Дякую_аж_підскакую• 30 ноября 2024
Отселение взрослых детей
Кто такое проходил? Пришло время, отселяю взрослую детку. С плохо скрываемой радостью пакую вещи, обувь.
Ни капельки грусти нет.
Без комплексів• 01 декабря 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ему 24 девочки , ну в самом деле , еще и квартиру дала
Чтоб только не мешал)))
Без комплексів• 01 декабря 2024
Ответ дляAnn972
О чем вы,человек сам зарабатывает, 24 года?? Мама квартиру справила, рядом живет в 10 мин
А если он начнет наркотики употреблять, свяжется с плохой компанией???
Без комплексів• 01 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
А во сколько надо отпускать ? В 50 ? В 70 ?
Когда женится, чтоб кто-то за ним присмотрел...
Українська зірочка• 01 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Он недееспособный ?
Без комплексів• 01 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Он недееспособный ?
Пипец, ну вы реально мочите... Из рук в руки надо передавать иначе с этого ничего хорошего не получится, или по рукам пойдет, или свяжется непонятно с кем.
Українська зірочка• 01 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Пипец , ну вы реально мочите...Что ж вы так сыначку воспитали , что без присмотра он или по рукам пойдет , или свяжется непонятно с кем ?
Повелитель бітка• 01 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Чтоб только не мешал)))
Ну так для себя тоже надо
Христя в тiстi• 01 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Моя мама випхала мене в 18 років)) ну як випхала. Залишила мені квартиру, а сама купила собі нову. З тих пір я на самозабезпеченні. Вдень робота, вночі навчання. Допомога з її сторони 0. На стаціонарі навчатися не дозволила, бо не хотіла мене більше забезпечувати. Хоча заробляла мама завжди шикарно, але любила витрачати на себе, подорожі і коханців. По результату, я успішна і сильна жінка. Купила квартиру в столиці. Відносини з мамою не сильно близькі. І одна з причин, як раз те що кинула мене ’ випливати’ саму без допомоги. Вона вважає, що сильна і успішна я як раз через її ’педагогічний’ підхід. А мені якось все життя важко і я ображаюся, що вона полегшити життя мені ніколи не намагалася, хоча мала всі можливості для цього
Ви взагалі не бачите, що людина вам квартиру подарувала, а вона вам не така?
Тобто як квартиру брати то вона така, а як платити за навчання то не така?
Ви взагалі рахували скільки стоїть навчання, а скільки квартира? Вона ж вам дала в 10 раз більше?
Можливо їй теж важко було. Хотіла хоч колись пожити для себе.
Кашпо• 01 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Я не уявляю ситуацію, що у моєї дитини нема грошей на ліки, а я на курорт поїхала.
Вы такая, остальные - другие. Все разные
Кашпо• 01 декабря 2024
Ответ дляAnn972
Сколько читаю тут историй, понимаю,что люди разные, тема ’отцы и дети’ всегда будет актуальна. Кто-то обижается,что родитель не правильно разделил бизнес и имущество между детьми, кто -то любит и заботится о родителе, который ни копейки ему не дал,просто потому что это его родной папа-мама. А сколько случаев,когда родитель всю жизнь на ребенка положил,делал его центром вселенной,а ребенок уехал самостоятельно стал жить и про маму на праздниках вспоминает, все,ты свои функции выполнила,спасибо. А маме потом говорят,а что ж ты всю жизнь на детей положила, надо было личную жизнь строить, добиваться успешного успеха).
У каждого своя семья. Птенец вырос и улетел строить свое гнездо и семью. Никто никому ничего не должен дальше.
Кашпо• 01 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
А за що тут дякувати, вибачте? Буває , що у батьків немає можливостей. Так у дітей тоді і претензій на пів життя немає. Вона ж не плаче, що їй сорбону не оплатили. А жаліється, що їсти було нічого. А це різні речі. І забезпечити дитину, яка ще вчиться - це таки батьківський обов´язок.
Нет
nabludatel• 01 декабря 2024
Дуже показова вийшла тема в плані різного відношення суспільства до дівчат і хлопців.
З одного боку автор молодого 24-річного чоловіка, який уже отримав освіту і має роботу, відселяє на куплену нею ж квартиру. І більшість коментарів: ’Як можна кидати дитину’.
З іншого боку історія жінки, яку матір залишила без матеріальної і моральної підтримки в 18 років (тобто відразу після школи). І ця дійсно ще дитина і освіту здобувала, і утримувала себе сама (в тому числі комуналку за квартиру оплачувала). І коментарі: ’Норм. Більшості і цього не дали’.
Ось таке у нас суспільство. Жінки, які здатні з´їсти одна одну.
успокойте_Меня• 01 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Слушайте вы знаете только одну сторону. а как себя вела Автор этого поста мы не знаем. Моей 15 лет и она меня несколько раз доводила до слёз. а я была супер понимающим родителем. Даже в садик она не ходила потому что ей там не нравилось и она рыдала .Всегда помогала никогда не била не наказывала в угол не ставила не орала. Сейчас я уже устала слушать что я не так сделала сегодня. Эгейн. А я постоянно всё не так делаю. При этом убраться её не заставишь посуду помыть некогда, стирать убирать - мы тоже для этого не созданы. Денег 3 тыс в месяц на карманные расходы. Все гаджеты, шмот - джинсов штук 15 только. И всё равно всё не так. Вечно закатанные глаза, чуть что орёт. Так это только 15. До 18 наши отношения настояться И я чувствую что я просто отдельно отселюсь . А дальше она будет справляться сама.
Больше давайте. Ещё больше. И попу на поворотах заносите
Ответ дляБез комплексів
От этого никто никогда не застрахован, все что она могла она заложила в детстве и в подростком возрасте. Кроме того они живут рядом,и разные квартиры не означает,что они не будут общаться..
Воленс-неволенс• 01 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Может лучше деньги на психолога потратить?
Ответ дляnabludatel
Тут зіграло інше. Тут написала жінка яка сказала,що її випихнули в 18 с квартирою наодинці. Багато кому це тригернуло,бо деякі пів свого життя скиталися по общагам та вуглам так само після школи,поїхавши підкоряти столицю, не кожному фінансово допомогалі (картоплєю, томатиками) Деяким ще виказували,от поперлася у столицю, що ти там забула, вертай до нас, в маленьку квартиру,де можливо у тебе навіть дитячої кімнати ніколи не було. Де можливо живуть ще брати чи сестри,бабці, прабабці. Де тебе кожен навчить як ти маєш жити. Ні,їй дали квартиру (так, собі купили іншу але забезпечили їй простір). Звісно,ми не знаємо які там відношення, морально і матеріально потрохи підтримувати теж треба було (але ми не знаємо маміну версию)
Сапай вазони• 01 декабря 2024
У нас отселился в начале войны, так получилось ) мы в Ирпене живём. Обратно так и не заселился, отдельно арендует квартиру. В Ирпень даже в гости не хочет приезжать, его отвернуло. Не от нас, но, похоже, сильно стрессанул от пережитого. Хотя в этом вижу и плюс, на начало войны ему 18 лет было и сразу была волна патриотизма, если бы на себе не почувствовал что такое война, мог сдуру добровольцем уйти.
ПАЦАНКА О• 01 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Любонька моя, а та квартира, що вам залишили - не поміч??!!! От ви чудна трошечки, так би мовити. А мама ваша - золота і дуже розумні жінка.
Околовита• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Не знаю... Была бы у меня дочка, я бы ее только взамуж отпустила)
А так- здоровый дядечка, дома только ночует, с утра до ночи на работе.
Финансово от меня не зависит.
Я предложила, он согласился.
Финансово от меня не зависит.
Я предложила, он согласился.
Подозреваю, что он тоже рад.
Ловлю капці• 01 декабря 2024
Ответ дляAnn972
Квартиру. В 18. Чесно кажучи, квартиру мені дали в 13, я там сама з сестрою жила. Але на ноги стала я міцно, щоб ні в чому не потребувати допомоги десь в 24-26. І це нормально. Це вік соціальної зрілості в сучасному суспільстві. І от начорт би мені треба та квартира, якби батьки не забезпечили мені необхідного - їжу, одяг, освіту. Гуртожитки... Зрештою жила я в в гуртожитках, і га зйомі. І нічого, купила і свої квартири. Але старт для цього і всю можливу підтримку дали батьки. Як можна цінитись якимись там квартирами, якщо в житті людини найціннішого і не було? Щиро жаль панянку. І коментаторів,які пишуть відверту єресь.
Ловлю капці• 01 декабря 2024
Ответ дляКашпо
І це робить їх правими? Ні, звісно, не робить. Просто я тут читаю - купа нещасних людей зі спотвореними поняттями про сім´ю, батьків і батьківство. Потім будуть поакатись, що ж зробили не так. Чи повторюють кроки своїх, хтозна. А ми з сестрою в сорокет ’дітки’. Боги, як же це дивовижно, мати нормальних батьків. І мої будуть ’дітками’. А на який їх тоді народжували? Щоб що, вибачте, викинути з життя на наступний день після повноліття? Не буду заважати, але тоді і най не плачуться.
Ловлю капці• 01 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ви не читали, що квартира і так її була? Подарувала те, що й так належить - це сильно
Ответ дляЛовлю капці
І знову ж таки, у вас була квартира з 13,тобто у вас є відчуття,що це ваше і взагалі у вас дійсно дуже ресурсні батьки. Але залишити дорослу дочку з квартирою та викинути її в море не одне й те саме. Коли я навчалася в колледжі деякі студенти з 14-15 іногородні вже починали жити в гуртожитках, а потім, починали потрохи підробляти. У вас гарні батьки і добре що ви це цінуєте, тому що буває по-різному)
Ловлю капці• 01 декабря 2024
Ответ дляAnn972
А я вам ще раз напишу, що залишити дитину в 18 з квартирою чи без - це однаково залишити. Квартира буде. А батьків як не було, так і немає. Хоч ніби люди, які в документах числяться, і наявні. В такому віці дитині потрібна освіта, підтримка і купа інвестованих сил та часу. Навіть можливо більше, ніж в дитинстві. А не ото ваше все. У всіх на тій квартирі дахи їдуть, як на надзвичайній цінності. Це не так. У всякому разі для мене. (Квартиру, доречі, продали - вклали в майбутнє сестри і не прогадали). А батьки звичайні, просто люблячі батьки. Ресурс величина змінна. Батьківська любов - стабільна. І я завжди оберу друге, бо маю такий досвід. Відчуття захищеності - це треба усім дітям, незалежно від віку. А яка може бути захищеність, якщо тебе з життя викинули
Ответ дляЛовлю капці
А я вам ще раз напишу, що буває гірше і це не рідкість. Ресурс - це не тільки гроші,це і увага і підтримка і прийняття. А батьківська любов,має різні прояви у тому числі в гіперопекі та втручання в життя дитини,коли у дитини вже свої сиві волосся, я про це писала више. Взагалі про що я веду,і це буде останнє про що я напишу тут. Треба подякувати за все добре що батьки зробити нам та простити за те,чого вони дати вам не змогли, буде усім краще. Пам´ятати, що буває і гірше, також, що батьки теж можливо не досвідчені професіонали. А відколи і коли у вас /у нас є та будуть свої діти,ви їм покажете як треба:)
Кашпо• 02 декабря 2024
Ответ дляЛовлю капці
Я тоже отдельно от родителей. У всех своя семья. Все живут свои лучшие жизни.
Кашпо• 02 декабря 2024
Ответ дляAnn972
Это ужасно. Особенно мамы мальчиков, которые не дают жизни невесткам и сыну. Тотальный контроль и полностью стоит у сына за спиной. Нет собственной отдельной жизни. Мне жаль невесток. Хорошо, что я такой не буду. У меня мальчишки самостоятельные. У всех свобода
Ловлю капці• 02 декабря 2024
Ответ дляКашпо
Всі окремо від батьків. Це нормально. Не нормально - це коли батьки окремо від дітей. З 18 років...
Ловлю капці• 02 декабря 2024
Ответ дляКашпо
От уде люди науявляли собі якихось жахіть) я ж кажу - відсутність позитивного досвіду. Батьки відпустили мене в 13, не знаю, як зважились, бо це було потрібно. Але батьками від того бути не перестали, тільки й того. Які жпзи, який контроль,які невістки? Відчуття безпеки - от що дають хороші батьки. А безпека це одна з основних умов для розвитку людини.