Добро с Кулаками• 29 ноября 2024

тетя Фаня

Кто-то был у нее на консультации?
kissulichka• 29 ноября 2024
Рекомендую бабу Сраку
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Рекомендую бабу Сраку
Вы уже были у бабы сраки ? Ну я так поняла, что были, раз рекомендуете
Зубная фея• 29 ноября 2024
Автор, вы что, не видите, что это очередная инфоцыганка?
Забагаловка• 29 ноября 2024
Она разве в Украине?
Файна_зупка• 29 ноября 2024
Щось я теж підсіла.
Вчора Берлінська написала про влучання в лікарню. І вже вночі попали в лікарню
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
У нее очень много поклонников- адептов сидит:) Я и подумала, может и правда что-то знает
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляЗабагаловка
Она разве в Украине?
не. Она в Германии
Файна_зупка• 29 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
Цікаво що всі внфоцигани і українська відьма і берлінська і фаня говорять про підрив дамби
Файна_зупка• 29 ноября 2024
Взагалі бачу багато спільної інформації у фаня і берлінська.
Обидві говорять про наступ з лівого берега Дніпра на Херсон Миколаїв
Люблю пиво• 29 ноября 2024
а где были эти все гадалки до 24.02.2024
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляФайна_зупка
за дамбу, да, говорят
Файна_зупка• 29 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
І щоб це вам дало?
У вас був Гаррі, ви його висміяли і закупили м´ясо на шашлик
Люблю пиво• 29 ноября 2024
Ответ дляФайна_зупка
І щоб це вам дало?
Может у кого-то и был Гарри, но не у меня.
Меня поражают люди, которые во все это верят, особенно, в нашу победу.
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
вообще-то я в этой теме спросила был ли кто на консультации? Причем здесь победа
Люблю пиво• 29 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
либо вы аккаунты перепутали либо не умеете читать- я не вам отвечала
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
упс. извините
No problems• 29 ноября 2024
херня повна. достатньо того що за декілька днів до прильоу в Дніпро міжконтиненталки вона сказала,що ніяких прильотів у Дніпрі карти не показали. тож вона шахрайка. Звідки вона вилізла? По її розмовам ні Києва не буде,ні чого,всі міста розбомблять,.все позаливає вода,і т.д. то чого вона ще тут сидить? Послухайте її мову. Це проплачене рашинське іпсо. Де вона була раніше? Тупо заробляє гроші.
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляNo problems
О спасибо. Чуть деньги не понесла ей. А где вы видео видели . В тиктоке?
No problems• 29 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
звичайно.
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляNo problems
звичайно.
спс
kissulichka• 29 ноября 2024
Может мне тоже какие-то инста курсы успешного успеха начать продавать ну или рассказывать про добавление трупов абортированных детей в пищу из супермаркетов ну или про дышащую матку
Ну що ви, мамо!• 29 ноября 2024
Ответ дляNo problems
я якось в одній темі прочитала про неї згадку і пішла подивитись її чисто заради інтересу.
1. вона сказала «НА україні», чисто руснява тєма
2. шось там розповідала про тугу за Україною, за смачними стравами, почала перелічувати «борщ, гОлубці». ну явно не з України родом.
3. про Дніпро - так, теж бачила цей відос де вона за пару днів сказала шо нічого не летітиме на Дніпро.

загалом такий чос, як бажання русні в голос озвучує.
шахрайка 100000% і русняве іпсо. дивують люди які в це вірять і ще на якісь консультації ходять
Ну що ви, мамо!• 29 ноября 2024
не треба бути екстрасенсом щоб розуміти що в дамбу дійсно можуть поцілити, тим же арєшніком.
ці гадалки як в лотерею грають і роблять ставки на очевидні речі.

якщо дійсно в дамбу все такі поцілять, то мені здається що це буде фінальною крапкою перед завершенням.
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Самоутвердились? Делайте что хотите, это ваши проблемы. И таки да, ваш юмор какой-то устаревший, это как анекдот с бородой. Лучше борща мужу сварите, вам нельзя в такие темы
автор Добро с Кулаками • 29 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!

100% . Выходит, лазит по руснявым помойкам
kissulichka• 29 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
В крипте шарите?
No problems• 29 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
ну і перше її відео з весни цього року. це вона була до? потомственна гадалка,яку бабушка вчила....маразм.
Ну що ви, мамо!• 29 ноября 2024
Ответ дляNo problems
а в останніх відосах вона розповідала шо вона ходила по багатьом гадалкам шоб «розкрити свій дар»)
а раніше казала шо бабушка вчила? лол, трохи запізділась 🤣 🤡

ну і зовнішній вигляд такий відштовхуючий.
Ну що ви, мамо!• 29 ноября 2024
корочє норм тєму знайшла для того щоб рубить бабло на наївних людях. триндіти не мішки ворочати
No problems• 29 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!

на початку вона про себе розповідає.,що її бабушка вчила.