Лунтик-паунтик• 09 января в 13:10
Заміокулькас плаче
Почали з´являтись такі капельки на листках заміокулькас. Це я його переливаю? Чи що з ним таке? Дякую.
УжеВотДа• 09 января в 13:12
Покажите новый вид замика. А то по фото это не он. Спатифиллум так ’плачет’
Лунтик-паунтик
• 09 января в 13:13
УжеВотДа• 09 января в 13:14
Ответ дляЛунтик-паунтик
фото
Ну листок на замика был не похож при увеличенной фотке.
Нет, это как раз не перелив. Скорее всего ему жарко. Батареи горячие?
Лунтик-паунтик
• 09 января в 13:15
Ответ дляУжеВотДа
Ні, батареї взагалі виключені вже кілька днів. Вікно вчора відкривала на довго. Може то конденсат якийсь...
пані Солоха• 09 января в 13:15
Ответ дляЛунтик-паунтик
фото
Листики как будто усохшие, может воздух сухой.
Язикувата Хвеська• 09 января в 13:15
Що пише Гугл
Це своєрідна захисна реакція. Завдяки гуттації у рослини навіть не опадає листя, але якщо вологість у кімнаті підвищена, то зелена маса може лопатися від надлишку рідини в клітинах. Щоб і цього не сталося, заміокулькас починає плакати, виводячи воду назовні.
це означає, що господар налив зайвого або вологість повітря підвищена, що, у свою чергу, говорить про опади, що наближаються.
Лунтик-паунтик
• 09 января в 13:19
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Що пише Гугл
Дякую
Напевне все ж переливаю.
Диверсификация• 09 января в 13:21
Ответ дляУжеВотДа
А вы по спатику разбираетесь?
Ему досвет надо?в в комнате часто полумрак, жалюзи закрыты