Маурита• 01 декабря 2024
Ест ли в Киеве секонхенды, где можно купить какой-то декор для дома? Например
вазочки, шкатулки?
Маурита
• 01 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Синсей
При чем тут синсей?
Нужно секонд
ДаЗдраПерма• 01 декабря 2024
В економ класі буває всякий мотлох, але без гарантії наявністі саме вазочок і шкатулок
Ирина-bbd0• 01 декабря 2024
Ответ дляМаурита
При чем тут синсей?
Нужно секонд
А зачем Вам секонд?
Может тут есть 100 желающих отправить Вам свой декор
Начальник Анонимов• 01 декабря 2024
Олх, а якщо конкретно, то в секонді на Електронмаші якісь тарілки та стакани/чашки продають
Скорая помощь• 01 декабря 2024
я не в Киеве, но у вас же наверняка есть рынок-барахолка? вот там точно должен быть декор б/у, и много
Сорока-ворона• 01 декабря 2024
Ответ дляМаурита
При чем тут синсей?
Нужно секонд
Баул на академ є відділ з домашніми речами. Але то типу відділ нового і ціни відповідні
Сорока-ворона• 01 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
На Дарниці раніше був великий павільйон секонду. Не знаю, як зараз
Нема вже на Дарниці сека. На лісовій.
Бритоножка• 01 декабря 2024
Ответ дляМаурита
При чем тут синсей?
Нужно секонд
На Електронмаші. Там цілий ангар з цим добром.