Птица Говоруша• 30 ноября 2024

Можливо у когось є така посудомийна?

Чи дуже погано, чи може бути?
Бутерброд и я• 30 ноября 2024
за неимением места и не любви к готовке - обожаю этого масика
Амелі на мілені• 30 ноября 2024
У меня такая, но Candy. Суперская
Тріль!• 30 ноября 2024
Повнорозмірна краще, але і з цією краще ніж зовсім без неї.
Амелі на мілені• 30 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Ничем она не хуже полноразмерной, мне даже лучше, нас двое, посуды не много
Сколько_мне_лет?• 30 ноября 2024
У меня такая, только Электролюкс. Не могу сказать что моет идеально, мало в нее влазит посуды. Но на большую у меня нет места, поэтому эта выручает когда нет горячей воды и когда лень мыть руками.
автор Птица Говоруша • 30 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ну Електролюкс знаю краще за Медеа. Одні консультанти радять вашу. Інші кажуть різниці не має. Я щось не можу обрати
БолеИменее• 30 ноября 2024
У меня такая беко,к ней набор маленьких кастрюль из икеи и отлично
все по ГОСТу!• 30 ноября 2024
Была такая в апартах в Испании, нууууу, если никак не купить и не поставить нормальную только. Эту надо включать фактически после каждого приема пищи и крупная посуда не влезает
Сколько_мне_лет?• 30 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Я бы лучше искала Бош (но они дороже и редко бывают настольные) или Веко.
автор Птица Говоруша • 30 ноября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
У мене є подарункові сертифікати, суми вистачає тільки на таку) не хочу нічого докладати. Але не впевнена, що вона гарна якийсь настрій нічого не хочу, але тут даром просто
Мой_ужин• 30 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Ну то беріть.
Повірте, краще така ніж ніякої.

Таке щастя сісти після вечері з чаем серіал дивитися, а не бовтатися з брудним посудом.
Гомосноб• 30 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Не знаю за посудомойку, но стиралка электролюкс самая херовая из тех 5, которые у меня были. Чинить начали через 2 месяца эксплуатации
Галя із Дарниці• 30 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Вы редко готовите? Я 45ку каждый день запускаю.
Любовь Калистратовна• 30 ноября 2024
Ответ дляБолеИменее
Напевно у вас родина маленька або готуєте на один раз. Нас четверо, снідаємо та вечеряємо вдома, тому каструлі на 2-3 літри, тарілки, чашки. В мене велика повнорозмірна Електролюкс, завантажую за день та вмикаю на таймер по нічному тарифу.

Авторе, краще така як у вас, ніж ніякої. Беріть, відчуєте наскільки це зручно і приємно, коли за тебе миють посуд і головне потім він теплий і сухий
Дуняша• 30 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А вона взагалі вам потрібна? В мене є повнорозмірна, але я не користуюсь.
Любовь Калистратовна• 30 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Беріть і одразу настрій підніметься. Тільки будьте готові, що перші цикли вам не сподобаються. Треба буде настроїти їй жорсткість, зрозуміти що вам краще (порошок, гель, капсули, таблетки) і головне правильно завантажувати посуд. Повірте, через тиждень ви будете гадати як ви раніше без неї жили
Любовь Калистратовна• 30 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Ну то беріть.
Повірте, краще така ніж ніякої.

💯
Сколько_мне_лет?• 30 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Ну так тогда и нечего думать, мне также досталась Электролюкс, на шару, поэтому довольствуюсь какая есть. Ща свои деньги, конечно, мое недовольство было бы в разы сильнее.
Мой_ужин• 30 ноября 2024
Ответ дляДуняша
Ви не готуєте?
Дуняша• 30 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Ви не готуєте?
Готую, але мені швидше руками помити, а не загружати, викладати.
Мой_ужин• 30 ноября 2024
Ответ дляДуняша
Ааа, любите страждання.
Ваше право.

А я от не люблю. Дека після запіння м´яса, величі каструлі, скло.
Це все , як на мене, вимити руками та ще й швидко!) неможливо.

Скло після миття руками треба натирати, щоб не було патьоків.
Дека треба заливати водою і давати постояти.
В мене на таке часу немає.
Галя із Дарниці• 30 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Ааа, любите страждання.
Ваше право.

В мене на таке часу немає.
Моя мама тоже говорит, что ей легче самой помыть. А як как посмотрю на её посуду, то и есть не хочется. Лучше посудомойки ничто не вымоет.
Тріль!• 30 ноября 2024
Ответ дляДуняша
Швидше - так, якісніше - ні. Руками не вимивається у важкодоступних місцях.
Загружається машинка по мірі використання посуду, розбирається 5 хв. А миття 1-2 години триває без вашої участі.
Дуняша• 30 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Ааа, любите страждання.
Ваше право.

В мене на таке часу немає.
Я так сильно не заморочуюсь. Помила, чисте та й досить. В мене своїх купа справ)
Мой_ужин• 30 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Я не знаю звідки ця любов до страждання.
Якщо не вбилася вусмерть, то й не прибирала.

Ні, краще руками помити!
Ну де ж краще... А оті сліди від води на дні? А патьоки на склянках? А скло мутне, якщо не натирати..
Мой_ужин• 30 ноября 2024
Ответ дляДуняша
Закласти машинку це 5 хв
Розібрати ще 5.

Помити ВЕСЬ посуд ввечері, це як мінімум 20. Тарілки, чашки, ложки, пательня...

Але знову-таки.

Ваш посуд, ваше діло.
Дуняша• 30 ноября 2024
Ответ дляМой_ужин
Закласти машинку це 5 хв
Розібрати ще 5.

Але знову-таки.

Ваш посуд, ваше діло.
Я вдень дома і готую. Мию одразу. Чоловік вечеряє і миє за собою.
Я відповіла автору на її повідомлення, що настрою на покупку немає, але хоче витратити сертифікат. Може їй вона не потрібна взагалі?
В мене вона вже 1,5 року, але я так і не зрозуміла цього девайсу, не прижилась. В чому ви мене хочете переконати?
Амелі на мілені• 30 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Моя мама тоже так говорили, пока не купили ей посудомойку.