Швабристка• 01 декабря 2024

Будете оформлювати Зимову 1000 Є підтримки?

Чи будете оформлювати Зимову 1000?
Розумію, що багато тем, але не знайшла опитування щодо цього))
Результат:
вже голосів: 952
375 (39.39%) Так, буду оформлювати
317 (33.3%) Не буду, боюся підстави
260 (27.31%) Подивитися результати
Плету з бісеру• 02 декабря 2024
Ответ дляBLUE_SKY
большинство вопит как им страшно что откроют их банковскую тайну и движения средств
получается у нас большинство преступники которые боятся налоговой?
таких как я которые получают белую зарплату и больше ничего не мутят - меньшинство?
та если бы, у нас просто большинство в кандибоберах
Плету з бісеру• 02 декабря 2024
Ответ дляЯичница с беконом
В Сильпо величайший не позволяет с ней ходить. Только в аптеку можете или книжку себе купить
там даже в ресторан можно сходить и трусы себе пошить, не то что в Сильпо. Нужно смотреть по кодам, в моно все расписано
Сільський ансамбль• 02 декабря 2024
тисячу смарагдовий виписує, але ВЗ підняв, при чому як іщли ці гроші в загальний бюджет так і будуть іти
на моєму прикладі сума ВЗ після покращання за місяць вийде втричі більша за цю тисячу.
Анютка9• 02 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Так и есть, в договоре написано, что вы открываете доступ к транзакциям своим на карте
на карті з кешбеком? ото у меня там бешені транзакції на 37 грн
Україна понад усе!• 02 декабря 2024
Ответ дляПлету з бісеру
я ж не бабка 80-летняя с пенсией 2800, чего мне бояться?
До чого тут ’бояться’? Чи відомо вам, що по цій картці (маю на увазі відкриту через Приватбанк) є овердрафт, який не передбачає поповнення рахунку (крім Кешбеку та операцій із повернення суми оплати послуг/товарів/робіт), зняття готівки та інші операції, що не передбачені Постановою КМУ (за кодами МСС).

Є у вас ідеї, як той овердрафт може виникнути і як його тоді закрити при неможливості поповнення картки?
Україна понад усе!• 02 декабря 2024
Ответ дляАнютка9
8.7. Підписанням цієї Заяви Клієнт надає дозвіл Банку на розкриття інформації, що становить банківську таємницю (далі – Дозвіл) щодо платіжних операцій за ВСІМА чинними поточними рахунками з емісією Платіжної картки та зокрема за поточними рахунками з емісією Платіжної картки, які МОЖУТЬ БУТИ ВІДКРИТІ Клієнтом у МАЙБУТНЬОМУ, третім особам...

Однак тут, на Пордниці чомусь деякі дами впевнені, що банківської таємниці і зараз немає.
Бува і таке• 02 декабря 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Что это за договор? договор какого банка? откуда вообще этот документ?)
це вирізано з договору з приват, але він типовий
Плету з бісеру• 02 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!

я в кредиты и так никогда не лезу)
Плету з бісеру• 02 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!

ну правильно, вы в течение месяца можете одну карту закрыть, другую открыть, а кешбек по ней надо и дальше отслеживать
Знаю бакси• 02 декабря 2024
Ні, не візьму, ’безкоштовний сир буває тільки в мишоловці’. Не довіряю, і не вірю нашій владі.
Вапщета• 02 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
арендодателю на карту оплачиваю
Мобільний зв´язок, інтернет, вітаміни, крем, воду в аптеці, книжку дитині
Ждун с Нибиру• 02 декабря 2024
Ответ дляВапщета
Мобільний не поповнюю - немає кому дзвонити. Інтернет - 175 на місяць, в аптеку не ходжу, книги не купую.
Вапщета• 02 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ви молодець
Тут надолго• 02 декабря 2024
Ответ дляНайщасливіша
Розкажіть будь ласка, що він каже.
Чого я вам повинна розказувати? Відкрийте ютюб і подивіться. Там 40 хвилин.
Летюча помилка• 02 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Взагалі-то тисяча теж три місяці. А якщо у вас є чоловік і дитина, це вже сплата за комуналку.
Нараховують тільки 1 раз, це долучитися і витратити можна впродовж 3ох місяців.
liss• 02 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
Якщо не обирали , то приймайте вибір иншіх , ваші повноваженя голосувати
Ага .. приймаємо уві разом .. подобається?!:))
Капитанша• 05 декабря 2024
Як варіант, хто чогось побоюється, але хоче отримати зайву копійку - чому не відкрити карту ’Кешбек’ у банку, яким не користуєтеся для інших потреб? Немає операцій - не буде за чим у вас слідкувати. Ну якщо вже така паранойя в деяких людей...
заварний look• 06 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
За коммунарку плачу хозяину на карту, лекарства не покупаю, театров и кино у нас нет
На медичні послуги можна витратити