Безлім на все• 29 ноября 2024
Який антибіотик кращий краще при ангіні?
Дівчата, ми за кордоном в дитини ангіна, знаю, бо таке було минулого року. Виписували антибіотик. Наша праксіс вже зачинена. Тут антибіотики тільки за рецептом. В мене є азитроміцин, кларитроміцин, цефіксим, юнікокс- солютаб.
Азитроміцин пили в травні 2 тижні профілактики від бореліозу?
Виходячи з цього, що краще дати дитині зараз?
Безлім на все
• 29 ноября 2024
Ответ дляТа легко!
Сину Сорцеф лікар призначала, полегшення вже після 2-го прийому було.
Супер, в мене є. Але читаю, що пеніцилінові краще, перший вибір.
Але в мене нема(((
Безлім на все
• 29 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Хорошо бы вообще амоксициллин. Но из ваших, наверное, цефиксим.
Амосициліну нема(((