Продавчиня кіз• 29 ноября 2024
Как справиться с завистью к успехам подруги?
АгатаХристя• 29 ноября 2024
Зрозуміти що в світі не буває несправедливості. Її успіхи , це її карма за попередні життя і хороші вчинки
СкумбріяП8• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Смешно
АгатаХристя• 29 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Смешно
Чи Вам смішно, чи Ви буде плакати від цього. Чи вірите чи ні в це. Всеодно цей закон буде працювати 🙂
СкумбріяП8• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Угу
Инфотуфелька• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
не спілкуватись з подругою
нема подруги нема завісті
Я так і зробила, мені просто стало некомфортно з нею спілкуватися, мабуть це була і заздрість в тому числі, ми живі люди і якщо якісь емоції є, то що ж поробиш.
Грабля• 29 ноября 2024
Заняться своей жизнью. Ставить перед собоцй цели , добиваться нужных вам результатов. Тогда вам некогда будет другим завидоватть.
Алина-1240• 29 ноября 2024
А неужели самому не приятно,когда рядом успешный человек?...или прикол со сборником бед дружить только
Люблю_смаколики• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Карма, эт немного другое)
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
це нормально
ЛеньГуглить_правда• 29 ноября 2024
Стать круче нее, для меня всегда это такой драйвер был и есть, что я круче всех подруг в итоге
Стефанія• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
классная вы подруга) (нет)
Метровий сантиметр• 29 ноября 2024
Перестаньте з нею дружити і тоді будете без докорів сумління заздрити не подрузі.
Чеширская кошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
За вашою логікою, всі олігархи мали в минулому хороші вчинки , тому в цьому житті мають мільйони?
Где тут 0?• 29 ноября 2024
Не дружити з нею і все) моя ’ найкраща’ подруга відвалилася, коли я купила квартиру. Все, дружба на тому закінчилася( пережити такого вона не могла
АгатаХристя• 29 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Звичайно. І це дуже велика відповідальність , мати багато грошей. Бо і відповідати потрібно буде набагато більше від бідняків.
Зрадорозганячка• 29 ноября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Аналогично (