабалотах « .. а нам не плевать ?
У нас все плохо .. вот где беда .
Ответ дляliss
У нас все плохо .. вот где беда .
Странная как раз вы. Нормально желать смерти непосредственным убийцам. А вы желаете, чтоб эти убийцы продолжили свое дело и сделали все тоже самое.
Кстати, вы так и не написали , что хотите чтоб путин сдох...
Ответ дляcheryl
А гетьмани до чого?
З 19-го року за все відповідає #яжнелох, тому не переводьте стрілку.
как это до чого.молодые здоровые гетьманы да по лондонах.один из них депутат .а бабло на лакшери житуху идет с Украины где люди кровь проливают вообще то.бизнесок то у нас.баблишко то у нас косится .или у них не призывной возраст?