А я с Рио-де-Житомира!• 30 ноября 2024
Знайома засудила за те, що мої шкарпетки вдома смердять.
Тільки якщо вони стоять на всю довжину, тоді я кидаю шкарпетки в пралку
Зайшла знайома, у мене носки всі стоять в ряд. Пар 5.
Вона скривила носа, сказала, що їй гидко і зайде пізніше
Те, що вона безтактна і груба то ясно, але про те, що носки треба прати частіше я і не думала, і дожила до 35 якось
Викликаю на дебати• 30 ноября 2024
Ответ дляГарнюнька
А трусішки спереду жовті ззаду коричневі?
Поряд з шкарпетками стоять...
Попразендовна• 30 ноября 2024
В угоду стоять мої носки чи поломать їх на куски, чи хоч раз в жизні постірать, да ну їх нах* хай стоять
Подмигашка• 30 ноября 2024
Треба було хоч від чоловічого імені писати, більш правдоподібно було б))