Зрадорозганячка• 30 ноября 2024
А ви дивились колись блогерів в чат рулетці? Квітан, Попик і Сілєнко
Сілєнко вже майже рік, як не веде стріми. Причини невідомі.
Квітан це постійно збір збір і збір. Вже так не цікаво стало дивитись їх то вже й припинила. А ви дивились їх? Ще вам цікаві вони?
Зрадорозганячка
• 30 ноября 2024
Ответ дляРадостина
кто все эти люди?
Наші українські стрімери в ютуб, які кошмарять москалів
Зрадорозганячка
• 30 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Я грешилу ливлюсь ну и попика
мені попик такоє щось.випрошує постійно догнати.високоміцний трохи…
Перловая Кашка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Он самый клевый сейчас по креативу. Квитан одно и тоже, раздражает. Силенко веселил больше всех, но..:(
Зрадорозганячка
• 30 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Квітан вже задовбав своїми безкінечними донатами і розіграшами. Може хамити
Сілєнко до сих пір не розумію чому припинив діяльність, він був реально найкрутіший
Перловая Кашка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну він скоріш за все виїхав
Зрадорозганячка
• 30 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ну він скоріш за все виїхав
Ні, він живе в Києві з дівчиною в тій самій квартирі в якій жив до і знімає Тік ток
Так немає страшної кількості підписників просто іноді відео з дівчиною закидає
Джага-джага• 30 ноября 2024
Тоже смотрю такое. Нравится когда их унижают)) мне попик нравится, незанинка. Еще енот.
Перловая Кашка• 30 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
А, не бачила
На старому аккаунті?
Зрадорозганячка
• 30 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Колись це були бомбезні відео)) тепер шось такоє… харять безкінечно випрошування донатів
Перловая Кашка• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Грешилу дивіться, вона майже не збирає ні на що зараз)
Зрадорозганячка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
А, не бачила
На старому аккаунті?
А я не знаю чи то старий чи новий Тік ток акаунт) я вже думала може поспорив з кимось що не буде стрімити
Але так не робиться йому люди допомагали а він нікому нічого не пояснюючи зник
Зрадорозганячка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую)!
Ще була така з Одеси джавеліна теж видалила канал чомусь
Перловая Кашка• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Капітан байрактар за донат обіцяє розповісти чого зник Сіленко😀
Перловая Кашка• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Дякую)!
Фу, вона в Іспанії в тіктоці батли грає
Зрадорозганячка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Донат великий?)) чи він просто прикол тягне?
Він реально був найсмішніший стрімер
Перловая Кашка• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Він реально був найсмішніший стрімер
Та не памʼятаю) але його періодично питають про сілєнко, бо вони корєша
Зрадорозганячка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Фу, вона в Іспанії в тіктоці батли грає
Шо це за батли? Що їх всі грають, я так і не шарю в тому.
А чого виїхала? З хлопцем чи сама? цікаво чого теж видалила все і зникла
Джага-джага• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну Енот и назанинка прям активно не слышала чтоб клянчили. Попик да
Перловая Кашка• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
З хлопцем.. видалила, бо на неї почали бочку катити, що вона забрала гроші собі
Зрадорозганячка
• 01 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Попик, Квітан. Та свята джавеліна що з ним то взагалі. А в чаті за неї рвуть, жесть
Зрадорозганячка
• 01 декабря 2024
Ответ дляПерловая Кашка
О, не знала. Дякую.
Джага-джага• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Кавитан мне просто не нравится. А про эту джавелину первый раз слышу. Пробила в ютубе, то мне такая не попадалась.
Джага-джага• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Еще смотрю двоих из Кривого Рога. Земляки. Но они не такие популярные
Бойова• 01 декабря 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Дивилась дідусика поки не загинув