Добрий день. В дитині в ЗАК постійно завищені тромбоцити. В тому році були 437, потім впали до 350. Зараз знову здали ЗАК - 412. Здали ще по Фоніо - 424, норма стоїть до 390. І трохи завищені базофіли. Може в когось в діток таке було? Що робити? Звертатись до гематолога чи не панікувати?
Vita_Nikita• 30 ноября 2024
Да,обращаться.Я по этому поводу тоже запаниковала.Узнайте сразу по поводу узи(у нас 2 раза в неделю) и кровь натощак.