Леді Душка• 30 ноября 2024
Ваш улюблений серіал. Не просто сподобався, а хотіли б забути і передивитись
Попихтю та й годі• 30 ноября 2024
Абатство Даунтон
Майже забула, зараз передивляюся і таааак заходить, добре відволікає від шахедів, орешників, цін, світла тощо)
Мию вікна у мороз• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
А що з українськими назвами не так? І де ви бачите гостру реакцію, а не констатацію факта і власну думку?))
Може, людина в оригіналі дивилась і не знає адаптованої назви. Про гостроту реакції я суджу суто за тим, скільки ви вже це коментує е різним людям
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
О да, Дівчата Гілмор - найбільша милота серед всіх серіалів.
А мені як снодійне..
Домоглсподарки супер, а Гілмор я не осилила.
Леді Душка
• 30 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Це називається вічливість - коли відповідаєш на звернення до себе. От і ви будете тепер це знати
Рожайтретьего• 30 ноября 2024
Ответ дляmarina_2012
Плюс за ’Спіймати Кайдаша’
Доречі, так) кльовий
Сяду на шию, дорого!• 30 ноября 2024
Сейчас как раз повторно начала смотреть Молодой Морс, выдержала паузу после первого просмотра лет 6-7)
А вообще вот сериалы, которые смотрела дважды
Во все тяжкие
Перевал
Мост
Аббатство Даунтон
Мэйр из Исттауна
Счастливая долина
Убийство на пляже
...
Во все тяжкие
Перевал
Мост
Аббатство Даунтон
Мэйр из Исттауна
Счастливая долина
Убийство на пляже
...
культУра• 30 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Абатство Даунтон
+1 уже 2 раза пересмотрела
Барабан для дорослих• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Про мать дурынду и невнятную дочь. Примитив.
Снежнакомка• 30 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Офигенный сериал, снят необычно, с глубоким смыслом
Какой голубой смысл тра@@ть мужчине свинью в прямом эфире? Дальше я просто уже не смотрела.
Навеоноа слишком голубой смысл
Барабан для дорослих• 30 ноября 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Твін пікс
Пишите нормально! Авторка цього не любе! Двойные вершины!
Барабан для дорослих• 30 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Навеоноа слишком голубой смысл
Вообще да, там глубокий смысл. Вместо свиньи могло быть любое другое унижение.
Барабан для дорослих• 30 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
я бы пересмотрела Ганнибала. кроме последнего сезона.
О да Намутили в последнем сезоне бред. Я была разочарована.
Как и в Шерлоке последний сезон бредятина. И в Сверхах бред. Много что к концу скатилось в бред.
Інесса -5c9a• 30 ноября 2024
Однолюбы, тест на беременность, бригада, великолепный век, две судьбы, интерны, друзья, другие, пепел.
Весотехник• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Мда, вам ще б крім усього вивчити як ці назви вимовляються, а тоді вже намагатися про шось умнічати))
То правильно написали. Перед голосною означений артикль “the” вимовляється, як «thi:».
Значків транскрипції тут немає, так що шиплячий «з» ніяк не передам клавіатурою з телефону.
Тріль підпільний• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Та й то таке - яке ще коверкання. Англійські слова писати українською.
Ну вот слова коверкание вообще нет в украинском, а вы его пишите, тем самым реально коверкаете язык и при этом правда не понимаете, что людям просто лень переключаться на другую клавиатуру
Їжак в панчохах• 30 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
В мене це ’Друзі’. Знаю до дрібниць і все одно люблю і дивлюсь кожен рік.
Как можно смотреть это плоское, тупое кино?
Марс атакует• 30 ноября 2024
Сини анархії і Клан Сопрано найулюбленіші серіали.
Ті,що подобаються і передивлялась декілька разів:
Твін пікс
Безсоромні
Друзі
Теорія великого вибуху
Загублені
Восьме чуття
Погань
Відчайдушні домогосподарки
Твін пікс
Безсоромні
Друзі
Теорія великого вибуху
Загублені
Восьме чуття
Погань
Відчайдушні домогосподарки