Продавчиня кіз• 29 ноября 2024

Как справиться с завистью к успехам подруги?

Гравіцапа• 29 ноября 2024
станьте успішнішою
АгатаХристя• 29 ноября 2024
Зрозуміти що в світі не буває несправедливості. Її успіхи , це її карма за попередні життя і хороші вчинки
тяжкаялюдина• 29 ноября 2024
Придавайте им такое же значение, как своей созданной теме.
СкумбріяП8• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Смешно
АгатаХристя• 29 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Смешно
Чи Вам смішно, чи Ви буде плакати від цього. Чи вірите чи ні в це. Всеодно цей закон буде працювати 🙂
СкумбріяП8• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Угу
Муркамурковна• 29 ноября 2024
не спілкуватись з подругою
нема подруги нема завісті
черная мамба• 29 ноября 2024
Вы, прям, ФОП ’ Крыса’
Инфотуфелька• 29 ноября 2024
Ответ дляМуркамурковна
не спілкуватись з подругою
нема подруги нема завісті
Я так і зробила, мені просто стало некомфортно з нею спілкуватися, мабуть це була і заздрість в тому числі, ми живі люди і якщо якісь емоції є, то що ж поробиш.
Грабля• 29 ноября 2024
Заняться своей жизнью. Ставить перед собоцй цели , добиваться нужных вам результатов. Тогда вам некогда будет другим завидоватть.
Алина-1240• 29 ноября 2024
А неужели самому не приятно,когда рядом успешный человек?...или прикол со сборником бед дружить только
Люблю_смаколики• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Карма, эт немного другое)
Муркамурковна• 29 ноября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
це нормально
ЛеньГуглить_правда• 29 ноября 2024
Стать круче нее, для меня всегда это такой драйвер был и есть, что я круче всех подруг в итоге
Стефанія• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
классная вы подруга) (нет)
Метровий сантиметр• 29 ноября 2024
Перестаньте з нею дружити і тоді будете без докорів сумління заздрити не подрузі.
Сусідка зверху• 29 ноября 2024
Вполне возможно, что и она вам завидует
Чеширская кошечка• 29 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
За вашою логікою, всі олігархи мали в минулому хороші вчинки , тому в цьому житті мають мільйони?
Где тут 0?• 29 ноября 2024
Не дружити з нею і все) моя ’ найкраща’ подруга відвалилася, коли я купила квартиру. Все, дружба на тому закінчилася( пережити такого вона не могла
АгатаХристя• 29 ноября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Звичайно. І це дуже велика відповідальність , мати багато грошей. Бо і відповідати потрібно буде набагато більше від бідняків.
ЛеньГуглить_правда• 29 ноября 2024
Ответ дляСтефанія
классная вы подруга) (нет)
Я оценила😉
Зрадорозганячка• 29 ноября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Аналогично (
Спілий баклажан• 29 ноября 2024
Чем успешнее Ваше окружение, тем лучше.