Сегодня сержусь• 30 ноября 2024
Скільки може тривати рвота при ротавірусі?
Позавчора у доньки сильно боліла голова, горло, температура 39 та нудота. Почала давати одразу багато рідини, бо майже завжди приєднується високий ацетон. Вчора теж нудило, температура спала до 37.3. Апетит був, тому годувала вівсянкою на воді та пюре теж на воді. На вечір піднявся ацетон, вночі почала рвати. Дала мотиліум, рвота зупинилася, випоювала. Сьогодні протягом дня давала дуже багато рідини, звичайна вода, бетаргін, чай не міцний, трохи рео. Дитину годувала так як на голодний шлунок у неї ацетон збити не можливо. На вечір знову почало нудити. Ацетон весь час +++. Педіатр порадила дати сироп на основі ондасетрону. Нудити перестало, весь час відпоювала. Загалом близько 3 літра рідини донька випила за день. Пройшло 5 годин знову нудить, каже що в шлунку все стоїть. Зараз заснула сидячи, а я сиджу над нею і боюсь поїти щоб не викликати рвоту.
Зазвичай нам кололи це рукав, після чого відпоювали і дитині ставало легше. Після сиропу легше тільки на маленький проміжок часу, хоча діюча речовина та ж сама.
У кого в діток була рвота декілька днів? Чи змогли самі справитись, чи їхали в лікарню каратись?
КоролеВешна• 30 ноября 2024
у ребенка нет непрекращающейся рвоты, она пьет и есть по-немногу. Зачем больница?
попробуйте колу без газа по ложке или раствор глюкозы
ЯкаКраля• 30 ноября 2024
Какой возраст. В год мы сразу в больницу помчали, чтоб обезвоживания не было.
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Думаю не рве тому що даю протирвотне.
Колу не можу, проблеми зі шлунком. Я так розумію що шлунок знову стоїть.
Минулої ночі рвала водою що випала за ніч
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
8 років
КоролеВешна• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Думаю не рве тому що даю протирвотне.
если ацетон то глюкозу можно дать...а так стандартно отпаивать и ждать,если хуже тогда только больница
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Зневоднення думаю не має, так як за добу близько 2.5-3 літри випиває. В туалет ходить вдень через кожну годину, сеча світла. Але ацетон не збивається.
ХвостПистолетом• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
дайте солодке
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Дівчата, зараз поїть? Якщо годину назад донька жалілась що в животику все стоїть?
ЯкаКраля• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Как-то смущает такая сильная рвота.
А вдруг не ротовирус, а что-то другое- я б к дежурному врачу сходила.
А как Вы дифференцировали от отравления например…
Насколько помню при ротавирус есть можно только рис и все.
ХвостПистолетом• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Зранку спробую
зараз спить? температури немає?
для мене блювота це червоний прапорець, я з таким вдома не ризикую гратися… чого ви вирішили шо це ротавірус? при ротавірусі є діарея.
це може бути шось інше.
в мене і у дитини в вересні ковід був з блювотою, але так як я блювоти дуже боюсь то ми в лікарню поїхали.
відчуття було шо їжа стоїть, і їсти взагалі не хотілося. блювала далі чим бачила, і вже не було чим блювати то блювала водою якщо раптом дуже багато одразу випила
це може бути шось інше.
КоролеВешна• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
я б поила по ложке-две,попробовать можно, заодно в ложку сахар растворите
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Как-то смущает такая сильная рвота.
У педіатра вчора були.
Сказала якийсь з вірусів. Схема все одно одна.
Що щось з кишечки впевнена, так як першу добу й мене нудило
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
зараз спить? температури немає?
це може бути шось інше.
Так, можливо й не ротавірус. Знаю що їх багато насправді.
Лежали в інфекційній?
ЯкаКраля• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
У педіатра вчора були.
Грибы хоть не собирали, не ели?
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Грибы хоть не собирали, не ели?
Ні звісно
ХвостПистолетом• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Лежали в інфекційній?
ні. в педіатричному відділені я з дитиною була. а на наступний день після дитини і в мене блювота почалась, то мене там за компанію покапали.
але це приватна клініка була. в державній послали б куди далі
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
зараз спить? температури немає?
це може бути шось інше.
Жодного разу при діагностованому тестом ротавірусі не було діареї. Тому не завжди діарея є показником.
ХвостПистолетом• 30 ноября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
а апетит є? може не варто годувати було? про ацетон ви писали, але ж можна було солодким поїти без їжі
Сегодня сержусь
• 30 ноября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Так, апетит був. Благала дати поїсти.
І на голод у нас завжди підвищується ацетон. Тому годувала і давала креон
Мааарковная• 30 ноября 2024
5 діб у нас була рвота, лежали у лікарні
Донька не хотіла ні їсти не пити.
В лікарні казали що вода провкує рвоту, треба 2-3 години не давати потім по чайній ложці
Донька не хотіла ні їсти не пити.