Меня много• 01 декабря 2024
Хтось вже отримав 1000 від зеленського?
Сьогодні подала заявку, цікаво коли гроші прийдуть ?
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
ніт, не оформлю, думаєте, усі такі, як ви?
Такі розумні, а на початку війни ніхто 6000 не гидував
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
які 6000?
6000 від держави роздавали всім хто офіційно працював по трудовій
вАлнуюся сильнА• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Ну то не беріть. Від того що ви не візьмете їм (представникам влади) гірше не стане
Ой,да наши б брали,даже если б сказали -от этого будет зависеть итог войны,все деньги на оружие,защиту,продукты для ЗСУ или себе берёте,но воюем дальше.Удавятся,но заберут.
ПробілНеПрацює• 01 декабря 2024
Від зеленського?
От він прямо з власної кишені вийняв і роздає?
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
По собі не треба судити
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
не отримувала)))так що мімо
Мабуть не знали того й не отримували
Глаза_в_3_карата• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Ви розумієте що від вашого «принципово» державі гірше не стане ? Чому б не взяти ? Може в аптеці купити собі гарний крем для догляду за обличчям, можна купити в супермаркеті щось смачне що ви рідко можете собі дозволити - можна просто витратити гроші в своє задоволення і все . А принципи це смішно !
Це гроші, на які у держави не було можливості якщо вірити бюджету, як і на національний кеш бек. Але офіс простіших рішень так глибоко не замислюється. Це цвяхи чергові для труни української економіки. А ще це тест скільки з тих 73% в обоймі лишилося. Були би горді і принципові, в дупу би засунули ОПі ті гроші, потім кров´ю будемо ці подачки вихаркувати. (
вАлнуюся сильнА• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
По собі не треба судити
Как раз по вам можно судить.
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Как раз по вам можно судить.
По чому саме ви судите по мені ?
ПробілНеПрацює• 01 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Вже більше 1000000 заявок за 5 годин,а ви гидуйте і далі
А потім ці ж люди обурюються, чому в нас така влада гнила.
вАлнуюся сильнА• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
По чому саме ви судите по мені ?
Бегом побежала оформлять эту подачку.
Упругая попка• 01 декабря 2024
Ответ дляFgKaila
Заявку оформила) Витрачу на продукти, або на корисне дитині) Садочок оплачу, харчування)
А хіба їх можна на садок і харчування?
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
просто мабуть не така жалюгідна,як ви?
То пройдіться зараз по своїм знайомим і родичам і роскажіть їм які вони жалюгідні що взяли ті гроші, або десь на площу вийдіть і розкажіть це всі тоді побачимо з якою кабіною ви повернетесь. Людям які під час початку війни залишилися без доходу і вони елементарно хотіли їсти а купити вже не було за що бо роботи не було - їм з голоду потрібно було померти бо вони такі горді і принципові ?
дякую аж підскакую• 01 декабря 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
А хто ще (крім мене) гидує отримувати ті гроші?
Я не буду принципиально по нескольким причинам
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Бегом побежала оформлять эту подачку.
Це гріх чи я закон порушила ? Забрала в когось, вкрала ? Чи що ?
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ дляУказка
А как в дие оформить, я зашла не вижу кнопки такой
Я через моно банк оформила, з моно банка перекинуло в дію і додало карту
ПробілНеПрацює• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
А чого це ви зараз, беручи цю тисячу, прикриваєтеся людьми без доходу тоді?
Ви зараз без цієї тисячі теж з голоду помираєте?
бибизяна• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Не всім
Указка• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Официально я читаю что с 1 декабря можно оформить
Спасибо гляну
вАлнуюся сильнА• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Удалено администрацией...
Меня много
• 01 декабря 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ні не помираю. І не гидую. Бо я ці гроші ні в кого не забираю.