Паспортний стіл• 01 декабря 2024
Кому видалили матку, зайдіть будь ласка!
Була операція з видалення матки. Вже дома. Лікар сказав, що тепер неможна піднімати важкого. Ну це зрозуміло.
А яку максимальну вагу можна носить? І як ви робите покупки? Наприклад овочі-фркукти купити, яйця, хліб, мʼясо, воду. Це вже мінімум 5 кг…
Короче, підкажіть, як пристосуватись
І взагалі, як довго болітиме живіт? Явкам живеться без матки? Як статеве життя?
Короче, підкажіть, як пристосуватись
Паспортний стіл
• 01 декабря 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Чайка Кирил Володимирович, 4 роддом на оболоні. Але у мене буде полостна операція, великі міоми.
Моя міома була до 8 см
І матка велика.
Від половиною довше реабілітація звісно…
Бажаю вам здоровʼя і швидкого одужання!
І матка велика.
Бажаю вам здоровʼя і швидкого одужання!
Паспортний стіл
• 01 декабря 2024
Ответ дляКрапипопка
Не, это слишком мало. Мне сказали до 7 кг можно. Хотя у меня будет не полное удаление...
Мені яєчники залишили.
До 7 вже легше. А то це і на базар за мʼясом не зʼїздить
Паспортний стіл
• 01 декабря 2024
Ответ дляОпля Картопля
Была полостная. Первые дни кололи наркотики. Потом были проблемы с работой кишечника. Поднимала до 4 кг., теперь тягаю что нужно. С сексом все ок.
Дякую! Кішечник трохи бунтує, да.
А ви після операції на дієті були?
Паспортний стіл
• 01 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
В тренажерный зал хожу, приседаю с 30-40 кг, матку удалили 13 лет назад.
Ого! Ваш приклад надихаючий!
Опля Картопля• 02 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую! Кішечник трохи бунтує, да.
А ви після операції на дієті були?
Перші дні була. Потім просто підстраювала харчування.
Olga-lyubimaya• 27 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
В рюкзак теж 3 кг лише?
Так. Звісно. Просто це зручніше і менше навантаження на руки
ula2006ula• 19 января 2025
После операции месяца 2 ничего тяжелее чайника нельзя поднимать.А потом как сможете.Ну надрываться,конечно,не стоит.
Позаземний розум• 22 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Вам лапароскопічно видалятимуть? Найважча перша ніч. Потім все ок. Ви де робитимете?
Долго в больнице находится? И что именно тяжело в первую ночь?
Позаземний розум• 22 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую! Кішечник трохи бунтує, да.
А ви після операції на дієті були?
А почему кишечник? Удаляли матку ..и что значит бунтует!?