В моїй хаті моя правда• 30 ноября в 00:11
Купила в секонді Chanel, але питання чи оригінал?
Це вовняний топ з короткими рукавами. Стан нового.
Як ви думаєте, етикетки подібні на оригінал?
Купила, бо мені він дуже сподобався, але хотіла б знати, чи це оригінал. Може вінтаж... Напишіть, будь ласка, вашу думку щодо автентичності.
ОхиИВздохи• 30 ноября в 00:14
Ответ дляЗ вишневого садка
А що таке ’вінтаж’ це старе якесь чи що?
Старотінь , вартістю, як крило літака.
из_под_тишка• 30 ноября в 00:15
Етикетка стремна як для шанель.
Подивіться чи є у них фабрики в Китаї
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:18
Ответ дляЗ вишневого садка
В моєму розумінні так, це щось старе, 20-30 років має, і більше...
Відповідно старі бірки, не всім відомі. Тому я написала, щоб не відразу сміялися...
Щодо крою цього топа, то по ньому не скажеш, що він старий. Завжди актуальний. Він як чорна футболка з вовни.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:18
Ответ дляиз_под_тишка
Етикетка стремна як для шанель.
Подивіться чи є у них фабрики в Китаї
Ну вона пошкоджена, хтось відрізав... І не до кінця
палка-копалка• 30 ноября в 00:23
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ржу как конь. Не до конца ее обрезали, чтоб было видно брэнду и можно было продать это странного цвета изделие с секонда. Вы ж наверняка повелись на этикетку и не 5 грн заплатили, правда?)
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:24
Ответ дляпалка-копалка
Колір чорний насичений. Телефон не передає, + в мене лампа жовта
Коштує 33 грн
палка-копалка• 30 ноября в 00:25
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Коштує 33 грн
Ну слава богу. Носите, за 33 грн думаю неважно Шанель это или Али экспресс
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября в 00:25
Скоріш за все паль. Але якщо Ви його купили, Вам подобається - носіть. Бокова бірка зі складом то рідна, а от ті коричневі якось дивно пришиті, наче перешиті з іншого.
Советничаю тут• 30 ноября в 00:25
Это не оригинал. У меня есть 2 вещи от Шанэл, покупала в Штатах. Бирки совершенно другие(
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:26
Ответ дляпалка-копалка
Мені важливо. Справа не в ціні. Можна і за тисячі доларів 💩 накупити.
Ответ дляпалка-копалка
Этикетки люксу повреждают, чтобы не было терок потом с местными дистрибьюторами. Это что-то о продажах в регионе и растаможке. В деталях не помню, но лет 10 назад знала об этом
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:26
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вони чорні, телефон не передає. Я знаю(
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:27
Ответ дляСоветничаю тут
Бо у вас сучасніші🤔. Само собою в секонді не буде останніх колекцій
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября в 00:27
Ответ дляМerida
Такие бирки были почти 50 лет назад
За 50 ту шерсть би поїла міль
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:28
Ответ дляМerida
Такие бирки 70х-80х, больше помочь не могу. Не спец
Дякую. Це я розумію, коментар по темі❤️
палка-копалка• 30 ноября в 00:28
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну я вам написала свое мнение. Это или паль, или оно никому не сдалось и оставили этикетку, чтоб продать втридорога. Ее ж резали, но передумали. Но 33 грн ее оправдывают
Советничаю тут• 30 ноября в 00:28
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вважаю, якщо була б вінтажна річ 30-річнлї давнини - іі б поїла моль
палка-копалка• 30 ноября в 00:28
Ответ дляPrervana
Их обрезают, у меня знакомая работает в секонде. Режут полностью
палка-копалка• 30 ноября в 00:30
Ответ дляМerida
Оно бы не пережило 50 лет, это 100% шерсть
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 00:30
Ответ дляСоветничаю тут
Я також так думала, шукала. Немає дирок, як нова. Тільки бірки пошкоджені, щось там різали, недорізали. Щось взагалі зрізали...
Ответ длябифидобактерияЖоржик
За 50 ту шерсть би поїла міль
Это уже другой вопрос. Просто много читала и интересовалась Шанель.
П.с. у меня есть винтажное пальто. Начала 1900. Куплено просто для красоты. Не шанель, но тоже французское. Ни единой проблемы с ним. Не рассыпалось, моль не побила. Надевай и носи. 🤷🏼♀️ но, у меня в кофре хранится.
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября в 00:30
Автор, заспокойтеся...я також люблю полазити в секонді, ну але бренди: знаходила дольче габану, маквін, сіслі - дуже чудні неактуальні моделі, то і за 20 грн не взяла, а буває бренд невідомий, а склад та модель класні. Якщо подобається річ,яка різниця, які бірки. Виперіть та і носіть
ШанельКуКу• 30 ноября в 00:32
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Это оригинал.