В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024
Купила в секонді Chanel, але питання чи оригінал?
Це вовняний топ з короткими рукавами. Стан нового.
Як ви думаєте, етикетки подібні на оригінал?
Купила, бо мені він дуже сподобався, але хотіла б знати, чи це оригінал. Може вінтаж... Напишіть, будь ласка, вашу думку щодо автентичності.
Библиотекарь• 30 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Себя спросите)
Ответили?)
Ну вот
Ответили?)
Ну вот
Себя спросить почему вы стебетесь с других? А вы за себя сама ответить не в силах, что надо третьих лиц опрашивать что у вас в голове?
Умничка-помощничка• 30 ноября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Смешно от того, что не живешь в Штатах и не покупаешь приличные вещи? Так это название произносится, хочешь ты или нет.
Chanel продається не тільки в США і це не американський бренд, щоб там не думали місцеві хамки та сноби, вимовляється назва не так
Уявіть, не всі мріють жити в США)
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Это оригинал, не нервничайте так
Успокойтесь, нервы надо беречь
Кукарачка• 30 ноября 2024
Одной мне интересно, куда носить шерстяную футболку? Под пиджак какой-то что ли...
фрау Гітта• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А що має бути зрозуміло? це не те, чим треба хизуватися, ну навіщо😄
Мені взагалі байдуже, хто який бренд носить і я припускаю, що всі також байдужі до чужих людей.
Я взагалі купила через склад. Але бренд, це приємно😊
І що оригінал, це взагалі, я і не думала. Клас!
Приятно носить униформу для уборщиц?
Прикуси Язика• 30 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Успокойтесь, нервы надо беречь
Так я спокойна. Совет был адресован вам
палка-копалка• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так я спокойна. Совет был адресован вам
У кого чего болит как говорится)
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну вона пошкоджена, хтось відрізав... І не до кінця
Скорей всего это оригинал
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Колір чорний насичений. Телефон не передає, + в мене лампа жовта
Коштує 33 грн
А что это ?
Прочла топ
Секс-Бомба• 30 ноября 2024
Ответ дляТоматико
Автор, версія про уніформу, скоріше за все, пояснює походження цього топу. Дивно, що він потрапив в зал і дожив до розпродажу. Можливо, річ має нестандартний розмір.
Якщо топ в ідеальному стані, без пошкоджень та його за весь час не побила моль, то яка різниця, кому його колись видали? Тут вже вам і про прибиральниць понаписували, тільки б ви пошкодували про покупку...
Хай він у вас відлежиться в холодній воді з сіллю, потім на режимі Вовна виперете, і носіть з задоволенням.
Головне, щоби топ не напитався характерним запахом. Тоді треба буде щось там додавати у воду. Я не пам´ятаю. Нашатир?
Да просто постирать срелством для шерсти при 30%
Бабуся мороз• 30 ноября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Да, не 100%, але коли купляєш шерсть чи кашемір в секонді - варто бути готовим. Особисто я зважаю на цей ризик, але гарні шерстяні та кашемірові светри, кардигани, жилети завжди купую
А як ви запазу секонда позбуваєтесь на кашемірових речах?
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Не понимаю таких жалельщиц, как вы, чего вам ее жалко? Купите ей из магазина шанель, раз жалко, а нет, так жало себе оставьте
Дякую вам за захист❤️
Але це все заздрість, тому пишуть різним способом, щоб якось вплинути на мене.
Хтось взагалі чомусь пише про себе, що він би її не носив, ніби я пропоную😄
Я б таку річ навіть не продавала, це цінність!
Та й навряд чи ви знайдете в секонді таку саму. Я ходжу в секонди часто і таких речей немає.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября 2024
Ответ дляТоматико
Я купила цю річ в секонді в перший день завозу на вагу. Розпродажу не було, ціна за кг як зазвичай була.
Прати не буду, вже годиться до носіння. Я ж кажу, як нова річ, і навіть пахне як нова.
Понаписували багато і далі пишуть... А толку, річ від їхніх слів цінності не втрачає і на мене це не впливає)
Бринзолетта• 30 ноября 2024
Сейчас покупаю вещи в секонде, бирки многие разрезаны,но бренды обычные Zara, H&M и т.п.
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Спочатку перу шерсть/кашемір з шампунем,потім залишаю на пару годин в воді з ополіскувачем типу ленор. Та і все, запаху немає (ну, вірніше, є запах кондиціонеру). Потім промокую виріб рушником, сушу горизонтально.
Дуже важливо: не викручувати, не вішати рештикально, і плати і полоскати у воді однієї температури (ледь теплої).
Дивилася інструкції по пранню на ютубі
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Девочки а если шерсть села то уже обратно не вернуть?
Ніт((
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дивилася інструкції по пранню на ютубі
Дякую вам за поради🙂 , шерсть дійсно важливо навчитися правильно прати.
Гола з конопель• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо у вас сучасніші🤔. Само собою в секонді не буде останніх колекцій
в секонді взагалі не буде оригіналу важкого люксу. його ніхто не віддає у секонд, а продають на спеціалізованих сайтах. навіть дешевші значно бренди там продають
Леся Українка• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Коштує 33 грн
Ну Шанель, а толку продавайте
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября 2024
Ответ дляГола з конопель
Після своєї покупки, впевнена, що буде. Але є продавці, є розкладчиці... А ще на складі можуть забрати, до звичайних людей доходить вже що перебрали.
А ще я не ходжу з самого ранку. А там приходять зранку саме за брендами. Цю річ купила майже ввечері, о 16 год.
І я припускаю, чому її ніхто не взяв. Люди не вірили, що це оригінал, а також внутрішня етикетка зі складом пришита майже під пахвою. Її важко відразу побачити. Я відчула, що на дотик ніби вовна, але хотілося б точно знати. Побачила етикетку у дзеркалі в примірочній, коли вже знімала річ.
Библиотекарь• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую вам за захист❤️
Я бы с удовольствием сама носила такую вещь, носите и вы с удовольствием и не обращайте внимание на злые комментарии
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ну Шанель, а толку продавайте
Ні, уніформа не для продажу😄
Бабуся мороз• 30 ноября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Дивилася інструкції по пранню на ютубі
Дякую за пораду