На пів ставки• 29 ноября 2024

Хто вірить у пророчі сни, напишіть, що може означати?

Сон:
1)фурункул на шиї, я дивлячись у дзеркало хочу його видавити, але в той же час вже бачу, що гною не має, але десь поруч біля нього по шиї починає текти кров, але я не бачу ніякого пошкодження.
2) бачу у себе викидень, кров свіжа а плід сухий (я зараз вагітна, 1 триместр)
3)привид якоїсь дівчини з мого дому викрадає хлопчика років 7,просто хапає на руки і невдоволено йде, у обох чорнота кругом очей і кругом рота, хоча спочатку хлопчик був на вигляд звичайний, а перед ними зі спини бачу батьків, які теж виходять з двору.

Відразу повідомляю, що завжди коли щось таке сниться (чи вода брудна, зуби, померлі) ці сни в мене 100% щось означають, буде якась жопа, не відразу, з часом.
Секретница• 29 ноября 2024
а до этого у вас были дети ?
Вся така шо куди там• 29 ноября 2024
К встрече с родственниками
ФруктЕщеТот• 30 ноября 2024
Думаю вам нужно посоветываться с врачом и пить успокоительные, и все это у вас на фоне беспокойства
Алина-1240• 30 ноября 2024
Типа нечесть пугает,или козни врагов,возможно родных
Электричка• 30 ноября 2024
Перший сон попереджає про можливу загрозу викидня, вибачте. Але згодом все владнається. Можливо, будете на збережені. Хай все у вас буде добре 🌺
Білий Лосик• 30 ноября 2024
Это первая беременность?
Небалувана Галя• 30 ноября 2024
В мене майже завжди теж сняться віщі сни .Але останнім часом стала помічати що негативні із-за стресу .
Якщо вірити вашим снам ,1й - ви хотіли позбутися вагітності ,але не вийде .
2й - краще поберегтися ,десь 2й семестр .
автор На пів ставки • 30 ноября 2024
Ответ дляСекретница
а до этого у вас были дети ?
Ні, 1 вагітність завмерла ще на 6 тижні
автор На пів ставки • 30 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Это первая беременность?
Друга, 1 завмерла на 6 тижні
Мама фіфті цента• 30 ноября 2024
а батьки живі?
Витворунка• 30 ноября 2024
Сон про те, що ви боїтесь ставати матір´ю. Вам здається, що по вашим міркам, ви сумніваєтесь, що зможете дати дитині все те, що крутиться у вашій голові, як приклад бездоганного материнства. Тому сумніви показують вам викидень, кров і крадіжку дитини страшними сутностями.
автор На пів ставки • 30 ноября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
а батьки живі?
Так, все добре, і на щастя ніхто не хворий
Мама фіфті цента• 30 ноября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Я все ж думаю, що то Ваші страхи за дитинку