В моїй хаті моя правда• 30 ноября 2024

Купила в секонді Chanel, але питання чи оригінал?

Це вовняний топ з короткими рукавами. Стан нового.
Як ви думаєте, етикетки подібні на оригінал?
Купила, бо мені він дуже сподобався, але хотіла б знати, чи це оригінал. Може вінтаж... Напишіть, будь ласка, вашу думку щодо автентичності.
автор В моїй хаті моя правда • 30 ноября 2024
Ответ дляПростецкая
Ну це якщо вам подобається доношувати одяг за якоюсь працівницею Шанель, може навіть прибиральницею арабкою, то будь ласка.
Але все таки краще щось нове, навіть не Шанель. Бо виглядати ви будете гірше ніж одягнутою із сінсей
Заздрість, заздрість...
Простецкая• 30 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це футболка, в якій працювала робітниця в магазині Chanel (ймовірно, навіть прибиральниця), а потім її викинула.

До ’оригінального вовняного топу Chanel’ відношення не має...
Мої думки. Але тсссс, нехай авториця думає що ми їй заздримо.
Техпаспорт на медузу• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І знову несеться заздрість😄
Ні, це не заздрість. Це реальність.
Маргарита и Мастер• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
А азиатско-тихоокеанский регион они какими мощностями перекрывают?
Тими, що відшиті у Франції і країнах Західної Европи. Для Азії Chanel не відшиває. Є колекція, можливо, азійські баєри обирають те, що буде користуватись попитом у азійських клієнток. Якщо казати про косметичну лінійку, то для Азії роблять лімітки та додаткові, наприклад, кольори помад, які не представлені в корнерах інших країн, от як США.
Круїзні колекції проходять в містах світу мінімум раз на рік, культурою яких бренд надихається для створення колекції. Наприклад, одна з останніх була в Гонконзі. Бачила круїзну в Лос- Анжелесі недавно, темою якої став Голівудський гламур та пляжно- спортивний одяг 80х.
Ответ дляПростецкая
Так, але проти крою, складу, кольору сказати нічого не можуть, бо це базова річ.
Тому вирішили піти іншим шляхом😄
Фиона Шрековна• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Chanel вважає її своєю, тому і вказав, що це його, пришивши логотип. Тому тут нічого спірного.
вы тему потролить создали? или реально такая святая наивность?
Ответ дляФиона Шрековна
Заздрість руйнує людину(
Маргарита и Мастер• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тому вирішили піти іншим шляхом😄
Ок, у вас раритет. Можливо її носила консультант, чиї руки торкалися ексклюзивної сумки Шанель або того самого твідового жакету.
Prervana• 30 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Уже даже у ИИ спросила. Да, действительно Шанель одежду на продажи в Китае не шьёт, это их принципиальная позиция. Но униформу персоналу там заказывает аж бегом.
Замурмишка• 30 ноября 2024
Ответ дляМerida
Это уже другой вопрос. Просто много читала и интересовалась Шанель.
П.с. у меня есть винтажное пальто. Начала 1900. Куплено просто для красоты. Не шанель, но тоже французское. Ни единой проблемы с ним. Не рассыпалось, моль не побила. Надевай и носи. 🤷🏼‍♀️ но, у меня в кофре хранится.
И там написано made in china ?
Фиона Шрековна• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Заздрість руйнує людину(
если бы вы один раз так тонко пошутили, было бы смешно.
Но вы решили всем отписать что все завидуют, со стороны выглядит
Трільчиха• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую, що допомогли розібратися. Оце я розумію знижка, 33 грн за оригінальний вовняний топ Chanel.
А ви кажете, секонд це погано, йти в Сінсей😄
За оригинальную униформу😀 или вы как-то по своему читаете, что пишут 😀
Ответ дляТрільчиха
Наші ніки несуть істину, однозначно)
Замурмишка• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Просто мені подобається Chanel , і хочеться знати, чи це їхня річ.
Я купувала і знала, що це фейк. Важко повірити в оригінальність, бо таких брендів в секонді немає. Але його якість, шви бездоганні, тому я задумалася...
Увы (
Трільчиха• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Наші ніки несуть істину, однозначно)
Мне на них всё равно. Смешно с ваших ответов😀
Ответ дляМаргарита и Мастер
Секонд це не означає, що її хтось носив)
І я написала, що вона в стані як нова. Тому достатньо вже цих вигадок. Лише бірки відрізали, але можливо це через те, щоб не сплачувати податок.
Замурмишка• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Надо попросить автора сделать еще пару фоток, как по мне так на белых буквах просто засвет. Они вроде ниточные
А Вам ничего не говорит надпись, что в Китае сделано? Я просто а шоке что кто-то так верит в халяву ))) Вы еще биркин в секонде найдите
Ответ дляТрільчиха
Добре, що річ моя подобається)
Prervana• 30 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Уже разобрались , дальше почитайте
Ответ дляЗамурмишка
Бачите, хто вірить, той отримує)
Трільчиха• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бачите, хто вірить, той отримує)
Униформу😂
Автор, простите 😂😂😂
Замурмишка• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Уже разобрались , дальше почитайте
Что разобрались ? Придумывать про оригинал Шанель ? Ну это в вашем стиле, продолжайте. Оригинал, на котором написано сделано в Китатае… мне далее обсуждать смешно
Prervana• 30 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Это униформа! Дают консультантам в магазинах, чтоб они в ней работали. Как и у Луи Виттона и у прочих люксовых брендов. Корпоративный стиль, все такое
Ответ дляТрільчиха
Униформу😂
Автор, простите 😂😂😂
Якщо б вона була подібна на уніформу, навряд чи я б її купила.
Я вже надсилала фото, це чорний топ. Такі речі дуже дорогі, оскільки це 100% вовна. + це Chanel. Думаю, кожен б не відмовився від цієї речі за 33 грн. Тому досить вже тої заздрості.
Замурмишка• 30 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Вот уж счастье отхватить униформу
Техпаспорт на медузу• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Якщо влаштуєтеся працювати в магазин Chanel, вам цих чорних топів будуть щомісяця видавати нові абсолютно безкоштовно.
Ответ дляЗамурмишка
Вот уж счастье отхватить униформу
Таку уніформу я б ще одну хотіла)
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Бачите, є умова. А я отримала без умови)
Техпаспорт на медузу• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Там ще й зарплатню дають, а вам довелося приплатити за безкоштовне.
Трільчиха• 30 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У меня нет Шанель и я не ношу секонд. Но на скидках за 2-3 доллара могу купить 100% хлопок, который никто не носил до этого. И не кичусь брендами, хотя они у меня есть и куплены не в сэке😀
А радоваться бу шной футболке, в которой продавцы в магазине стояли, ну такое себе счастье😀