В моїй хаті моя правда• 30 ноября в 00:11
Купила в секонді Chanel, але питання чи оригінал?
Це вовняний топ з короткими рукавами. Стан нового.
Як ви думаєте, етикетки подібні на оригінал?
Купила, бо мені він дуже сподобався, але хотіла б знати, чи це оригінал. Може вінтаж... Напишіть, будь ласка, вашу думку щодо автентичності.
Замурмишка• 30 ноября в 01:59
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Таку уніформу я б ще одну хотіла)
Едьте туда устраиваться. Я видела в дорогих бутиках дам 50+.
Маргарита и Мастер• 30 ноября в 01:59
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Секонд це не означає, що її хтось носив)
І я написала, що вона в стані як нова. Тому достатньо вже цих вигадок. Лише бірки відрізали, але можливо це через те, щоб не сплачувати податок.
Не означає, бо ту уніформу роздають кожен день. Ви ж не думаєте, що її будуть прати і роздавати для повторного вдягання. Це , як форма для спортсменів, яка може мінятись протягом матчу.
Але NFR - це бренд несе відповідальність, щоб ця одежа не потрапила в обіг. Але хитруни обрізали і віддають , можливо, у місцеві секонди.
Навіть у семплах для блогерів , які вдягають їх на покази, а потім повертають, теж написано ’ не для продажу’. От це вже можна вважати за брендову річ , бо повторює подіумну, з колекції.
Трільчиха• 30 ноября в 01:59
Неправильно написала. Радоваться футболке можно и возможно нужно. Но тыкать это всем: у меня шанель - не нужно.
Потому что Во-первых это не шанель, Во-вторых это рабочая одежда 😀
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 01:59
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Там ще й зарплатню дають, а вам довелося приплатити за безкоштовне.
Що ви від мене хочете?
Щоб я викинула річ, яка на вигляд як топ, яка зараз актуальна, яку шиють багато брендів, яка коштує дорого, бо це 100% вовна, бо це уніформа Chanel? А Chanel це також не базар, щоб стидно було носити навіть уніформу.
Заздрість аж розпирає...
мистерЛяпсус• 30 ноября в 02:01
Ответ дляТрільчиха
У меня нет Шанель и я не ношу секонд. Но на скидках за 2-3 доллара могу купить 100% хлопок, который никто не носил до этого. И не кичусь брендами, хотя они у меня есть и куплены не в сэке😀
А радоваться бу шной футболке, в которой продавцы в магазине стояли, ну такое себе счастье😀
Вы не кичитесь, а автор по-ходу навыворот будет носить, чтоб этикетку было видно 😂 уже просто ржу над темой, автору надо практиковаться в троллинге, не вывозит.
Техпаспорт на медузу• 30 ноября в 02:01
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Що ви від мене хочете?
Заздрість аж розпирає...
Навіщо її викидати? Це чудова китайська вовна. В такій футболці зручно прибирати.
Трільчиха• 30 ноября в 02:05
Ответ длямистерЛяпсус
Если честно, в начале темы я думала, что такой интерес у автора для перепродажи, потом стало ещё смешнее😀
мистерЛяпсус• 30 ноября в 02:06
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Що ви від мене хочете?
Заздрість аж розпирає...
30 гривен же стоит, разве это дорого? Вы уже определитесь «дев’ять чи десять» (с), то пишите старая, то новая, то 30 гривен, то дорого стоит. Давайте троллить смешнее!
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:07
Ответ дляТрільчиха
Ця тема про Chanel, і тут я можу написати.
Але в житті, я б навіть не думала акцентувати увагу на своїй речі від Chanel. Я взагалі ніколи не коментую свої бренди, це непотрібна інформація.. Просто мені приємно, що це не фейк, хоча я припускала спочатку, що фейк. Бо такий новий стан, все ідеально, як таке можливо...
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:09
Ответ длямистерЛяпсус
Все перекрутили, тіштеся, хоч цим. Ну що поробиш😄
Техпаспорт на медузу• 30 ноября в 02:14
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ще раз: такий новий стан, бо їх роздають співробітникам БЕЗКОШТОВНО, масово, у значних кількостях.
Це не товар для клієнтів Chanel.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:14
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Не старайтеся, нічого не вийде в цьому плані😄
В вовняному топі Chanel прибирати, це ви вже надумали, що в мене весь одяг Chanel, тому це найгірший варіант😄
Заздрість колотить людей...
Трільчиха• 30 ноября в 02:15
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це не товар для клієнтів Chanel.
Да и работники даже если носили, она будет в хорошем состоянии, они ж не физически работают)
Но автору всё равно что это роба фактически, там же написано шанель 😂
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:17
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це не товар для клієнтів Chanel.
Якщо масово, то це супер) Всі, хто мені зараз заздрить собі купить і їм стане легше😉
І буде знати, що оригінал)
Техпаспорт на медузу• 30 ноября в 02:17
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І буде знати, що оригінал)
Трололошкі? Вона безкоштовна, йопта.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:17
Ответ дляТрільчиха
Як вам хочеться, щоб вона була ношена)
Трільчиха• 30 ноября в 02:17
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І буде знати, що оригінал)
Оригинал чего, униформы? 😂
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:18
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Трололошкі? Вона безкоштовна, йопта.
Будете доказувати охороні в магазині або поліції, що вона безкоштовна і ви її виносите)
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:19
Ответ дляТрільчиха
Оригинал чего, униформы? 😂
Так, уніформи❤️
Техпаспорт на медузу• 30 ноября в 02:20
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я якось не збираюся шмонати по роздягальням співробітників. А вони, уявіть собі, ВИНОСЯТЬ своє барахло безкоштовно.
Маргарита и Мастер• 30 ноября в 02:22
Ответ дляPrervana
Уже даже у ИИ спросила. Да, действительно Шанель одежду на продажи в Китае не шьёт, это их принципиальная позиция. Но униформу персоналу там заказывает аж бегом.
Власне те, що ми тут і обговорюєм про відшив уніформи.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:23
Добре, я більше не хочу продовжувати тему, питання закрите. Це оригінал Chanel❤️. Тішуся🥰Щирі люди вже все мені написали і вийшли, втішили мене.
А заздрісниці хочуть виснажити і добити. Нічого не вийшло і не вийде, не старайтеся!
Аноним Советчик• 30 ноября в 02:46
Автор, це форма для робітників Шанель. Вони її закупають у Китаї і шиють на неї свої бірки, бо було б дивно, як би робітники у бутіку Шанель були хто в зарі, хто в манго...Це розхідник. Вона не має нічого спільного з тим Шанель, що Ви так хочете, нажаль. Це роба. Вам не заздрять, а намагаються пояснити, що то дешева форма для робітників, але Вас затьмарили бірка і 100% китайська вовна.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 02:59
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так , uniform іде з припискою NFR ( not for resale) , і це виключно для співробітників дому моди Chanel. Назвати це продукцією Chanel- навряд чи доречно. Відшиватись може будь де, от як в Азії.
Ось що там мало б бути написано збоку)
І ще додаю фото, як вона виглядає на якісному фото.
Як бачите, повністю як базова річ.
Маргарита и Мастер• 30 ноября в 03:12
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ось що там мало б бути написано збоку)
Як бачите, повністю як базова річ.
Логотип бренду )( під написом Chanel замість uniform виглядав би переконливіше, погодьтесь. А загалом, так, базова універсальна річ. Носіть на здоров´я! Тема вийшла цікава і пізнавальна🌹.
Мама Никитки-2• 30 ноября в 03:22
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую. Це я розумію, коментар по темі❤️
В 70-80 роках ніякого іноземного виробництва в Китаї не було. Я чесно кажучи, взагалі не впевнена, що в китає є завод шанель.
Мама Никитки-2• 30 ноября в 03:40
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це не оригінал Шанель, це футболка для працівників Шанель. Уніформа, пошита в Китаї на замовлення бренду.
В моїй хаті моя правда
• 30 ноября в 03:46
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую, мені приємно від вас це прочитати❤️
Дуже пізнавальна, я тепер цікавлюся, яка уніформа в Chanel. В них є різні речі, і жакети твідові, і така гарна футболка з маленькою емблемою Chanel біля серця, просто як базова... Ніколи б не сказати, що ці речі - уніформа. Я б ще цю футболку хотіла😆
Бо я собі уявляла уніформу як річ, яку більше нікуди одягнути, крім роботи. А ці речі можна і поза роботою носити...
І ще я здивована, що вони шиють такі якісні речі своїм працівникам. Моя річ повністю з вовни, не якась синтетика... Не щось таке дивне, а гарні базові речі.